Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a możesz w całości zrobić zdjęcie poglądowe calości a nie tylko tego akurat kawałka ??

 

wydaje się mi że może to być do jakiegoś resetu wskaźników wody czy prądu ale podeślij jeszcze inne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś wie do czego to służy?

 

"Multi Function Display" to "wielofunkcyjny wyświetlacz" . "press" to "przyciśnij" . Wg mnie to przycisk do zmiany funkcji na owym wyświetlaczu :hmm:  Ale, tak jak pisze Kurus, warto by zapodać zdjęcie całości.  :]  

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich sympatyków Beyerlanda  :skromny: . Właśnie wróciłem z mazurskich lasów i jezior z bagażem doświadczeń i spostrzeżeń o mojej przyczepce. Po pewnej ulewie zauważyłem zaciek z lewego tylnego narożnika ( listwa ozdobna odeszła od bok i puściły drzewowkręty). Zabezpieczyłem na tak na szybko jakimś uszczelniaczem aby zaciek nie poszedł dalej. Mam prośbę o kontakt do dobrego fachowca od naprawy przyczepek, bo wiem, ze to trzeba szybko naprawić. Po za tym małym mankamentem przyczepka suuuuuper :yay:   

Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Krzychu1414! Poszukaj Andrzeja w Częstochowie. Jest w mojej opinii najbardziej zorientowany w kwestii napraw cepek choć i znajdzie się paru którzy stwierdzą inaczej. Szukaj na forum tematu: "Naprawiam i modyfikuję przyczepy" nap. przez AndrewA1

lub do niego zadzwoń 692862687. Osobiście go polecam. Możesz powołać się na mnie. Powodzenia

P.S. Napisz jak Ci poszło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Mam pytanie, nabyłem Beyerlanda 430 TM, w podłodze od spodu jest kilkanaście dziurek, wygląda jakby były nawiercone, moje pytanie, czym najlepiej to załatać (silikon, klej do styropianu), bo raczej nie jest to fabryczne.

 

Czy ktoś z was ma może instrukcje obsługi ogrzewania, termy, lodówki  itd. w języku polskim lub angielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogę masz twardą czy ugina się trochę? Ja remontowałem swojego beyerlanda dość konkretnie. Te dziurki to miejsca po wstrzykiwaniu preparatu do usztywniania podłogi - u mnie preparat stopił styropian i stwardniał "na kość". niestety dowiedziałem się o tym jak już rozebrałem podłogę :-) ale teraz jest ok - stare wywalone, nowy twardy styropian wklejony i podłoga jak nowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozzo - co masz na myśli pisząc "instrukcję obsługi"? Urządzenia są dość proste, ale mogą wystąpić z drobnymi różnicami. Co do ogrzewania - najczęściej masz pokrętło regulacji temperatury, dodatkowy "guzik" wyzwalania iskry. Najpierw ustawiasz pokrętło temperatury na max, wciskasz je w głąb ogrzewacza (żeby zluzować zawór bezpieczeństwa) i wciskasz "guzik" dla iskrownika. Równocześnie obserwujesz szybkę, żeby zobaczyć, jak zapala się palnik. Jeśli za pierwszym razem nie zapali się, to spróbujesz kilka razy zaiskrzyć (zwracaj uwagę na występowanie iskry). Jak się parę razy nie uda, zwalniasz pokrętło i chwila przerwy (dla ulotnienia się gazu). Po czym procedura od początku. Jak palnik zapali, wówczas pokrętłem regulacji temperatury ustawiasz już właściwą temperaturę. Przed taką zabawą najpierw otwierasz zawór na butli i zawory wewnątrz przyczepy. Na forum wszystko było opisane. 

Co do lodówki - czego Ci brakuje? Obsługa podobna, jak lodówki domowej, chyba że chcesz ją odpalić na gaz. Tam też jest wziernik do obserwacji palnika, też jest pokrętło do wciskania (daj zdjęcia - mogą być różne lodóweczki) i "guzik" iskrownika. O termie nie piszę, bo nie mam, ale też nie spodziewam się wielkich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szym

generalnie podłoga ugina mi się przy wejściu, obok toalety i przy kuchni, dziurek jest sporo, ale dość dziwnie to wygląda, część podłogi jest bez dziur.

W piątek postaram się zrobić jakieś zdjęcia – całość zastanawia mnie, bo chce zabezpieczyć(zamalować) podłogę od spodu przed zimą, ale nie chce rozbierać podłogi żeby się upewnić, co w niej jest, podłoga przy nadkolach i rogach jest sztywna sucha(dziurek nie ma).

 

Michalc3

Dzięki za instrukcję J, wczoraj doczytałem na forum posty, w których dokładnie były odpowiedzi na podobne pytania jak moje.

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.