Skocz do zawartości

T.E.C. Weltbumller


jajacek

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrz na: http://forum.karawaning.pl/topic/7071-tec-weltbumller/page-5 post #67

 

...a tak przy okazji poszukuję do TEC 560 K1 z 2006 r.:

1/ lampki obrysowej dolnej przód /biała/

2/ lampki obrysowej górnej tylnej prawa, albo sam klosz /czerwonobiała/

3/ szara, plastikowa zewnętrzna koła, lewa

Gdzie tego szukać, np. na Frankanie tego nie widzę. Może trzeba do okulisty?

DZIĘKUJE, Pozdrawiam.

Witam.

W Warszawie na"Spójnii" jest sklep ze sprzetem karawaningowym <http://www.go-market.pl/>.

Jeżeli tam nie znajdziesz tego czego szukasz, to możesz dostać katalogi ze sprzętam i z nich dobrać i zamówić to czego szukasz.

Tak kupiłem moskitierę do łazienki w mojej T.E.C.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez to że zachciało mi się, m. in. dla wygody tych co mnie chcą wyprzedzać, zamontować kamerkę z tyłu przyczepy.

Miała być już na otwarcie zeszłorocznego sezonu. Przewodowa. Potem technika poszła naprzód i namówili mnie na bezprzewodową po w.cz. No i tak montujemy z fachowcem tą kamerkę i stale coś... A to że tłumienie sygnału, bo jednak cepka jest z blachy, a to że nadajnik i odbiornik za daleko więc przenosimy, do bakszyszy i koło haka, a to że holownik ma za dużo elektroniki i zakłóca. No i ta chińszczyzna,  itd itp. ..Teraz czekamy na kuriera i lepszy monitorek niż ten w lusterku i stabilizator napięcia... Już mam tego dość bo kamerka dyktuje kiedy wyjedziemy, a to już 3 tygodnie po terminie!!! Może pojadę znów bez kamerki, bo jak na postoju to beznadziejnie działa, to co będzie w czasie jazdy? A może nie ma jak kabel?

Wypada napisać epilog do mojej historii z kamerką....

Pojechałem jednak z kamerką, przewodową! Fachowców robiło to trzech ,,fachowców", dwie firmy a Gewehr był moim konsultantem. I to wszystko w Warszawie!  Nie do wiary, to pech?

Przez kamerkę wyruszyliśmy dopiero 02.06,2015 r. Przeszło miesiąc póżniej niż planowałem.

Ale mignięcie 2 kierunkowskazami, tego któremu dałem sygnał do wyprzedzania /wiem, wiem jest druga, ciemna strona tej pomocy/ dawało satysfakcję że komuś pomogłem. No i ja się nie denerwowałem że za mną kolejka....

Było suuupe!!! Ponad 2 miesiące, 11057 km, Niemcy, Włochy, Monaco, Francja, Barcelona< Walencja, Gibraltar, Portugalia, Paryż , Drezno, Warszawa...

Cały czas obiecuję że opiszę TO wszystko, ale ciężko mi słowo dotrzymać. Teraz mogę napisać ze spisaliśmy się na 6! No może 2 opony od cepki sporo gorzej, wróciłem na nowych! Gewert opony sprawdzał przed wyjazdem, więc nie piszcie że opony stare i zużyte...Jeśli już. to temperatury do 47 oC /Sevilla/ i duże przebiegi dzienne /ponad 700 km nie raz/. Jak na mój wiek całkiem nieżle? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janwil, dnia 17 List 2015 - 06:33, napisał: snapback.png

Spójrz na: http://forum.karawan...bumller/page-5 post #67

...a tak przy okazji poszukuję do TEC 560 K1 z 2006 r.:
1/ lampki obrysowej dolnej przód /biała/
2/ lampki obrysowej górnej tylnej prawa, albo sam klosz /czerwonobiała/
3/ szara, plastikowa zewnętrzna koła, lewa
Gdzie tego szukać, np. na Frankanie tego nie widzę. Może trzeba do okulisty?
DZIĘKUJE, Pozdrawiam.. 

Tu jeszcze epilogu nie ma! Może to wina Kolegów że tak ucichli? I tylko jajacek napisał o Spójni. Byłem tam a kupiłem tylko linkę hamulca bezpieczeństwa za 11 zł. Tyle i aż tyle! Reszty nie było ale dali namiar na firmę Wadowskich pod Warszawą. Szybszy był jednak S-camp z Bierunia.

Lampka przednia, obrysowa, biała, dolna 50m zł brutto. Zebym ja to wiedzial

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.  co że za wolno piszę?/

 

2/ Pierścienie do mocowania lampki j.w. 17 zł brutto. A ja to chciałem kleić. Nonsens!

3/ No i NOKAUT!!! Nadkole zewnętrzne lewe 230 E netto czyli prawie 1600 zł brutto. Tyle forsy za cieniutki 50 cm pierścień o szerokości 7 cm. NIE!!!

A czy to,, moja wina" że to nadkole zostało we Włoszech w tunelu / nawet nie zauważyłem/, gdzie był remont i pasy zawężone do 270 cm. A moja cepa ma 250 cm szerokości. I jeszcze te ,,lizaczki" na pasach. Klepnął taki nadkole zewn. odpadło i nawet ryski nie zostawił na cepie...

Szukamy używanego nadkola wg postu #67 na tym forum. Pomożecie? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ,melduję się w gronie sympatyków marki.Niedawno stałem się szczęŚliwym posiadaczem przyczepy TEC saphir 450 K1 99r,którą doposażyłem w używaną klimę dachową i nowy napęd enduro :yay: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj w gronie sympatyków. Ja sprzdałem swojego TEC-a ze względu na konieczność remontu przekraczajacego 50% wartości przyczepy ale szukam takiej samej lub podobnej.

TEC jakoś mi podpasował :yes: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj w gronie sympatyków. Ja sprzdałem swojego TEC-a ze względu na konieczność remontu przekraczajacego 50% wartości przyczepy ale szukam takiej samej lub podobnej.

TEC jakoś mi podpasował :yes: .

Pozdrawiam.

Proszę bardzo mój TEC 560 K1 z 2006 r. jest do sprzedaży, Patrz tu post nr #67. Mój TEC też z Warszawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,

Ja równiez wczoraj dołączyłem do posiadaczy i mam nadzieję również do sympatyków marki T.E.C. ;)

A teraz ahoj przygodo...

Ps. IrasJ musieliśmy w tym samym czasie podróżować

post-21763-0-40892800-1476904856_thumb.jpg

Edytowane przez Pietruch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,

Ja równiez wczoraj dołączyłem do posiadaczy i mam nadzieję również do sympatyków marki T.E.C. ;)

A teraz ahoj przygodo...

Ps. IrasJ musieliśmy w tym samym czasie podróżować

Ja mam starą TEC i wystawiłam ją na sprzedaż. Lubiłam ją, to prawda, ale teraz mam angielkę, która jest o wiele bardziej funkcjonalna. Mimo to sympatyków TEC pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.