Skocz do zawartości

Piątek k/Kutna - Autocampingi


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Bedlno to dawny Piątek - omijam tę wypożyczalnie dużym łukiem..

Gość chciał mi sprzedać przyczepę która miała w papierach 1500kg, a w DR 1300kg (na tabliczce kolejna wartość 1400kg) :) a na moją wypowiedź że przykro mi ale nie pasuje mi waga przyczepy, a on na to że 100kg to nie jest problem nikt na takie pierdoły nie zwraca uwagi.  

Gość na siłe chce sprzedać przyczepy licząc na niewiedze I naiwność kupującego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

przyjechałem obejrzeć konkretną przyczepę,innych dogłębnie nie oglądałem,niestety nie kupiłem.Ogólnie ładna i sucha ale coŚ było robione z dachem ,był z dwóch częŚci i w narożniku od Środka kawałek sklejki wymieniony a obok wcale jej nie było,trochę strach taką kupić nie znając dokładnie jej historii.Obsługa miła ale obsługa to nie wszystko.przyczepy trzeba dobrze oglądać ,ja przeŚwietlałem ją dwie godziny.nie radzę oglądać samemu przy zakupie pierwszej nie będąc w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oglądałem tam trzy przyczepy właściciel był bardzo miły dopóki nie zorientował się że znam się trochę i wiem o co mi chodzi jak zadałem pytanie czy coś było naprawiane to odparł, że on nic nie robił a na moje stwierdzenie, że on nie tylko sąsiad naprawiał zrozumiałem że jestem intruzem który nie powinien tu się znależć i o dziwo zaczeło mu się bardzo spieszyć a ja odjechałem z kolejnego oglądania z kwitkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja kupiłem w tym komisie na początku listopada 2014 swoje mieszkanie na kołach. 
Przy oględzinach oczywiście wyszło parę deficytów w postaci ułamanej klameczki okna, nie działającej pompki kibla, baterii w zapalniku pieca itd. 
Wszystko co zauważyłem i zgłosiłem dostałem nowe. Cena nie dała się za bardzo zbić ale parę stówek urwaliśmy. 
Na pytanie czy przyczepa była wypożyczana usłyszałem, że przyczepy z wykładziną dywanową nie są u nich wypożyczane. 
Oczywiście ściema bo w trakcie "odświeżania" przyczepy przed sezonem wyszło parę rzeczy jeszcze z Holandii, ale także widać było po znalezionych rzeczach, że kilku użytkowników nią jeździło. Parę stówek zainwestowałem ekstra, ale jestem po roku użytkowania zadowolony. 
Zobaczymy co będzie dalej... Ogólnie bardziej się skłaniam aby w przyszłości kupić nówkę niż szukać używki u komisowych cwaniaków:) 

P.s. 
Mam dwóch znajomych, którzy kupili tu przyczepy. Jeden swoją pierwszą i jak na razie jedyną. Jest zadowolony i nic mu się nie dzieje. 
Drugi z kolei z natury jest gościem, który wymienia cepki co 3 lata bo lubi zmiany. Pierwsze trzy były super. Trzecia niestety zaczęła podciekać od dachu i jak sięze szwagrem dobrał to wyszły kwiatki. Zadzwonili z propozycją dogadania się to Pan poprosił o przyprowadzenie przyczepy i obiecał, że naprawi jak bóg przykazał. 
Zobaczymy jak będzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam byłem oglądać tam prawie nowe hobby (2015 może 16), przyczepa była po wypadku pomalowana po całości  (ten ciemnoszary pas) a przednia ściana wymieniana lub naprawiana. Sprzedawca typowy handlarz (w zastępstwie młoda kobieta) tu leżą kluczyki proszę oglądać i o nic nie pytać jak zauważyłem ślady po naprawie to nic nie wie i szefa nie bedzie.Podejscie strasznie lekceważące nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.