Skocz do zawartości

T.E.C. Weltbumller


jajacek

Rekomendowane odpowiedzi

A zbieżności i odległość (może jakby się sprzyjająco życie układało) dobrze rokują na jakieś TEC'owe spotkanie w przyszłości - oczywiście wszystkie TEC'i zapraszamy i inne marki również - co Ty na to ?

 

A nawiasem teraz ja widzę że jak się za ogród wezmę to będzie mnie miał kto o "igiełkach" poduczyć - ładniutko na stronce i sporo, sporo informacji - gratuluję.

 

Jak tylko zdrowie bedzie dopisywać, nie ma problemu. :)

Za uznanie dla stronki wielkie dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Dostałem wiadomość od comsio z propozycją zmiany nazwy.

 

- Witam, jako że nie chcemy zaśmiecać forum zbędnymi wątkami proponuje zmienić nazwę tematu na LMC, HYMER, T.E.C. gdyż jest to jedna wspólna marka. Dodaje historie która jest podstawą http://www.campertea...opic.php?t=3967

Pozdrawiam :)

 

Treść znajduje się w temacie - wątek o przyczepach.

Bardzo proszę zapoznać się z moją odpowiedzią i liczę na gorącą dyskusję.

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego 2012 roku.

Edytowane przez jajacek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ LMC, HYMER, T.E.C. gdyż jest to jedna wspólna marka. Dodaje historie która jest podstawą http://www.campertea...opic.php?t=3967

........ Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego 2012 roku.

 

 

No to dobrze pisałem parę postów wcześniej "..... Jako ciekawostki - TEC jest spokrewniony z Dethleffs i Hymer (o ile to ten sam Pan Hymer) ......"

Zatem to ten sam p. Hymer :-)

 

 

Rownież życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie Jacku, Rodzince i wszystkim forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mogę tylko to potwierdzić w 100 % jestem tam co roku od 22 lat i znam tamte tereny prawie jak własną kieszeń. Wprawdzie wakacje spędzam tylko na polu biwakowym jezioro strupino . Ale 22 lata w namiocie to kawał dobrego czasu . Mogę tylko zachwalać sam camping jak i pole namiotowe ! Miła atmosfera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie! Rozsypała nam się oprawa światła w łazience, ta nad umywalką. Nasz TEC Weltbumler jest z 1993roku. Oprawa jest z jakiegoś tworzywa, albo to takie szklo. Kształt- długa, wąska od umywalki do sufiu. Nie wiem czy można tą oprawkę kupić, nigdzie nie znalazlam. A możę ktoś ma na zbyciu?:zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko to potwierdzić w 100 % jestem tam co roku od 22 lat i znam tamte tereny prawie jak własną kieszeń. ........ .

Serwus, witaj.

Miło spotkać sympatyka tych pięknych kaszubskich stron. No no ..... 22 lata bardzo ładny wynik - jednak Cię przebiję :-) - pierwszy raz Gołuń "zaliczyłem" w wieku szczenięcym czyli ok. 40lat temu, później nie bywałem co prawda corocznie, następne były powroty w wieku nastoletnim a jeszcze później to już z rodzinką corocznie - może gdzieś w realu się spotkaliśmy :-) zerknij na zakudloną mordę w Żuku parę postów wyżej może jak bym brodę ogolił to mnie poznasz :-) . I wiesz co najbardziej tam lubię - to że prawie od 40lat się tam niewiele zmieniło, Wdzydze rozrosły się potwornie, a Gołuń, Szenajda jak moja pamięć sięga wciąż takie same, Strupino tak samo czyste od wielu lat - no może trochę przesadzam bo troszkę domków letniskowych w lesie przy Gołuniu przybyło.

Wprawdzie wakacje spędzam tylko na polu biwakowym jezioro strupino . Ale 22 lata w namiocie to kawał dobrego czasu . Mogę tylko zachwalać sam camping jak i pole namiotowe ! Miła atmosfera .

Nigdy nie dzieliłem i nie będę dzielił turystów na "namiotowców" czy "karawaningowców" , tak samo nigdy nie powiem że lepsza jest turystyka w wydaniu pieszym, rowerowym czy zmotoryzowanym, dawniej czasem po ulewie pływając w namiocie wzdychałem do przyczepy kempingowej, teraz gdy już ją mam czasem wzdycham do płótna namiotu nad głową.

Dobre buty, rower, motocykl, namiot niesiony nad Strupino na własnym grzbiecie, samochód z namiotówką lub przyczepą kempingową czy też luksusowy kamper, są to tylko narzędzia dające określone możliwości i określony komfort podróżowania i bytowania a turystą jest się z charakteru, to siedzi gdzieś głęboko w człowieku a nie w sprzęcie.

 

Tak - zdecydowanie moje preferencje to również Strupino, niestety trudno mi tam wylądować, z reguły staję na kempingu w Gołuniu - bynajmniej nie odrzucają mnie spartańskie warunki nad Strupinem czy nieco trudny wjazd z przyczepą - powody sa 2:

jak się przyjeżdża raz na rok do przyjaciół na tydzień lub max dwa to chce się z nimi pobyć i nie sposób uciec mi nad Strupino (mam oczywiście na myśli pp. Irene i Janka Zaborowskich), a drugi powód to moje dzieciaki dla nich Strupino za ciche już na Gołuniu nawet mówią że to zsyłka do dziczy :-)

 

Tak jak pisałem wcześniej, uważam że to nie tylko to miejsce tworzy tam taki klimacik, to również a może przede wszystkim ludzie zarówno ci którzy przyjechali jak i p Zaborowscy bardzo mocno zaangażowani i stosunkowo mało komercyjnie podchodzący do tych obiektów.

 

PS.

Jeszcze taka życzliwa rada / informacja od krakuso-kaszuba :-)

Nim Cię "zlinczują na forum" wpadnij do działu powitania, skrobnij parę słów o sobie i zrób oficjalne powitanko - lub zrób to w którymś z watków w których piszesz

Nie jest to wymogiem regulaminu ale taki tu taki tu forumowy zwyczaj, ja rozumiem chęć nawiązania rozmowy i wpadnięcie w ferwor dyskusji z pominięcie tych czynności powitalnych,

ale przecież gdy przyjeżdższ nad Strupino to też najpierw leci "cześć wiara" a potem stawiasz namiot :-)

 

===========================================================================================

 

Pomóżcie! .......

Robiłem klosze w ale w dużo starszym "antycznym" TE (taki plastik jak mrożone szkło tam jest), wklej jakąś fotkę - Twój rocznik jest dla mnie "kosmicznie nowy" :-)

TEC'owe linki masz parę postów wyżej może uzyskasz jakieś info również tą drogą, ew. serwisy / sklepy karawaningowe.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cisza w wątku użytkowników TEC, więc się przywitam.

Zdjęcia przyczepki są w mojej galerii.

Model 510TK Saphire. Długo szukaliśmy takiego układu, który pozwoli na bezstresowe objazdówki - bez potrzeby sprzątania miejsc do spania aby w niej mieszkać, jeść i odpoczywać :palacz:

Oprócz tego będzie służyć do wyjazdów stacjonarnych z rowerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w wątku użytkowników TEC, więc się przywitam.

Zdjęcia przyczepki są w mojej galerii.

Model 510TK Saphire. Długo szukaliśmy takiego układu, który pozwoli na bezstresowe objazdówki - bez potrzeby sprzątania miejsc do spania aby w niej mieszkać, jeść i odpoczywać :palacz:

Oprócz tego będzie służyć do wyjazdów stacjonarnych z rowerami.

 

Serdecznie witam w naszym gronie i pozdrawiam :hej:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Maćku, pozdrawiam z Krakowa

Pogratulować - ładny sprzęcik.

Bardzo dobre założenie "bez potrzeby sprzątania miejsc do spania aby w niej mieszkać, jeść i odpoczywać"

Masz 100% racji - wypoczywając nie można być swoim własnym niewolnikiem :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, Witajcie, to ja też do Was dołączam, użytkownikiem T.E.C. - a, jestem już trzy sezony i jest ok :)

ps. w sumie to nie widziałem, że jest taki temat ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.