Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dear Sir/Madam,

 

You have previously used CampingCard ACSI. Did you know you can also take out a subscription to CampingCard ACSI? You will get an attractive discount on the purchase price and will receive the discount card + free guide delivered automatically to your home every year.

 

• Camping for € 11, € 13, € 15, € 17 or € 19 in low season

• Valid on more than 2940 campsites

• Maximum 3 children (under 6 years) free at 613 campsites

• All campsites inspected annually by ACSI

 

Take out a subscription now and pay just € 10.95* instead of € 14.95. Order before 31 October and have your CampingCard ACSI delivered to your home in time for Christmas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio kupuje ta z płytą   http://webshop.acsi.eu/de/campingfuhrer-2016/acsi-campingfuhrer-und-dvd-europa-2016.html

Ale ona była  na Windows ,nie wiem jak będzie w tym roku .Polecam ja 

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby temat jak wyciągasz na recepcji to mówią że nie honorują ,albo zapraszają cię w kwietniu lub listopadzie poza sezonem .Raz czy dwa gdzieś w we Włoszech coś zadziałało . Ogólnie lipa ,jak kupisz sobie informator o kempingach to dostaniesz gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wyciągasz na recepcji to mówią że nie honorują ,albo zapraszają cię w kwietniu lub listopadzie poza sezonem 

Wystarczy poczytać albo przejrzeć dokładniej stronę ACSI.

Jest napisane które kempingi honorują kartę i w jakich terminach.  :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby temat jak wyciągasz na recepcji to mówią że nie honorują ,albo zapraszają cię w kwietniu lub listopadzie poza sezonem .Raz czy dwa gdzieś w we Włoszech coś zadziałało . Ogólnie lipa ,jak kupisz sobie informator o kempingach to dostaniesz gratis

 

 

Wystarczy poczytać albo przejrzeć dokładniej stronę ACSI.

Jest napisane które kempingi honorują kartę i w jakich terminach.  :thank:

 

dokładnie. Ja przeglądałem dla Chorwacji, karta przeważnie nie działa tylko lipiec i do 25 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby temat jak wyciągasz na recepcji to mówią że nie honorują ,albo zapraszają cię w kwietniu lub listopadzie poza sezonem .Raz czy dwa gdzieś w we Włoszech coś zadziałało . Ogólnie lipa ,jak kupisz sobie informator o kempingach to dostaniesz gratis

 

Kto czyta przewodnik dokładnie - nie ma takich niespodzianek :-]  ACSI to karta stricte posezonowa  :] I w tym okresie działa bezbłędnie !!!! Znajdź mi w CRO, nawet po sezonie, kemping nad morzem, z basenami, na Istrii, za 20 euro , za 2+1 :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek w Albani z warunkami o niebo lepszymi niż w Cro za 2+3 zapłaciliśmy 20E (trzecie jest gratis) a 2+1 to wydatek 16E wiec ASCI to jakaś porażka i to nie tylko moje zdanie. W Grecji to samo albo się targujesz albo używasz karty zazwyczaj wychodzisz lepiej targując się gdyż nie wystawiają paragon i nie muszą odprowadzać podatku a jak ASCI pokazujesz to już kręcą nosem bo trzeba pokazywać że byli klijenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W Grecji (...) nie wystawiają paragon i nie muszą odprowadzać podatku a jak ASCI pokazujesz to już kręcą nosem bo trzeba pokazywać że byli klijenci.

 

I dlatego mają kryzys  :ee:

 

 

Ale mówimy tu o krajach bardziej cywilizowanych, w których wszystko odbywa się zgodnie z prawem  :]  I tam to działa. Oczywiście przeciwników, jak i zwolenników ACSI będzie tyle samo, w związku z czym możemy rozpętać tu taką sama dyskusję jak ta, czy naprawiać moją przyczepę czy nie  :]  :]  :hmm:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek w Albani z warunkami o niebo lepszymi niż w Cro za 2+3 zapłaciliśmy 20E (trzecie jest gratis) a 2+1 to wydatek 16E wiec ASCI to jakaś porażka i to nie tylko moje zdanie. W Grecji to samo albo się targujesz albo używasz karty zazwyczaj wychodzisz lepiej targując się gdyż nie wystawiają paragon i nie muszą odprowadzać podatku a jak ASCI pokazujesz to już kręcą nosem bo trzeba pokazywać że byli klijenci.

A ja sie z tym nie zgadzam.

W tym roku pierwszy raz korzystaliśmy z ACSI,  inwestując zaledwie 14 Eu zaoszczędziliśmy kilkakrotnie więcej.  :thank:

Wszystko zależy od rejonu w którym kemping się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tej karty z tego co widzę nie trzeba kupować imiennie ? Ktoś zakupuje w najbliższym czasie ACSI? Łączenie przesyłek może?

 

Poczytaj dokładnie na stronie. Oni tak to przeliczyli, że przy większej ilości koszt przesyłki tez wzrasta....  :nono:  :krzykacz:   Juz to przerabiałem, nie opłaca się  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.