Skocz do zawartości

Co z X Zlotem ???


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin ,zawsze jest grupa nie zadowolona ,nawet nie wie z czego niewiem.gif

 

ja szanuję zdanie każdego ale niech to uzasadni a nie :

 

To kiedy ma byc ten festyn, sorki zlot? - a co masz do festynów ???

I gdzie beda wycieczki autokarowe? - jeśli można zobaczyć coś i nie trzeba jechać autem - to czemu nie autokar!!!!!! ( w Kaputach na otwarcie kempingu był np. wyjazd autokarowy do Centrum Nauki Kopernik - niestety brakło miejsca i pojechały same dzieciaki :(

I wata cukrowa, pliss.... - uwielbiam i myślę że 90 % dzieciaków na tym "festynie" będzie skakać z radości jak będzie do kupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tak dużej grupie zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Dla mnie gorzkie posty są rzeczą normalną na każdym forum. Krytykę konstruktywną trzeba przyjąć z pokorą ,a inną należy przemilczeć. Ktoś kiedyś miał w awatarze, że z idiotą nie należy wdawać się w dyskusję.:czerwona: Im dłużej czytam forum ,tym bardziej podziwiam tak krytykowanych organizatorów poprzednich zlotów .Wirku, Tomii, Szary, Rysiaczku i inni niewymienieni pełen szacun dla Was :blagac: . Nie wiem czy ta dyskusja skupi się na tym co jest zawarte w tytule ,ale jeśli tak to ja również jestem za organizacją firmowych zlotów gdzieś w centrum Polski , aby dać możliwość przyjazdu większej liczbie załóg. Przynajmniej wrześniowe róbmy tam, gdzie łatwo dojechać i gdzie można coś zobaczyć (czytaj większe miasta). Majowy zlot jest zawsze dłuższy więc można wtedy pokusić się o wypady w mniej uczęszczane i bardziej odległe tereny.:biwak: Pozdrawiam z nadzieją na konstruktywną dyskusję. :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś miał w awatarze, że z idiotą nie należy wdawać się w dyskusję.:czerwona: Im dłużej czytam forum ,tym bardziej podziwiam tak krytykowanych organizatorów poprzednich zlotów .

 

"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - w myśl tej zasady nie wdaję się w głupie dyskusje, z piaskownicy wyrosłam dawno temu.

W całej rozciągłości zgadzam się z Jawor_ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powróce do tematu zlotu ... tzn jak z tym terminem?? :niewiem: i chyba nie zawsze byłm pierwszy weekend września :hmm:

 

 

Ciekawe czy przy każdym zlocie będa takie dyskusje :oslabiony: moim zdaniem zbędne i tylko psujące atmosfere i dzielące społeczność :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,i ja wtrące swoje 3 centy.Jesli tam jest teren nie bardzo, to może by pomysleć,o Toruniu,na tę pore roku w sam raz.Kemping jest Ok,i właściciel do ugody,teren równy i boksy jak ktoś chce być osobno na swoim.Ale to już nie ja o tym decydować będę,ale dałem ślad że tu byłem.:hehe::ok:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jak Marcin napisał -> pierwszy tydzień września to termin niezbyt odpowiadający rodzicom z dziećmi.

Z tym ukrywaniem sie ze zlotami to jakaś paranoja -> może idzie to jakoś u kolegi leczyć jeszcze?....a jak z przyczepą będziemy niedługo jeździli po nocy i tylko drogami leśnymi co by opłat drogowych nie nałożyli na nas nowych ? Żeby chociaż te kolegi wypociny były prawdą:mlot:.

Zlot to zlot a nie spotkanie kilku przyczep w "Pcimiu dolnym" , jak ktoś chce z własnej inicjatywy taki duży zlot jak w Warce, Sławie zorganizować to trzeba mu ładnie podziękować i pomóc ile sie da a nie czepiac sie , że to nie idea karawaningu i jakieś tam inne pierdoły.

Juz ta idee karawaningu widzieliśmy w Danowskich, jak porównam to do zlotów poprzednich to jednak jakieś nieporozumienie a nie zlot.

Jeżeli duże zloty nie odpowiadają komuś to niech zmieni nazwy na X spotkanie a nie Zlot -> bo wprowadzacie ludzi w błąd jak w przypadku Danowskich...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na te wypowiedzi to sorka ale nic człowiekowi się nie chce - zamiast coś wnieść ciekawego to tylko ironia , nabijanie się i wyśmiewanie :puk:

 

 

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh gdzie jest atmosfera z czasow Sandomierza i Bachotka :(

 

nie byłem ale słyszałem ..... i myślę że wiele się zmieniło oj wiele ................. wszystko się zmienia

wtedy wasze zloty były czymś takim jak teraz spotkania regionalne , Beskidniaków czy Sekcji Łódzko-Mazowieckiej :) .... czy innych grup "znajomych bardziej "

 

ale takie jest życie że nie można patrzeć do tyłu tylko w przyszłość i się rozwijać

 

:niewiem: tylko czemu kilka osób kruszy kopie a reszta :palacz: i czeka , może skoro zaczęliśmy i powiedzieliśmy "A" warto pociągnąć temat i się wypowiedzieć

bo i tak nic nie zmieni że wszyscy kochamy :przyczepa: i :biwak: i :gitara:i :piwo: ze starymi znajomymi oraz dopiero poznanymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.