Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

apka przydaje się jak ktoś korzysta namiętnie ze smartfona , jak nie to  apka nie potrzebna i wystarczy sama karta, to co w apce masz za darmo na stronie :

https://www.campingcard.co.uk/

 

apka ma jeszcze jedną zaletę jak używasz smartfona do nawigacji to  możesz jednym kliknięciem wyznaczyć trasę z Google Maps , zadzwonić lub napisać maila do przeglądanego kempingu.

Właśnie przeglądam sobie tą apkę i nawet to fajne jest. Mam tylko pytanie czy te ceny klikając na jakieś miejsce np. https://www.campingcard.co.uk/croatia/zadar/kolan/camping-village-simuni-105226/ 15E to za dwie osoby już ze wszystkim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Benior napisał:

Właśnie przeglądam sobie tą apkę i nawet to fajne jest. Mam tylko pytanie czy te ceny klikając na jakieś miejsce np. https://www.campingcard.co.uk/croatia/zadar/kolan/camping-village-simuni-105226/ 15E to za dwie osoby już ze wszystkim? 

Tak. Czasem dzieci w cenie, jak jest zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Benior napisał:

No i niby plany i miejsce już miałem a teraz trzeba wszystko od nowa zaplanować. Lubię to :ok:

no przyjemnie jest jak za całą swoją rodzinę z dwójką dzieci zapłacisz 19e/doba za kemping z basenami przy plaży przy ciepłym Adriatyku, z siłownią, kortem tenisowym, boiskiem , animacjami dla dzieci i innymi wypasami  jak miesiąc wcześniej płaciłeś 125 zł/doba za poletko na Mazurach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Suzu4x4 napisał:

......... za kemping z basenami przy plaży przy ciepłym Adriatyku, z siłownią, kortem tenisowym, boiskiem , animacjami dla dzieci ...................

to chyba jedyne co może by mnie skusiło ? gdybym poszukiwał takich atrakcji ?

nad morzem szukam morza, dzieciaki nie chcą animacji ani basenów - to dostanę za 19 euro bez karty,

spróbuję może w 2019 CCI , nie obiecuję sobie za wiele ale spróbować nie zaszkodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Benior napisał:

No i niby plany i miejsce już miałem a teraz trzeba wszystko od nowa zaplanować. Lubię to :ok:

Karta ma też minusy opisane w katalogu. Przykładowo na Cikat nie możesz stać na parcelach w 1 linii i podobnie jest na wielu campingach. Więcej wad brak. Czasem recepcja skanuje kartę, lepiej wypełnić dane w domu na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chris_66 napisał:

to chyba jedyne co może by mnie skusiło ? gdybym poszukiwał takich atrakcji ?

nad morzem szukam morza, dzieciaki nie chcą animacji ani basenów - to dostanę za 19 euro bez karty,

spróbuję może w 2019 CCI , nie obiecuję sobie za wiele ale spróbować nie zaszkodzi

 

wiesz, też wole  spędzać czas na łonie natury w odludnych miejscach  ale przy małych dzieciach trochę zmienia się punkt widzenia i duże kempingi mają  swoje plusy, 

 dla dzieciaków zawsze jest to jakaś forma rozwoju , integrują się z innymi , uczą języków itd więc czasem trzeba  przechodzić przez różne formy biwakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Jak Marek mówi , standardowo ceny z katalogu obejmują  parcelę , media (w tym prąd) i dwie osoby dorosłe 

Tylko trzeba pamiętać o terminach w jakich obowiązują

jeszcze pieska (o ile kemping przyjmyje zwierzęta) i 1 żeton na kąpiel dziennie, jak prysznic jest płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Po tych opisach chyba tez się zdecydujemy na Kartę ACSI.. tym bardziej, że na majówkę chciałem skoczyć nad Garde i Wenecje. a właściwe Wakacje zacząć właśnie od końcówki Czerwca. Może się okaże ze kempingi na Chorwacji jeszcze będą respektowały ten Rabat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy wziąć na ten rok, w ubiegłym się opłaciło - 3 tygodnie we Francji, ale w tym roku będzie tydzień na Bornholmie i pewnie koło 2 tygodni w Belgii a tylko Belgia poza sezonem, reszta wyjazdów w Polsce. Muszę to rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.