Skocz do zawartości

Mocowanie zasłonek w przedsionkach


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

z tego co się orientuję - są różne sposoby mocowania zasłonek przedsionkowych. Kupujemy zasłonki, ale czasami "w ciemno" proponuję zamieszczać fotki ze sposobami mocowań. Będzie to pomocne dla nas wszystkich, którzy doposażają swoje budki.

Bardzo proszę (w imieniu pozostałych) o zrobienie fotek różnych rozwiązań. Teraz, kiedy część z nas będzie w weekendy rozbijała przedsionki - taka możliwość będzie.

Osobiście kupiłem zasłonki i nawet nie wiem jeszcze czy będą pasować. Deszcz pada za oknem, więc nie mogę rozbić przedsionka i zobaczyć.:niewiem:

Ale watek może komuś pomoże. Nie widziałem takiego na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomysł bardzo dobry - sam kupiłem poprzez to forum zasłonki i już nawet wiem jak je zamocować, ale poczekam na podpowiedzi.

 

 

A ja myślałem, że tylko ja mam z tym problem :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mamy przedsionek DOREMY. Brakuje jednej zasłonki, ale to nie problem. Problem jest gdzie kupić zaczepy do tego rodzaju zasłonek. Jest bowiem listwa przy przedsionku i plastikowe zaczepy na zasłonce wszywane. Wiecie może, gdzie takie cóś nabyć?

Pozdrawiamy

Skalniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki mojego przedsionka model "Trio Mexico" firmy "Trio Sport". Proszę o podpowiedź jak zamontować zasłonki do tych uszek.

Czy tam czegoś brakuje czy tylko założyć sznureczek ? :hmm:

 

post-5494-0-63032100-1305916616_thumb.jpg]

post-5494-0-57382400-1305916780_thumb.jpg

 

Dodatkowo mam pytanie do czego służą te kieszonki z boku przedsionka ( wewnątrz ):niewiem:

 

post-5494-0-18420000-1305917289_thumb.jpg

post-5494-0-46741900-1305917046_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - to o co pytasz to są uchwyty do tzw.karnisza zasłon.Ten karnisz to są dwie rurki -gdzie jedna wchodzi w drugą i się rozsuwają a na końcach mają plastikowe zakończenia podobne do szpulki nici i on e trzymają się w tych uchwytach by nie wypaść.

Są to rurki aluminiowe - podobne działanie jak podpórki wędek wędkarskich.,,,,,

 

Pozdro,,,,,,

Edytowane przez cyryl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mamy przedsionek DOREMY. Brakuje jednej zasłonki, ale to nie problem. Problem jest gdzie kupić zaczepy do tego rodzaju zasłonek. Jest bowiem listwa przy przedsionku i plastikowe zaczepy na zasłonce wszywane. Wiecie może, gdzie takie cóś nabyć?

Pozdrawiamy

Skalniaki

 

Dodam, że ani w sklepie firmowym Doremy nie znalazłem, nie ma też w innych związanych z karawaningiem.

Dla mnie może to być z tzw. "odzysku", jesli komuś DOREMA sie zużyła w zasadniczej części, a te spinki pozostały w nienaruszonej.

Będę wdzięczny za podpowiedź.

post-795-0-54345700-1306400187_thumb.jpg

Edytowane przez nowa zarażona (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam tam do tych uszek jest taka rurka na którą mocujesz zasłonki, wieczorem dodam fotkę.

Odświeżę trochę temat. Mój przedsionek jest firmy isabella Ventura 300. Tak wyglądapost-15177-0-93120200-1499762211_thumb.jpg

Do zasłonek mam takie 2 rurki jako karnisz. Problem w tym że zasłonki mają takie kółeczka i nie wiem jak to zamocować do karnisza

post-15177-0-53594400-1499762320_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w swojej DWT zgubiłem kilka i kupiłem w zwykłej pasmanterii starego typu mocowania gdzie drucik jest zagięty w owal a na końcu kułeczka dwa. najprostsze co może być a skuteczne. po złotówie za sztuke. trochę drogo ale kto powiedział ze karawaning to taniocha ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.