Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam wszystkim za opinie i rady, zwłaszcza koledze Magocik którego pomoc okazuje się "bezcenna".

Zdecydowałem się na karte ACSI, przede wszystkim ze względu, że wyjazd planuję przed sezonem. Niestety CCI - mimo, że łatwiejszy i szybszy dostęp w Polsce, dla mnie nie jest w tym przypadku korzystana bo ma mniejsze zniżki przed sezonem. Gdyby to był sezon to wtedy zupełnie odwrotna historia bo ACSI w sezonie nie obowiązuje.

Po powrocie zdam relacje jak się karta sprawdziła. Może to info przyda się innym forumowiczom.

Edytowane przez pianim (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pianim życzę Ci powodzenia w używaniu karty. Koniecznie napisz jak się sprawdziła bo ja też się w nią zaopatrzyłem - mam zamiar skorzystać jak Bóg i partia pozwolą we Włoszech pod koniec czerwca a potem w Chorwacji na początku września. Ja kartę wraz z książką otrzymałem w 5 dni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem karta ACSI dla osób wyjeżdżających poza sezonem to rewelacyjna sprawa! Zaoszczędziłem sporą ilość gotówki i w 100% zaprzeczam informacją, że obsługa campingu gdy dowiaduje się, że korzystasz ze zniżek na ACSI staje się mniej życzliwa! Nie ma czegoś takiego!!!

Polecam wszystkim karte ACSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja także przetestowałem tą kartę we Włoszech na przełomie czerwca i lipca - faktycznie zaoszczędzałem na każdej dobie po około 15 - 20 Euro !!! Dla mnie rewelka!!! pod koniec sierpnia będę dalej testował w Chorwacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam informator CCI 2011 jednak nie ma tam wszystkich kempingów ,nawet tych które honorują kartę CCI od wielu lat.

Chciałbym się podzielić może trochę nie w temacie ASCI ale też dotyczącym karty aby przestrzec innych.

 

Ja też dostałem informator i z kartą podążałem przez chorwację.

I tu wielkie UWAGA!!!! to co pisze i obiecuje PZM to wielka bzdura.

Na swojej drodze spotkaliśmy około 12 kempingów i na 2 z nich wiedzieli co to jest karta CCI i że się należy jakaś zniżka ale miejsca jakie mogą zaproponować kiedy używam tej karty i zniżki to są przy WC lub estradach dyskotekowych.

Jedna wielka porażka.

byłem niemile rozczarowany używaniem karty CCI.

W końcu wylądowaliśmy na pięknym kempingu przydomowym z prywatną plażą superowymi sanitariatami i ciszą za niższą cenę niż na proponowanych przez PZM nawet bez użycia karty CCI.

Muszę poczytać na temat ASCI i czy nie lepiej się opłaca nią wykupić zwłaszcza że jakoś logo bardziej się rzucało w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15-20ÔéČ na dobie ? to ile kosztuje tam doba normalnie w tym terminie ?

 

Na kempingu Stella del Mare w terminie do 01.07 normalnie zapłaciłbym 36 Eur, a z kartą zapłaciłem 20 Eur a w terminie 02.07 - 03.07 nawet 48 Eur, natomiast z CC ACSI tylko 23 !!!

Na kempingu Delle Rose w terminie 04 - 10.07 normalna cena dla mojej ekipy to 45 Eur a z kartą za nockę płaciłem 22 Eur!!!

 

Karta spełnia swoje zadanie przed sezonem i po sezonie więc jeśli tylko ktoś może właśnie w tych terminach planować wyjazdy to zdecydowanie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ponieważ jestem zainteresowany kartą zniżkową na campingi to tak patrzę.....na stronie karty ACSI eurocampings.pl pokazuje campingi które mnie interesują....wchodzę na stronę danego campingu a tam na temat karty ACSI nie jest nic napisane....natomiast często na karte CCI jest zniżka ! Jeszcze gdzie indziej zniżka na karte CCI i ACSI jest taka sama....a nie jak zapowiadają 12, 14, czy 16 eu za dobę. Jakieś nieaktualne dane czy co.....

:niewiem:

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Koledzy bierzecie takie wysokie zniżki- chyba nie z "sufitu". :przyczepa: W Chorwacji na kempingach jest wyraźnie podawana informacja , że zniżki dotyczą tylko opłaty od osoby. To znaczy dokładnie tyle, że przy opłacie za osobę np. 10 euro ,zniżka za dwie osoby 10 % wyniesie 2 euro za dobę i nic więcej. Pozostałe opłaty nie podlegają zniżce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż właśnie....Chorwacja jest ciężkim tematem jeśli chodzi o zniżki. Częściej można dostać zniżkę na kartę CCI, ale tak jak piszesz, na osobę. Zdażają się kempingi ( np Politin na Krk któy daje 5 % od całości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przecierałem oczy ze zdziwienia czytając wcześniejsze posty. Najczęściej zniżki wynoszą od 5 do 15 % za opłatę od osoby. Górna stawka 15% z reguły dotyczy pobytów poza sezonem . W ścisłym sezonie lipiec - sierpień 5 do 10 % zniżki od osoby a czasami 0%.

 

Pozostałe opłaty za parcele,klimatyczne lub ( prąd,auto, namiot , przyczepa) rozliczane osobno nie podlegają żadnym zniżkom z tytułu karty CCI.

 

Powyższe uwagi nie dotyczą małych przydomowych kempingów, na których obowiązuje tzw. dogadanie z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dlatego przecierałem oczy ze zdziwienia czytając wcześniejsze posty. Najczęściej zniżki wynoszą od 5 do 15 % za opłatę od osoby. Górna stawka 15% z reguły dotyczy pobytów poza sezonem . W ścisłym sezonie lipiec - sierpień 5 do 10 % zniżki od osoby a czasami 0%.

 

Pozostałe opłaty za parcele,klimatyczne lub ( prąd,auto, namiot , przyczepa) rozliczane osobno nie podlegają żadnym zniżkom z tytułu karty CCI.

 

Powyższe uwagi nie dotyczą małych przydomowych kempingów, na których obowiązuje tzw. dogadanie z właścicielem.

 

 

 

 

W tym roku już także się zaopatrzyłam w kartę CC ACSI - pobyt poza ścisłym sezonem ( ja wybieram się po 20sierpnia) kosztuje na wybranych kempingach 12, 14 lub 16 E - za zestaw+2 osoby+prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ACSI działa dobrze. W zeszłym roku byłem na campie "Amarin" w Chorwacji koło Rovinja i płaciłem ok 18 euro z dobę za dwie dorosłe osoby i 5-cio letnie dziecko. Normalnie zapłaciłbym pewnie koło 35-40 euro. Karta przestaje obowiązywać 30 czerwca. Kartę najlepiej kupić przez stronę internetową, korzystając z dobrodziejstwa nowoczesnych kart płatniczych (np MasterCard z Pekao-bez kryptoreklamy :) ) Przychodzi do domu po ok 2 tygodniach, razem z katalogiem campów na jakie obowiązuje. Gwoli informacji: w Chorwacji jest jeden camp na którym obowiązuje do 15-ego lipca-na wyspie Krk ale nie leży bezpośrednio nad morzem.

W tym roku teść korzystał z ACSI na campie Polari poniżej Rovinja w czerwcu i był bardzo zadowolony.

Kempingi, ceny i daty obowiązywania: http://www.campingcard.co.uk/gb/en/europe/ - zakup - zakładka Webshop

 

Powodzenia tn24camping.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.