Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ sporo Beyerlandów po naszych drogach więc czemu nie.

Chętnie wymienię spostrzeżenia.

 

Moja to Beyerland Vitesse 380/2 z '89.

Przyczepka wg mnie po kapitalnym remoncie parę lat temu w Holandii. Nie chcę wiedzieć jak wyglądała wcześniej, ważne że dzisiaj jest czyściutko, jaśniutko i pachnąco :)

Prąd mam głównie na 220V a na 12V tylko oświetlenie nad kuchenką w łazience i lodówkę. (12V podłączone pod własny akumulator bo było pod samochodowe światło przeciwmgielne)

Pierwsze co zrobiłem po zakupie to wymieniłem tylnie lampy bo oryginalne Beyerlanda z tamtych lat były delikatnie mówiąc dyskusyjne.

 

Zapraszam wszystkich miłośników marki do udziału na tym forum.

post-6835-0-63104900-1306599955_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Światła jakie się mi podobały okazały się droższe niż przewidywałem ( 450zł za jedną lampę) i na żywo większe niż potrzebowałem ( TIR).

post-6835-0-20263100-1306701757_thumb.jpg

 

Świata nigdy za wiele.

post-6835-0-95954000-1306701925_thumb.jpg

post-6835-0-29266300-1306702020_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gniazdo 7 pin więc wstecznego nie ma podłączonego narazie. Pomyślę nad tym i albo wyprowadzę kabelek dodatkowy po kablu zasilającym ( rozłączany złączką)

albo trysnę lakierem czerwonym transparentnym klosz i zrobię tam dodatkowy stop. Jak będę miał chwilę to poszukam w necie jak to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam :)

 

od niedawana jestem posiadaczem Beyerlanda Vitesse 3,80/2 z roku 1988

 

dopiero zaczynam przygodę z przyczepami ale powoli ten temat zaczyna mnie wciągać :)

 

Czy posiada ktoś jakieś informację na temat tej firmy ??

 

jakieś materiały dotyczące tego modelu czy to schematy instalacji elektrycznej czy może jakieś informację na co naeży zwrócić uwagę przy tych modelach ??

 

na wiosnę planuje remoncik przyczepki i doprowadzenie jej do stanu 100% sprawnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

 

może odświeżę temat - jako, że poszukuję przyczepki - małej, zgrabnej, lekkiej a fajnie wyposażonej trafiłem na firmę Beyerland.

wiele modeli już z 1988 roku około spełnia te warunki i nawet jest łazienka kibelek na tak małej powierzchni - chciałbym coś poczytać poszukać pooglądać o tych cepkach. Ma może ktoś jakieś informacje?

Może więcej użytkowników Beyerlandów odezwie się w tym wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Niedawno kupiliśmy przyczepkę Beyerland 390-DV Sprinter. Stoi jeszcze w komisie więc nie mam żadnych doświadczeń. Planuję odebrać ją pod koniec marca i na pewno będę się tu dzielił swoimi spostrzeżeniami. Na razie mogę tylko powiedzieć, że po długich poszukiwaniach i jeszcze dłuższych podróżach po kraju (setki jeśli nie tysiące kilometrów) aby obejrzeć różne przyczepy zdecydowaliśmy się na Beyerlanda bo przemawiała za nim relacja ceny do jakości i wyposażenia w porównaniu z konkurencją. Mam nadzieję tylko że dalej już podczas użytkowania też będzie tak miło... :)

Załączam zdjęcie komisowe:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosolez na uwagę zasługuje przednia ściana, są z nią największe problemy z tego co czytałem to właśnie tutaj najczęściej są przecieki i trzeba ją dodatkowo uszczelnić (prawdopodobnie będę uszczelniał ją całą) a jaki masz model ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Beyerland z komisu z Grodziska Mazowieckiego ?

 

Hej rosolez,

 

Tak, to jest ta z komisu w Grodzisku a co też ją kupiłeś hehe%281%29.gif bo ja jej jeszcze nie odebrałem.....hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.