Skocz do zawartości

Kemping w Polańczyku


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Priorytety musiały się zmienić... cuż.

 

Ja bym się do pryszniców nie czepiał... przy takim koszcie minuty mozna to bez problemu przełknąć.

Co do plaży to taki urok zalewu... nigdzie praktycznie jej nie ma :niewiem:

 

Szkoda, że nie masz pozytywnej opini o kempingu... nie każde miejsce każdemu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

plazy się nie czepiam ...to urok soliny...prysznice na monety.....byłoby ok (to tez można przelknac ) wiedziałem o tym jak się meldowałem na polu ale o braku kultury wlasciceila nie wiedziałem a się dowiedziałem

:czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ps jak chodzi o kemping na wyspie to tam imperza non stop na lajbach zakotwiczonych na keji wiec jeśli ktoś to lubi to ok.

gdzie kemping, a gdzie port z łódkami?

jedno od drugiego jest kwał od siebie oddalone!

nawet jeśli ktos tam imprezował, to wątpie, zeby "elementy" tej imprezy docierały na kemping...

 

Sisar, zdjęć nie mam jakoś wyszło, ze robiłem same w nocy ;)

kemping na wyspie polecam, poza toaletami i natryskami, reszta naprawde ok, miejsce na ognisko, cisza, spokój, mało ludzi,

dwa razy tam bylismi i nie mieliśmy okazji zobaczyc imprez na łajbach

pzdr

 

edit:

aaa, no i temat wjazdu i zjadu z promu, to co było pisane wyżej

Edytowane przez ryby (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kemping, a gdzie port z łódkami?

jedno od drugiego jest kwał od siebie oddalone!

nawet jeśli ktos tam imprezował, to wątpie, zeby "elementy" tej imprezy docierały na kemping...

 

 

Na przeciwko kempingu cypel jest wyspa przy niej keja a za keja były porozstawiane przyczepy no chyba ze nie o tym polu mówimy...nie schodzolem z lodzi na lad żeby to dokładnie oblukac ale głuchy nie jestem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A my zmieniliśmy plany i wylądowaliśmy na Cyplu. Pogoda zrobiła się piękna, parcela z widokiem na jeziorko, nasze dzieciaki poznały od wczoraj tyle wiary, że oddział przedszkolny możemy otworzyć  :] . Jakby ktoś był to przyczepa oznakowana ( blachy opolskie) .

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Będziemy w Bieszczadach w tym tygodniu to mamy w planie zaglądnąć na cypel . Przyczepka będzie stacjonować gdzie indziej ale na cypel nieraz zagadamy aby popływać . A co do zdjęcia w linku Kajmana to nie jest kemping Cypel ale kemping "Patelnia " . Jest to kemping tez znajdujący się w Polańczyku zaraz koło portu jachtowego . W sumie to w tej okolicy zalewu jest trzy kempingi . Cypel ,Energetyka (na wyspie ) i Patelnia .

Pozdrawiamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam jedzie ktos zwas w weekend majowy na cypel?

Zastanawiam się nad roboczą, partyjną wizytacją w Bieszczadach, zwłaszcza, że znalazłem  miejsce, gdzie można chyba popływać.

Rzeczka ma specyficzne właściwości, bo pomimo, że górska, czyli z założenia zimna, to jednak w słoneczne dni woda osiąga 23 st.C !!!

Oczywiście nie jest to pole namiotowe, a miejsce zdradzę tylko na torturach - o co może być w tym sezonie łatwiej.

Nawiasem w związku z banderowcami i klimatem za wschodnią granicą, trochę mi się odechciewa podchodzenia zbyt blisko.

Co będzie, jak jakaś wataha rezunów  zrobi wypad na naszą stronę i pokaże co potrafi, jak za dawnych dobrych czasów ?

Pozdrawiam Pograniczników i Gajowego Maruchę !

post-3287-0-33004100-1396423649_thumb.jpg

post-3287-0-35384600-1396423696_thumb.jpg

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.