Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

że jak???? bez Twojej autoryzacji pobrano  Ci pieniądze z konta??  :hehe:  

Płacąc kartą przez internet za różne usługi, abonamenty itp należy się z takimi przypadkami liczyć jeżeli nie zrezygnuje się z danej usługi. Płacą za daną usługę godzimy się na takie okresowe pobieranie pieniędzy z naszego konta. Banki nie uwzględniają reklamacji w takim przypadku. Chcąc zrezygnować z usługi należy ją wypowiedzieć co może być kłopotliwe lub zastrzec kartę płatniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jak???? bez Twojej autoryzacji pobrano  Ci pieniądze z konta??  :hehe:  

 

normalnie , są upoważnieni na podstawie umowy do corocznego pobierania kasy za nową kartę aż do momentu rozwiązania umowy 

mi w tym roku jeszcze musieli dosłać nową kartę ,bo zgubiłem ją , a lubię mieć kawałek plastiku  :]

 

to działa dokładnie jak polecenie zapłaty za prąd, komórkę, kablówkę czy inne atrakcje płatne okresowo - działa  od momentu upoważnienia do anulowanie tegoż 

 Chcąc zrezygnować z usługi należy ją wypowiedzieć co może być kłopotliwe 

 

dlaczego kłopotliwe :hmm:  , anulujesz subskrypcję usługi na stronie i gotowe  :yes:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć, którą z opcji ze strony http://webshop.acsi.eu/en/campingcard-acsi2016.htmlzamówić? Zielona jestem  :skromny:

Poczytaj tutaj to trochę się dowiesz http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=17716&highlight=karta+acsi

Nie wszystkie wydania są podane , nie wiem dlaczego 

Jak co to ci wszystko wytłumaczę na  Skype andiat1  po 20 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

sprawa się wyjaśniła sama  :) 27.05 z konta pobrano mi pieniądze (po numerze karty płatniczej z roku ubiegłego). Miło przyjemnie i wygodnie. Karta w tym sezonie w PL zarobiła na siebie 40zł, za 2 tygodnie planuję oszczędzić min 500-700zł za granicą dzięki niej.

 

polecam

Marku, powiedz gdzie w PL działa Acsi? Warto byłoby wykorzystać ją też poza wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, powiedz gdzie w PL działa Acsi? Warto byłoby wykorzystać ją też poza wakacjami.

 

według katalogu - nigdzie :). Może to i lepiej bo minimalna cena 11E w wielu miejscach wydaje się być wygórowana. Natomiast na wielu campingach są naklejki potwierdzające wizytę kontrolera. Jak taka naklejka wisi w recepcji to pytam czy jest jakaś zniżka na taką kartę = przeważnie się udaje urwać do 10%. Karta działa głównie przed i po wakacjach także warto pytać. Na wyjazd 2 tygodnie za granicą jakby się załapać na cały pobyt to można spokojnie 1000zł zaoszczędzić.

 

właśnie siadam do katalogu oglądać kolejne campingi, bo na razie pewniak jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę z kempingami ACSI na 2016 r

Jest tego trochę pokazane w Polsce ale nic nie znalazłem z ulgami. Są to kempingi z inspekcją ale bez ulg (polecane przez ACSI - maja jakiś tam standard )

Np. moje ulubione termy Hegyko -Wegry place 23 e i mam ulge 5% od osoby na ACSI ,gdzie wstęp na termy kosztuje 9 e od osoby

A gdzie kemping -internet -prąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

sprawa się wyjaśniła sama  :) 27.05 z konta pobrano mi pieniądze (po numerze karty płatniczej z roku ubiegłego). Miło przyjemnie i wygodnie. Karta w tym sezonie w PL zarobiła na siebie 40zł, za 2 tygodnie planuję oszczędzić min 500-700zł za granicą dzięki niej.

 

polecam

 

Pora na małe podsumowanie :) Karta Acsi na sezon 2016 kosztowała mnie 78,6zł :)

 

Na razie w PL zaoszczędziłem ok 40zł

 

podczas wczasów w Chorwacji zaoszczędziłem 1077zł

 

sezon jeszcze się nie kończy :) zniżki na campingach i owszem, ale na wielu wracają już ok 20-25 sierpnia.

 

Podsumowując - na chwile obecną jestem do przodu 1038 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkurzę trochę temat. Z tego co czytałem karta ACSI dotyczy przyczepy samochodu + 2 osoby dorosłe. Jak należy liczyć dziecko np. 13 letnie. Czy do ceny ACSI należy doliczyć cenę osoby dorosłej z cennika ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

 

Czy jadąć we Wrześniu warto jeszcze taką kartę kupić?

zależy gdzie jedziesz i czy karta tam działa, ona z założenia działa do końca czerwca i od początku września... więc bardzo warto. Tylko sprawdź czy w miejscu docelowym masz fajne campingi akceptujące zryczałtowaną niską cenę.

 

Skoro temat już odkopano to mam pytanko czy dostał już ktoś katalog do domu, chodzi mi o wysyłkę co rocznej subskrypcji. Rok temu już miałem o tej porze a teraz cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w ogóle jakieś tydzień temu z dostępem do apki. Na razie karty nie ma.

 

Co mnie jeszcze zdziwiło to ograniczona oferta w apce w stosunku do weba i do apki bliżniaczej płatnej osobno. No w tej do karty nie ma Polski. Nie rozumiem tego zupełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.