Skocz do zawartości

Koło podporowe


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

u Marcina jak sie wypnie przyczepa to kolko jest automatycznie opuszczane i z tylu wyskakuje spadochron, oprocz tego system sensorow utrzymuje przyczepe na swoim pasie - w koncu to Hobby :banned:
:biwak:

 

Wydzielilbym "Kolo podporowe" ale nie mam tu przyciska "edytuj" jak w kaciku ogolnym :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( toż to tylko plastik i to nie za mocny).

U mnie kółko jest metalowe to sie nie martwię,płaskownik też występuje. Napisałem tylko to, oczym mnie poinformował sprzedawca, wydało mi się to logiczne, jeżeli dla was takie nie jest, to róbcie jak Wam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.