Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Kajetan karta ACSI działa ale nie przesadzaj z wielkością zniżek.

Akurat na Amarinie Family Package w czerwcu wynosi 26 Euro, a w maju 16 Euro (parcela + osoby) więc do 35-40 Euro bardzo daleko.

Poza sezonem warto kartę mieć ale nie są to zniżki rzędu 40 czy 50 % no i należy pamiętać, że działa tylko poza sezonem.

CCI daje zniżki na osobach przez cały rok.

Wszystko zależy kto, jak a przede wszystkim kiedy podróżuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć Miodzo.banan.gif

 

Co się czepiasz. Lepiej umyj dobrze cepkę po Jurkowskim błotku :) Swoją drogą ciekawe, czy właściciel ośrodka przystąpiłby do klubu ACSI? niewiem.gif

 

Niemniej ośrodek w Jurkowie polecamy wszystkim forumowiczom z kartą czy bez winner.gif

 

Ale do rzeczy.

 

Oczywiście, że karta działa tylko przed i po głównym sezonie. W sezonie mało kto jest chętny do zniżek. Zwłaszcza w Chorwacji. Niemniej nawet przed sezonem opłata za kemping jest sporo wyższa bez, niż z kartą. 26 a 18 euro w czerwcu daje sporą różnicę przez 10 dni. Nieprawdaż?

 

Karta moim zdaniem powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego karawaningowca podróżującego przed i po sezonie. Holenderscy i niemieccy emerycie się bez niej nie ruszają. Wtedy, na Amarinie praktycznie każdy miał ACSI i dzięki temu kemping miał spore obsadzenie i coś się już na działo.

 

Pozdrawiam

Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Kajetan - ja w tamtym roku na przełomie sierpnia i września korzystałem z ACSI na Amarinie, a w tym roku na początku września na Solarisie - rewelacja, koszt zakupu karty ( coś koło 17 Euro) zwraca się już po 2 nockach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Niektórzy wspominają o zniżkach 4-5 %.Tymczasem w cenniku "Bi Village" http://www.bivillage.com/en/content/canale/Prices_442.aspx

podana jest zniżka na kartę ACSI 4Euro -to ok.36% ceny od osoby w tym okresie.Czyżby to był błąd w cenniku?

Mam jeszcze jedno pyt.-czy jedna karta ACSI obowiązuje na wszystkie osoby w przyczepie czy każdy musi mieć swoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niektórzy wspominają o zniżkach 4-5 %.Tymczasem w cenniku "Bi Village" http://www.bivillage...Prices_442.aspx

podana jest zniżka na kartę ACSI 4Euro -to ok.36% ceny od osoby w tym okresie.Czyżby to był błąd w cenniku?

Mam jeszcze jedno pyt.-czy jedna karta ACSI obowiązuje na wszystkie osoby w przyczepie czy każdy musi mieć swoją?

 

 

W/g moich wyliczeń to na Bi Village w terminie po 31.08 zapłacisz z kartą ACSI 14 Euro za noc - w tym 2 osoby dorosłe oraz max. trójka dzieci w wieku do 5 lat, parcela, prąd, samochód, przyczepa ( lub kamper ). Jeśli będą dodatkowe osoby dorosłe lub dzieci powyżej 5 lat to dopłacasz za te osoby w/g obowiązującego cennika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niektórzy wspominają o zniżkach 4-5 %.Tymczasem w cenniku "Bi Village" http://www.bivillage...Prices_442.aspx

podana jest zniżka na kartę ACSI 4Euro -to ok.36% ceny od osoby w tym okresie.Czyżby to był błąd w cenniku?

Mam jeszcze jedno pyt.-czy jedna karta ACSI obowiązuje na wszystkie osoby w przyczepie czy każdy musi mieć swoją?

 

 

Jedna karta wystarczy. W przypadku karty ACSI zniżki są udzielane poza sezonem. Gdzieś na stronie ACSI jest mapka kempingów na których całkowity pobyt dzienny kosztuje 13,15,17 eu.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna karta wystarczy. W przypadku karty ACSI zniżki są udzielane poza sezonem i dochodza nawet do 50 %. Gdzieś na stronie ACSI jest mapka kempingów na których całkowity pobyt dzienny kosztuje 13,15,17 eu.

 

w tym roku pobyt w cenie 12, 14 lub 16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ten rok CC ACSI . Zapłaciłe 15 E. Ceny za wybrane kempingi - 14, 15,16 E. Do karyt dołączono opis kempingów dających zniżki i mapkę.

Z tego co pamiętam na Chorwacji nie jest zbyt duża liczba honorująca CC.

Edytowane przez Pawel1o (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACSI kupujesz przez internet: http://www.campingcard.co.uk/gb/en/europe/ , płatność kartą kredytową lub dobrą karta płatniczą.

Przez innych pośredników bym nie ryzykował. W razie problemów - pomogę, kupowałem już kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myślę, że warto by było gdybyśmy dzielili się aktualnymi informacjami dotyczącymi zniżek dla posiadaczy kart ACSI.

 

CHORWACJA:

 

camp. PARK UMAG -15% od opł./osobę

LAGUNA POREC- 5% -//-

BIJELA UVALA - 5% -//-

BI VILLAGE - 3-7 Euro/ na osobę

 

Jeśli macie jakieś aktualne informacje o innych kempingach-proszę dopisywać do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camp. PARK UMAG -15% od opł./osobę

 

 

15% to przed i po sezonie, poza tym nie widzę ACSI???

 

 

REDUCTIONS

  • CCI, HAK, UKH, ADAC, ANWB, DCU, DCC, CKE and CampingIN Plus members - 15% per person
    in period 06/04 - 14/06/2013 and 31/08 - 29/09/2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kempingów udziela zniżek przed i po sezonie-niektóre np.Bi Village w sezonie mają zniżki ale mniejsze .

Co do zniżek na PARK UMAG-złożyłem zapytanie o zniżki na kartę ACSI-do jednego z chorwackich pośredników.Odpisał tylko ogólnie o zniżce 15% ale pewnie masz rację -ona może nie dotyczyć ACSI.

Dzięki za spostrzegawczość i korektę.brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.