Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zapadła decyzja, że wyjazd na początku czerwca.

Chcemy załapać się na zniżki z tej karty i ominąć szczyt sezonu.

W Norwegii to 1/2 miesiąca to niewielka różnica. Początkowo planowaliśmy wyjazd 15 czerwca.

Fajne mapy na Norwegię ,rybki też  http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=26462

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zakupiłem pierwszy raz kartę ACSI, mam nadzieję że po wiosennym urlopie się zwróci  :yay: 

 

mam pytanie odnośnie aplikacji , kupiłem w pakiecie z aplikacją  za €19.54 zainstalowałem aplikację jak było w instrukcji , ale w aplikacji mam tylko Francję, a za dostęp do pozostałych państw muszę albo zapłacić dodatkowo w android market (13,98 zł) albo wpisać kod pakietu.

W mailu od ACSI nie było żadnego kodu czy dostanę go w przesyłce razem z kartą czy coś zrobiłem nie tak :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ok.2 tygodni temu ściągnęłam apkę bezpłatnie. Na wejściu zażądała kodu. Kod dostanę jak przyjdzie karta.

Tak przynajmniej zrozumiałam instrukcję.

ACSI ma dwie apki. Jedna płatna a druga dla subskrybentów. Po zainstalowaniu logujesz się na dane na które zamawiałeś kartę w sklepie.

 

Niestety ta apka to syf. Nie ma wszystkich kempingów które są dostępne przez web czy przez ich drugą apkę. Np nie ma w ogóle Polski

 

 

A ze sklepu musisz pobrać toDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ACSI w ogóle nie przewiduje Polski, dlatego też nie możesz m.in kupić karty ACSI Club Card. Jedyne co możemy kupować, to kartę rabatową ACSI. Kempingów polskich nie ma ani w aplikacji ani w materiałach drukowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ACSI w ogóle nie przewiduje Polski, dlatego też nie możesz m.in kupić karty ACSI Club Card. Jedyne co możemy kupować, to kartę rabatową ACSI. Kempingów polskich nie ma ani w aplikacji ani w materiałach drukowanych.

Ale nie rozumiem. Jak nie przewiduje Polski skoro w aplikacji na ich stronie jest mnóstwo kempingów w Polsce, które akceptują zniżki i należą do ACSI?

 

I dlaczego w ich drugiej bliźniaczej apce Polska jest już dostępna za opłatą?

 

69d6cb1a957e591129f4e7ce564a332c.jpg

 

Chodzi o to, że robią apkę tylko z kempingami z książki, a za resztę każą płacić. To jest wg mnie nie fair bo de facto płacisz dwa razy za to samo.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nie do końca :) Płacisz za kartę rabatową i do niej dostajesz książeczkę z kempingami stowarzyszonymi. Apka daje Ci również namiary na te kempingi. Inne kempingi mogą (ale nie muszą) honorować karty ACSI. Jeśli honorują, pozostawiają informację o tym w ACSI, ale nie są z tą organizacją stowarzyszone. Stąd masz kempingi, które honorują karty, a w wykazie nie są ujęte. Również w RP. Ponieważ to nie są członkowie, stąd są w osobnej, dodatkowo płatnej ewidencji. Na całym świecie rabaty opierają się na tym, że po to, żeby tu zaoszczędzić, gdzie indziej musisz zapłacić :) Pozostaje wówczas kalkulacja, czy opłaca mi się tyle więcej zapłacić za kartę, żeby później zaoszczędzić na kempingach stowarzyszonych. A jak chcę jeszcze informację, które kempingi nie są stowarzyszone, ale również udzielają rabatów - musisz dopłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku płyty już nie widziałem a szkoda bo jest fajna na Windows

Własnie otworzyłem ja i są wszystkie kraje europy .Nie ma Rosji ,Turcji i Ukrainy

Wcześniej była płyta do kupienia oddzielnie (okolo 12e ) a 2015 i 2016 była w komplecie z droższym zestawem (27e)

Na płycie jest wszystko hahahaha

Są kempingi z ulgami i dożo bez ulg .Zdjęcia ,gdzie się znajduje ,ceny ,czas otwarcia itd

Z pewnością tu tez musicie kupić oddzielnie to wszystko będzie .Z płyty jeste zadowolony  :yay:

 

Spytajcie się chłopaków o płytę na http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=177&sid=56b7dc8af704f3cae0646e6c11086b57

Wiem ze maja i nie używają ich ( haha nie wszyscy )

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w praktyce wygląda oczekiwanie na karę ACSI? Zamówiłem 20.03 jak do tej pory brak. Pisałem do Nich, brak odzewu.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

teoretycznie powinna już być, ale po drodze były święta i pewnie zwiększona ilość zamówień. Jeżeli zamówienie opłacone prawidłowo to karta przyjdzie. U mnie trwało to ok 3 tygodni w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w praktyce wygląda oczekiwanie na karę ACSI? Zamówiłem 20.03 jak do tej pory brak. Pisałem do Nich, brak odzewu.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Ja czekałem chyba miesiąć. Poza tym wysyłają to chyba listem zwykłym więc może zginąć po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.