Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Benior napisał:

Wiesz jak to jest z planami, czasami ulegają radykalnej zmianie :( Wyjazd na Boże Ciało praktycznie wypadł bo jakieś targi niespodziewanie wpadły. Trochę martwi mnie temperatura wody ale nie powinna być zimniejsza niż w lecie w Prapratno  ?

Dobrze, że na Prapratno bywam późną wiosną ;) pewnie ma lato obniżają temp wody, żeby tłumów nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem 9 grudnia trzy karty i do tej pory nie przyszły, 9 stycznia napisałem reklamacje , 15 stycznia otrzymałem odpowiedź że wysłali na mój adres i czy adres jest prawidłowy , i że jak nie otrzymałem to wyślą ponownie, odpisałem że adres jest prawidłowy bo przez poprzednie dwa lata karta przychodziła pod ten sam adres , do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi ani karty :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem 9 grudnia trzy karty i do tej pory nie przyszły, 9 stycznia napisałem reklamacje , 15 stycznia otrzymałem odpowiedź że wysłali na mój adres i czy adres jest prawidłowy , i że jak nie otrzymałem to wyślą ponownie, odpisałem że adres jest prawidłowy bo przez poprzednie dwa lata karta przychodziła pod ten sam adres , do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi ani karty :mellow:


Słabo to działa masakralnie :) ... pogubieni są na maksa. Znajomy nie dostałam wcale po sezonie oddali mu kasę.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 10:14, witus napisał:

 


Słabo to działa masakralnie :) ... pogubieni są na maksa. Znajomy nie dostałam wcale po sezonie oddali mu kasę.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Dostałem odpowiedź w czwartek 31.01:

Cytat

Szanowny Panie Xxxxx,

Wielkie dzięki za twój email.

 

Wykonujemy nową dostawę na twój adres tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za niedogodności.

 

Mamy nadzieję, że poinformowaliśmy Cię wystarczająco.

Z poważaniem,

więc mam nadzieję że w końcu dojdą bo za chwile sezon się zacznie :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mam nadzieję że w końcu dojdą bo za chwile sezon się zacznie :mellow:


Wkurzające jest to, że nie panują nad wysyłkami. Przecież przesyłki nie giną. Zamawiam co tydzień kilka rzeczy z Chin idą czasami miesiącami ale dochodzą wszystkie. Ich karty potrafią nie dojść ... też już zgłosiłem, że moja nie doszła. Sami piszą, że dojdzie w dwa tygodnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, wkurzające jest to że wysyłają zwykłą nierejestrowaną przesyłką  ?

czy ktoś pamięta, może jest opcja wyboru jakiejś lepszej przesyłki np kurierem ?

wolałbym dopłacić kilka € niż się poźniej bujać z reklamacjami :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

no właśnie, wkurzające jest to że wysyłają zwykłą nierejestrowaną przesyłką  ?

czy ktoś pamięta, może jest opcja wyboru jakiejś lepszej przesyłki np kurierem ?

wolałbym dopłacić kilka € niż się poźniej bujać z reklamacjami :mellow:

chyba nie ma z tego co pamiętam ... pozostaje poczekanie 14 dni i upierdliwe nękanie ich co kilka dni czy wysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarło .... ale jak tu się cieszyć? Paczka w opłakanym stanie, porwana, zalana i karty brak są tylko książeczki.

Trzeba będzie reklamować ale w ACSI bo PP nie odpowiada za paczki nierejestrowane. No i jest stempelek, że to nie w PL się stało. 

IMG_20190207_124431.jpg

IMG_20190207_124437.jpg

IMG_20190207_124445.jpg

IMG_20190207_124508.jpg

IMG_20190207_124548.jpg

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.