Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarło .... ale jak tu się cieszyć? Paczka w opłakanym stanie, porwana, zalana i karty brak są tylko książeczki.
Trzeba będzie reklamować ale w ACSI bo PP nie odpowiada za paczki nierejestrowane. No i jest stempelek, że to nie w PL się stało. 
IMG_20190207_124431.thumb.jpg.367302e107f81150b1b36ca7da156418.jpg
IMG_20190207_124437.thumb.jpg.68ef680ffee655ea28fee2c5e54bd465.jpg
IMG_20190207_124445.thumb.jpg.855f15e4390cdee992415bfbc2c03632.jpg
IMG_20190207_124508.thumb.jpg.98cc0aa371e52f6ba35ac4c4951addaa.jpg
IMG_20190207_124548.thumb.jpg.40526a80abba5cef817ba51fd48e2c10.jpg


Wyglada jakby z trzeciego świata szło :(.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, że zamiast zrobić jakąś kartę w aplikacji to bawią się w jakiś kolportaż książeczek



Z ust mi to wyjąłeś :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest całkiem spora grupa np. emerytów z za zachodniej granicy, która woli mieć takie książeczki w ręku, a nie tylko apka. Mogę się założyć że za jakiś czas, książeczka będzie tylko opcją. Poza tym to jest forma reklamy dla kempingów i może oni sobie tego życzą aby książka wciąż była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Benior napisał:

Dotarło .... ale jak tu się cieszyć? Paczka w opłakanym stanie, porwana, zalana i karty brak są tylko książeczki.

Karta jest w książce. Niestety nie jest to twarda karta w typie płatniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest całkiem spora grupa np. emerytów z za zachodniej granicy, która woli mieć takie książeczki w ręku, a nie tylko apka. Mogę się założyć że za jakiś czas, książeczka będzie tylko opcją. Poza tym to jest forma reklamy dla kempingów i może oni sobie tego życzą aby książka wciąż była.

No ale co za problem zrobić książeczki dla chętnych, czy do sprzedży stacjonarnej w sklepach karawaningowych, i drugą opcję to karta w aplikacji razem z tą samą bazą kempingów?

 

W tym drugim przypadku płacisz i masz natychmiastowy dostęp do karty i bazy. Nie czekasz na przesyłkę, nie dopytujesz i wreszcie do domu nie przychodzi Ci jakaś zalana paczka jak powyżej .

 

Jeszcze bym rozumiał idee fizycznej karty, gdyby ta była spersonalizowana jak w CCI gdzie karta CCI robi jednocześnie za dokument. Ale w ACSI ta karta jest przecież na okaziciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Benior napisał:

Przysłali nowe katalogi i kartę :yay:

Można tylko pochwalić taką obsługę. 

ja się mogę tylko pożalić, zamówiłem 9 grudnia i jeszcze nie przyszły ? 

ostatnia odpowiedź z 31 stycznia  po mojej reklamacji :

Cytat

Dear Mr. xxxxx

Many thanks for your email.

 

We make a new delivery to your address as soon as possible. We apologize for this inconvenience.

na paczki z Chin nie czekam nigdy dłużej niż trzy tygodnie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.