Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja katalog dostałem już jakiś czas temu. Tylko ja mam kartę dopiero 2-gi rok, więc nie wykluczone, że to z automatu po zakupie w roku poprzednim, subskrypcja na 2 lata. Tak mi się coś kojarzy... Zresztą w zeszłym roku już coś pisali, że będą kombinować nad rezygnacją z katalogu drukowanego w miejsce wersji elektronicznej. Tylko jak wtedy kartę dostarczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja taka jak u Michalc3. Kartę dostałem na początku stycznia. Szkoda tylko że w tym roku średni będę mógł z niej skorzystać, ale może coś się wymyśli. Ciekawe czy po dwóch latach subskrypcja sama wygasa bo nigdzie o tym nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czym różnią się te dwie karty i czy warto obie kupić?

Może któraś jest po prostu lepsza :niewiem:

W szukajce grzebałem ale nie znalazłem.

 

ACSI - https://www.eurocampings.pl/

F.I.C.C. - http://www.ficc.org/

 

Chyba już na forum trochę bylo, ale tak najbardziej ogólnie:

ACSI, to karta rabatowa, która uprawnia do rabatów poza sezonem. Poza przydzielaniem rabatów niczego więcej nie daje.

FICC - karta, która służy często za zastępczy dokument tożsamości, czasem uprawnia do dodatkowych rabatów, ale nie zawsze i rabaty te nie są uzależnione, czy w sezonie, czy poza. Służy za zastępczy dokument tożsamości w tym sensie, że możesz zostawić zamiast paszportu/dowodu, jeśli kemping życzy sobie zostawienia takiego dokumentu. Poza tym posiada wszystkie dane o paszporcie, dzięki czemu na podstawie tej karty często następuje rejestracja. Na podstawie tej karty również będą Cię identyfikować w razie sytuacji konfliktowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już na forum trochę bylo, ale tak najbardziej ogólnie:

ACSI, to karta rabatowa, która uprawnia do rabatów poza sezonem. Poza przydzielaniem rabatów niczego więcej nie daje.

FICC - karta, która służy często za zastępczy dokument tożsamości, czasem uprawnia do dodatkowych rabatów, ale nie zawsze i rabaty te nie są uzależnione, czy w sezonie, czy poza. Służy za zastępczy dokument tożsamości w tym sensie, że możesz zostawić zamiast paszportu/dowodu, jeśli kemping życzy sobie zostawienia takiego dokumentu. Poza tym posiada wszystkie dane o paszporcie, dzięki czemu na podstawie tej karty często następuje rejestracja. Na podstawie tej karty również będą Cię identyfikować w razie sytuacji konfliktowych.

Spotkałem się z opinią forumowiczów, że używali karty ACSI również jako zastępczy dokument tożsamości. Czy ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z opinią forumowiczów, że używali karty ACSI również jako zastępczy dokument tożsamości. Czy ktoś może to potwierdzić?

Jest taka karta Acsi, ale to inna niż znizkowa. Wszystko jest na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta karta działa również na terenie Norwegii? Jeżeli tak, to może ktoś wie w jakim terminie?

 

tak. W Norwegii karta rabatowa działa na 17 campingach. Po 30.06 przestaje, aby znowu ok 20-25 zacząć działać. Reszta w katalogu ACSI :).

 

interesuje Cię jakiś konkretny camping ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarez - dziękuje. Na ten moment jeszcze nie wiem, które kempingi odwiedzimy,za wcześnie,

szczegóły wyjazdu jeszcze nie gotowe. Planujemy kempingi generalnie tylko na doładowanie aku i solidny prysznic,

reszta na dziko.

Przepraszam Maarec miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarez - dziękuje. Na ten moment jeszcze nie wiem, które kempingi odwiedzimy,za wcześnie,

szczegóły wyjazdu jeszcze nie gotowe. Planujemy kempingi generalnie tylko na doładowanie aku i solidny prysznic,

reszta na dziko.

Przepraszam Maarec miało być.

 

a termin Ci pasuje ? jeżeli tak to nie czekaj tylko zamów kartę, może przyda się już wiosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapadła decyzja, że wyjazd na początku czerwca.

Chcemy załapać się na zniżki z tej karty i ominąć szczyt sezonu.

W Norwegii to 1/2 miesiąca to niewielka różnica. Początkowo planowaliśmy wyjazd 15 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

Nie mylić -zapisuje się do klubu ACSI i zostaje członkiem ,na ileś tam lat

a wykopuje kartę na ulgi w cempingach i tez jestem członkiem, ale tylko na 1 rok .Karta na ulgi znajduje się w okładce książki

Kempingów w ACSI jest około 10000 tys. ale tylko  3319 z ulgami w europie i Skandynawia

Najlepiej mieć starą płytę z kempingami na Windows  ,albo aktualną Appke na androida  .Po wgraniu mamy stały dostęp do mapy , gdzie mamy ceny ,zdjęcia ,które kempingi maja ulgi acsi i wiele innych fajnych rzeczy .Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.