Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęściarze! ;)

 

To kiedy i gdzie zlot Beyerbudek? Tylko proszę najszybciej w czerwcu... jak gips ściągną :D

 

W czerwcu są Langosze !!! I będą tam przynajmniej trzy Beyerlandy. To juz prawie zlot  :]

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

jestem nowicjuszem w /w temacie tzn karawaningu bo to moja pierwsza przyczepka co prawda nie jest to bayerland ale marka bliżniacza tj delta .Kupiłem ją w lutym obecnego roku od prywatnego właściciela spod krakowa gość konkretny była to moja pierwsza wyprawa po cepke wszystko w niej odpukać działa jakieś drobne naprawy dokonałem we własnym zakresie .Sprzęt który zakupiłem to delta 4600 MD co o niej opowiedzieć full dokumentacja techniczna przyczepka sprowadzona z Holandii wizualnie wychuchana nic nie poniszczone sprzedawca od którego nabyłem użytkował ją sporadycznie a holender to chyba trzymał ją w mieszkaniu a nie w garażu cena 12000 była do zaakceptowania rok prod 1998 ale wygląda jakby miała 3 lata typowa dla rodziny 2+2 jasne wnętrze w kolorze jasnego buka nawet moja żona posiadaczka trudnego charakteru nie miała większych uwag do stanu wizualnego jak będzie w dalszej eksploatacji to się zobaczy pierwszy wyjazd to majówka a w wakacje chorwacja.Podsumowując cepke kupiłem zajebistą choć opinie o Brytyjkach są bardzo negatywne mam na myśli przyczepki a nie płeć piękną .Jak się spisuje nowy nabytek opisze po majówce i tyle w temacie . ps pozdrawiam wszystkich użytkowników bayerlanda i delty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowicjuszem w /w temacie tzn karawaningu bo to moja pierwsza przyczepka co prawda nie jest to bayerland ale marka bliżniacza tj delta .Kupiłem ją w lutym obecnego roku od prywatnego właściciela spod krakowa gość konkretny była to moja pierwsza wyprawa po cepke wszystko w niej odpukać działa jakieś drobne naprawy dokonałem we własnym zakresie .Sprzęt który zakupiłem to delta 4600 MD co o niej opowiedzieć full dokumentacja techniczna przyczepka sprowadzona z Holandii wizualnie wychuchana nic nie poniszczone sprzedawca od którego nabyłem użytkował ją sporadycznie a holender to chyba trzymał ją w mieszkaniu a nie w garażu cena 12000 była do zaakceptowania rok prod 1998 ale wygląda jakby miała 3 lata typowa dla rodziny 2+2 jasne wnętrze w kolorze jasnego buka nawet moja żona posiadaczka trudnego charakteru nie miała większych uwag do stanu wizualnego jak będzie w dalszej eksploatacji to się zobaczy pierwszy wyjazd to majówka a w wakacje chorwacja.Podsumowując cepke kupiłem zajebistą choć opinie o Brytyjkach są bardzo negatywne mam na myśli przyczepki a nie płeć piękną .Jak się spisuje nowy nabytek opisze po majówce i tyle w temacie . ps pozdrawiam wszystkich użytkowników bayerlanda i delty

 

Wrzuć jakieś zdjęcia tej "bliźniaczki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.... ładniutka :) Ale te toalety to oni standardowo takie leżące robią??? ;) Musi się niewygodnie korzystać. Pisz koniecznie jak się będzie sprawować, bo na wygląd jest rewelacyjna :) Piszesz rocznik '98, a wygląda, jakby faktycznie z fabryki wyjechała :) Pogratulować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git  :yay:

 

Ładna Nubira, to już powoli "youngtimer" się robi  :hmm:  coraz trudniej o zadbany egzemplarz  :oslabiony:  A jak sie sprawuje jako holownik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubcia sprawuje się dobrze, mogła by mieć 2 litry, 99 r. ma dopiero 131000 km, jeszcze młoda :skromny: , jak na razie niezawodna.

Cztery lata jeżdziłem z cepką WV golfem, a nubcia stała w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą krótka relacja z mojego pierwszego wypadu w życiu przyczepą kempingową tj . DELTA 4600 MD. wyjazd 2-dniowy odległość przebyta to 250km w obie strony teren pagórkowaty świętokrzyskie holownik to toyota corolla 132KM benzyna średnie spalanie 9.8 l/100 km prędkość podróżna to 70-80 km/h ze względu na to że pierwszy jechałem z przyczepą kempingową nie było żadnych wariactw na drodze na prostej 5 /6 bieg pod górki redukcja do 4 ale zestaw jechał jak po sznurku / przed wyjazdem wymieniłem dzięki zdjęciom na forum okładziny cierne zaczepu kuli i było spoko/ .Po drodze żadnych niespodzianek typu awaria ale niestety wyjazd miał też ciemną strone mocy ; pojechaliśmy ze szwagrem on też cepką plus ekipa z podwórka a więc morze alkoholu młodzieńczy hardcore i dwa dni z kiełbasą karkówką wódką piwem i nie wiem jak to przeżyłem ale jakoś dotarłem do domu i teraz odpoczywam. Jeżeli chodzi o stronę techniczną wyjazdu przedsionek Doremy zdał egzamin chociaż lało i wiało przyczepa szczelna nic nie zamokło w nocy truma piecyk grzał a więc cieplutko kibelek kasetowy sie sprawdził przynajmniej żona nie gderała że musi gdzieś lecieć w deszczu i szukać WC .jedyna awaria to rozpiął sie wężyk od wody przy umywalce w kiblu i nici z myju myju ale daliśmy rade .Dodam że awaria zlokalizowana 3.50 zł opaska zaciskowa do węży gumowych 1 godzinka roboty i po sprawie .Odpukać w niemalowane wszystko sie udało oprócz pogody .Pozdrowionka dla wszystkich z Beyerlanda i Delty   NARKA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Właśnie stałem się szczesliwym posiadaczem przyczepki Beyerland Vitesse 430D z 94 roku.Przyczepka jedzie z UK i ma pęknięte okno przednie ( za dyszlem).Szukalem w sieci jakie są wymiary takiego okna bo chcę kupić używkę i nic :oslabiony: .Może ktoś z was podał mi wymiaty takiego okna.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) teraz to i ja Beyerlandem jeżdżę 390-D sprinter :) Kajtek a na langosze o 1 więcej pojedzie to faktycznie już zlot a fotki zrobie jak pogoda będzie żeby się pięknie cepka prezentowała :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.