Skocz do zawartości

Zabezpieczenia przyczepy .


Axel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdążyłam nawet przypiąć nowych tablic rejestracyjnych, nowiutki dowód rejestracyjny i tablice mam w domu. Złodzieje musieli przykręcić swoje albo pojechałi bez. Ale na pewno byli dobrze przygotowani . niech ich szlak trafi. Niestety przyczepa nie miała jakiś znaków szczególnych. Ale jak będę w domu to dołączę inne zdjęcia.:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serdecznie wspolczuje...nogi z d... bym powyrywal...

 

 

Czekamy na zdjecia, zawsze zwracam uwage na przyczepki, moze przypadkiem gdzies ja trafie. Jakies znaki szczególne?? Zadrapania itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - z mojego postu nie wynikało, że pracuję w Warcie. Skąd ten (owszem - prawidłowy) wniosek ? :palacz:

 

NIektóre przeróbki nie stanowią wyposażenia dodatkowego. Kwestia wartości budki jest na tyle pojęciem względnym, że trudno ją dokłądnie określić.

 

jak nie wynikało ;) jak tak.

 

Trudno okreslić ale jak bedzie szkoda do ubezpieczyciel bez problemu sprawdzi co jest wyposazeniem standartowym - u producenta (przynajmniej mojej), nie mów,że zapłaca ci za solary lub sprzet TV jesli ten ulegnie zniszczeniu .może przy kradzieży dostaniesz pełną kwotę w co i tak watpie.

Dziwne ale jak wyliczał moją składke to w programie do obliczania wybrał opcje InfoEkspert ,może jednak maja jakies dane, PZU również miało dne mojego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wspolczuje...nogi z d... bym powyrywal...

 

 

Czekamy na zdjecia, zawsze zwracam uwage na przyczepki, moze przypadkiem gdzies ja trafie. Jakies znaki szczególne?? Zadrapania itp??

 

 

Jedyne co mi się przypomina to, że miała w tylniej szybie małe pęknięcie które żeby nie szło dalej poprzedni właściciel rozwiercił i zakleił naklejką.

Mam jeszcze nadzieję , że może kiedyś ją jeszcze zobaczę.:serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji - z mojego postu nie wynikało, że pracuję w Warcie. Skąd ten (owszem - prawidłowy) wniosek ? :palacz:

 

 

Jak to nie. Jasno i wyraźnie napisałeś :yes:

 

 

Obawiam się, że oferta na przyczepy jest najbardziej atrakcyjna właśnie w Warcie. Oczywiście nie chcę urządzać kryptoreklamy, ale porównywałem z konkurencją. Część osób wie, że jestem z branży, więc wiem co piszę :-)))) (przynajmniej czasem) ;-)

 

Przynajmniej ja to tak właśnie odczytałem , ale przecież nic złego się nie dzieje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - ja bym tego nie odebrał w taki sposób. Kryptoreklama - to reklama ukryta :-)

Już wcześniej pisałem o Warcie (chyba).

Piotrek - racja - te elementy nie będą podlegać ubezpieczeniu. Ale moje łóżko, krany wymienione, materace, oświetlenie, butla - już tak, być może akumulator.

Bojler (nieoryginalny) - też by nie podlegał. Podobnie jak sprzęt typu przedsionki etc.

Co do wartosci - to katalogi są Baaaardzo ubogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje łóżko to wyposażenie dodatkowe (jesli wstawie do mojej łóżko masujące za 10tysÔéČ to również nie wypłacą -każdy przecież ma różne potrzeby spania) ,znasz przeciez temat i realaia-to wyposażenie dodatkowe.Jeśli TU wypłacało by w/g cen rynkowych to moja jest warta 40tys , jednak jakoś wyliczyli mniej.

Wymieniłeś krany ,materacie itp poniewaz uległy naturalnemu zużyciu co nie podlega odpowiedzialności TU , poprostu doprowadziełs przyczepe do stanu pierwotnego, gdybyś miał szkode całkowitą to popsute krany oraz podarte materace to TU odliczy od sumy do wypłaty.

 

Zreszta co ja szarak spieram się z pracownikiem Warty :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zabezpieczenia na postoju

mam taki zaczep

post-728-0-85698000-1305292845_thumb.jpg

na postoju rzadko kiedy ale czasami go skladam co uniemozliwia zapiecie cepki a przez ucho i i przez calosc robie 2 petle lancuchem atestowanym i na to kłódeczka...

 

Jak Ty to robisz? Mam taki sam zaczep i bez kuli haka środku nie da się zamknąć.A może jest jakiś sposób ? Pytam, bo zabezpieczenie do tego zaczepu kosztuje kilkaset złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie,że jest -wkladasz w miejsce kuli trzonek od młotka i zaczep sie zamyka.... oryginalna gumowa kulka do zamykania tego zaczepu to okszt ok 30zł :banan:

 

 

dokladnie tak... ja uzywam palca od reki :yes: bo ten dynks lekko chodzi... uwazaj tylko zeby nie przytrzasnac sobie reki skladajacym sie uchwytem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz ja.

 

Proszę o uwagę wszystkich miłośników kempingów. :dzieki:

 

Zamieszczam więcej zdjęć i przypomniało mi się że w skradzionej przyczepce było nowe okno dachowe które bardzo odznaczało się od reszty gdyż było bardzo białe.

 

I po prawej stronie przy uszczelce gdzie jest wprowadzany przedsionek wystaje srebrna aluminiowa taśma :serducha:

 

 

w przyczepie znajdował się też zielony parasol widoczny na foto.

 

Ciągle mam nadzieję....

post-7690-0-62734800-1311698848_thumb.jpg

post-7690-0-27852100-1311698909_thumb.jpg

post-7690-0-27610300-1311698976_thumb.jpg

post-7690-0-10417300-1311699066_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.