Skocz do zawartości

Co z X Zlotem ???


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu będzie zlot, na który przyjadą nie liczni z forum, bo jechać 300 kilosów na weekend to chyba przesada.

 

Pod tym względem należy żałować że nie mieszkamy w Lichtenstainie bądź co najwyżej w Estonii.

Przecież nawet jak zrobisz w Łodzi to Rzeszowa czy Jeleniej będą mieli ponad trzy stówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

Może ktoś spośród 6050 zarejstrowanych forumowiczów był na kempingu w Przechlewie i jest w stanie odpowiedzieć Tomiemu na zadane pytanie: Jaki duży to obiekt i jakie panują tam warunki ?

 

 

Byłem tam zeszłego roku, pole to około 100x200m nad jeziorem Końskie na szlaku Brdy. Pole to działka 1019/9 można sprawdzić na Geoportalu. Część pola to zbocza na których nie ustawi się przyczepy. Jeden budynek z sanitariatami, są skrzynki z podłączeniem do prądu. Niestety mocy (kW) dla pola nie znam. Dojazd dobry bo pole leży bezpośrednio przy drodze Człuchów-Przechlewo-Miastko. Na miejscu jest bar.

Mam do Przechlewa 40 km w razie czego mogę pomóc. Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...:hmm: a ja powiem tak:

 

Byłem dopiero na kilku spotkaniach forumowych ale coś już zdążyłem zauważyć. Na każdym spotkaniu tworzą się grupki, które już się znają i nie dopuszczają do siebie innych. Im więcej zalóg tym większe prawdopodobieństwo poznania kogoś nowego. Oczywiście odległość to temat jakby odrębny. Byłem na weekendowym spotkaniu ponad 400 km i byłem 200 km i można by dyskutować która odległość bardziej zmęczyła i bardziej wyeksploatowała sprzęt. Miejsce każde jest fajne jak jest fajna atmosfera. Ostatnio byłem na spotkaniu nie z forum i było nieciekawie. Spotkanie podzieliło się na kilka mniejszych i dobrze, że nie byłem sam bo bym siedział jak kołek. Jeździłem już na zloty-spotkania inne nie karawaningowe i zawsze te większe były fajniejsze więc dlaczego nasze spotkanie nie miałoby być WIELKIE??? Bez mediów i jakiejś organizacji chodzi o to żeby ktoś kto dobrze się czuje w załatwianiu czegoś znalazł miejsce porozmawiał z właścicielem i zorganizował drewno na ognisko a reszta sama się poskleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym spotkaniu tworzą się grupki, które już się znają i nie dopuszczają do siebie innych.

O ile zgodzę się z pierwszą częścią zdania, o tyle z drugą już niekoniecznie. Owszem, znają się bo jeżdżą na spotkania po to, aby się spotkać. Niestety nie można mieć komuś za złe, że się zna kogoś. A każdy z nas jechał kiedyś na spotkanie po raz pierwszy i jakoś umiał przyłączyć się do (jak to nazwałeś) "grupki" :ok:

 

Te "grupki" nie dopuszczają do siebie innych ? Czyli co ? Stawiają zasieki ? Mury ? Zamykają się w przyczepach ?

A pofatygowałeś się kiedyś aby podejść do takiej "grupki" i powiedzieć: " Cześć, jestem aasp. Czy można się do Was dosiąść ?" Myślę, że nie. Trzeba być otwartym na innych i nie bać się. Nikt Tobie nie powie "wypad".

 

Na ostatnim spotkaniu w Sławie, siedzieliśmy sobie jednego wieczora nieopodal ogniska. W swojej "grupce" :) Podszedłł do nas jakiś forumowicz, którego pierwszy raz widziałem na oczy i powiedział: "Cześć. Jestem Cathay. To jest moja rodzinka. Czy można się do Was przysiąść ?" A czemu nie ? Siedzieliśmy do nocy. Następny wieczór też spędziliśmy miły wieczór w "grupce". Już z Cathay'em i jego bliskimi :) Przy okazji pozdrawiam Ciebie Sławku i Twoją rodzinę :bukiet:

 

Zatem drogi aasp: nie stój z boku i trochę odwagi. Zawsze pierwszy raz jest najtrudniejszy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A każdy z nas jechał kiedyś na spotkanie po raz pierwszy i jakoś umiał przyłączyć się do (jak to nazwałeś) "grupki" :ok:

 

Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Pawełka z blachą placka i uśmiechniętą od ucha do ucha buziunią . Przyszedł i już został z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że forumowy zlot powinien mieć nieco inną formułę, niż spotkanie na 30 przyczep - było nie było zarejestrowało się ponad 6000 użytkowników, a to do czegoś zobowiązuje.

 

Kultura osobista polega między innymi na szanowaniu poglądów i pracy innych. Szkoda, że niektórym osobom na forum jej brakuje.

 

Ale do czego zobowiazuje te 6000 uzytkownikow - do zorganizowania mega zlotu?:look::look::look:

To moze odwrocic proporcje - dlaczego tylko np. 100 zalog chce przyjechac a 5900 jakos nie bardzo?

 

Co do kultury osobistej, to chyba nikogo nie obrazilem, a cenzury internetu jeszcze na razie nie ma, choc moze niedlugo bedzie...

A czy temat bluz na ktorys ze zlotow nie dal kolezance troche do myslenia?

 

To kiedy ma byc ten festyn, sorki zlot?

I gdzie beda wycieczki autokarowe?

I wata cukrowa, pliss....

 

J.

 

Ciekawe, czy sie dlugo utrzymam jeszcze na tym forum....:gitara:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin od zawsze był ten sam pierwszy weekend września ( chyba ,że się mylę)

 

nie chcę znowu marudzić ale ten termin dla rodzin z dziećmi uczącymi się w szkołach nie jest chyba trafiony, ale o tym też już było więc z mojej strony nazwę to "biciem piany " :?

choć zawsze jest szansa że jak będzie nas więcej to może coś się zmieni :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego zobowiazuje te 6000 uzytkownikow - do zorganizowania mega zlotu?:look::look::look:

To moze odwrocic proporcje - dlaczego tylko np. 100 zalog chce przyjechac a 5900 jakos nie bardzo?

 

Co do kultury osobistej, to chyba nikogo nie obrazilem, a cenzury internetu jeszcze na razie nie ma, choc moze niedlugo bedzie...

A czy temat bluz na ktorys ze zlotow nie dal kolezance troche do myslenia?

 

To kiedy ma byc ten festyn, sorki zlot?

I gdzie beda wycieczki autokarowe?

I wata cukrowa, pliss....

 

J.

 

Ciekawe, czy sie dlugo utrzymam jeszcze na tym forum....:gitara:

 

jak patrzę na te wypowiedzi to sorka ale nic człowiekowi się nie chce - zamiast coś wnieść ciekawego to tylko ironia , nabijanie się i wyśmiewanie :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.