Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

ACSI kupujesz przez internet: http://www.campingcard.co.uk/gb/en/europe/ , płatność kartą kredytową lub dobrą karta płatniczą.

Przez innych pośredników bym nie ryzykował. W razie problemów - pomogę, kupowałem już kilka razy.

 

Kajetan1975 - przez podany link nie da się zamówić karty do Polski. Chciałbym ją nabyć ale nie bardzo wiem jak. Na stronie nie ma do wyboru Polski. Ponadto znalazłem poniższe info.

 

ACSI Club ID can be used by campers with the following nationalities: Dutch, Belgian, French, German, Austrian, Swiss, British (English, Northern Irish, Welsh, Scottish), Irish and Danish.

 

Take note! Campers with the above nationalities but who are not resident in the Netherlands, Germany, France, Belgium, Denmark, Austria, Ireland, United Kingdom, Norway, Sweden, Finland, Portugal, Spain or Italy cannot request the ACSI Club ID for technical reasons.

 

 

Czy ktoś mieszkających w Polsce forumowiczów kupował kartę ASCI? Jeśli tak to w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam w tym roku, bez problemów. Tylko kupujesz CampingCard ACSI a nie ID. na tej stronie http://www.eurocampings.pl/pl/og%f3lne-informacje/campingcard-acsi/l11-n621.2009/ wejdź na "zamówienia" dalej już nie ma po polsku, ale sobie poradzisz. Musisz mieć tylko kartę kredytową, bo to jedyna forma płatności. Karta ACSI Club ID to jest dowód przynależności do klubu i nie musisz jej mieć, żeby wykupić CampingCard ACSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwohank

 

To już na pewno własciwy link: http://webshop.acsi.eu/en/campingcard-acsi/campingcard-acsi-2014.html

 

Czas oczekiwania - dwa tygodnie. weekend majowy - raczej przegapiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

4 kwietnia zamówiłem kartę, dzisiaj już u mnie (wraz z katalogami).

 

Zacząłem wyrywkowo sprawdzać poszczególne kempingi. 

Wiadomo na oficjalnej stronie http://www.campingcard.co.uk/ możemy wyszukać sobie dany kemping.

Ale już na oficjalnej stronie danego kempingu nie koniecznie jest informacja o akceptacji karty ASCI.

 

I tu moje pytanie. Czy zdarzyło się Wam, że dany kemping nie honorował karty mimo informacji w katalogu?

 

Wiem, że przed wyjazdem warto zapytać np. drogą mailową czy akceptują taką zniżkę, żeby nie było rozczarowania.

Ale jak to bywa w praktyce?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez gladki83 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tu moje pytanie. Czy zdarzyło się Wam, że dany kemping nie honorował karty mimo informacji w katalogu?

 

Nigdy !! Wręcz odwrotnie. Kemping spoza katalogu, dał zniżki na ACSI, jak "na głupa" pokazaliśmy karty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie. A chociaż stałą kwotę 12, 14, 16 lub 18 euro dali czy jakaś zniżka procentowa ? :)

 

A wiesz, że się zastanawiałem :look: Ale cena spadła zauważalnie :] Chyba raczej procentowo.... :hmm:

 

A gdzie się wybierasz ???

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na etapie planowania podróży.

Najprawdopodobniej będą to północne Włochy, w tym Wenecja i w planach Lazurowe Wybrzeże.

Jednak pierwszy raz będę jechał z Kartą ASCI i dlatego pytam, żebym wiedział czego się spodziewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ACSI nie ma upustu w % tylko płacisz w euro 12-14-16-18 euro ( KAMPER +2 OSOBY + PRAD+ NIE WSZEDZIE 2 DZIECI )

 

W tym roku kopiłem ACSI  campingfuhrer z fajnymi mapami + płytą i to jest to. Polecam - płaciłem około 25e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.