Skocz do zawartości

Gdzie szukać przyczepy?


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie jestem na etapie poszukiwania dla siebie przyczepy. Problem w tym że śledzę ogłoszenia, czytam porady, analizuje wszystkie wady i zalety ale nie oglądam na żywo żadnych przyczep!!!

Po prostu nie wiem gdzie blisko Warszawy lub Dębicy (podkarpackie) - będę w domu na święta- można oglądać i analizować oferty przyczep. Chciałbym sprawdzić w praktyce Wasze porady i pooglądać pare przyczep. Moje pytanie: Gdzie mogę najbliżej Warszawy lub Dębicy znaleźć komis z dużym wyborem przyczep kempingowych?

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to napewno oglądać można tu:

http://www.campotur.pl/

http://www.camppol.pl/

 

Dalekto też nie jest do Wyszkowa (dokłądnie to jest po lewej stronie jak się jedzie do Wyszkowa):

http://zel.zurawski.webpark.pl/

 

No i wszystkie prywatne oferty :D. Jeździj :D i oglądaj jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ogłądać przyczepy w Wesołej k/Warszawy. Gość bardzo konkretny. Z naszej rozmowy wynikło, że szukam tzw "salonówki", czyli jedno duże łóżko 2-3 osobowe, łazienka i kuchnia. Miał taką: KIP 1988r. ładna, przód scięty-opływowe kształty, wiec dobrze sie prowadzi, ale nie miała ogrzewania gazowego tylko na 220V, poza tym cena 6500zł troche dla mnie za dużo. Teraz nic innego nie szukam tylko salonówek. Widziałem też inne, ale te podobają mi się najbardziej. Wziął mój numer tel. i jak będzie coś widział w Holandii to przywiezie.

Szukam w innych miejscach ale powoli tracę siły, bo mało możliwości, a i samemu chyba też nie pojadę bo daleko...

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam się rozglądać za przyczepą... i w sumie czym bardziej szukam tym mniejszy wybór widze!!! :D A wcześniej niby widziałem co chciałem. Również salonówka mnie interesuje, i najchętniej kip'a. Ich wygląd dla mnie jest najładniejszy... a i wnętrze nie jest kiepskie. Dziś taką na jaką miałem oko białostocki komis sprzedał za 6500zł. 1986 rok, lodówka, łazienka, ogrzewanie, przedsionek, kuchenka i zlew standardowo... i masa do 750kg!!! To był dla mnie ideał!!! Cuż, może się jeszcze uda coś znaleźć... narazie pozostaje śledzenie allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tu (to do Filipa), z dwie pasuja cena i wyposazeniem

http://www.holidaysport.pl

troche daleko od W-wy , ale tez mnie kiedys zanioslo w te rejony jak szukalem przyczepy.Gosc ma przyczepy mlode i stare (25-30 letnie) ale w niezlym stanie.

Tabbert 6-sty od góry , "dziadek" ale fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch się zrobił, sezon się zaczyna, ceny w góre poszły :D.

 

Takiego dethleffsa jak mój - czyli salonka, jedno duże łóżko, lazienka, kuchnia, ogrzewanie, lodówka spokojnie można za 5 tysiaków szarpnac (rocznik tak około 1987). Trzeba tylko poszukac i byc cierpliwym :D.

 

Nie wspomne, że ja za uszkodzonego, w nienajlepszym stanie nie dałem 3 tysiaków - kwestja tego, że było to w grudniu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.