Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Tomek12 napisał:

A czy jest możliwość zakupienia takiej karty w jakimś punkcie ( w Polsce) od ręki? Czy tylko przez stronę internetową i przez wcześniejszą rejestrację?

Nie kupisz tej karty od ręki w Pl. Zamów teraz przez www przyjdzie pewnie w 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Z tymi 10 dniami to różnie bywa ;)

Zamówiłem 9 grudnia i jeszcze nie przyszła ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

oni jakiś bałagan mają .. znajomemu wcale nie przysłali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o Waszych problemach z zakupem karty i staje mi przed oczami najmniejszy nawet sklep caravaningowy  w Holandii gdzie bez problemu od ręki można dokonać zakupu. Kiedyś rozmawiałem na ten temat z jednym z dilerów przyczep  w Polsce u którego można było kartę kupić , ale stwierdził że w sezonie sprzedał 1 sztukę i dlatego nie prowadzi sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szwedki napisał:

Czytam o Waszych problemach z zakupem karty i staje mi przed oczami najmniejszy nawet sklep caravaningowy  w Holandii gdzie bez problemu od ręki można dokonać zakupu. Kiedyś rozmawiałem na ten temat z jednym z dilerów przyczep  w Polsce u którego można było kartę kupić , ale stwierdził że w sezonie sprzedał 1 sztukę i dlatego nie prowadzi sprzedaży.

Pora wrócić do tematu, biznes mocno się rozkręca ;) a na poważnie to rodo itd mocno takie akcje może utrudnić.

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

Z tymi 10 dniami to różnie bywa ;)

Zamówiłem 9 grudnia i jeszcze nie przyszła ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Może masz Polskie znaki w adresie ;)

 

Godzinę temu, witus napisał:

oni jakiś bałagan mają .. znajomemu wcale nie przysłali :)

Kolega pewnie też ma mocno Polskie nazwisko czy adres... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 20:32, Suzu4x4 napisał:

Z tymi 10 dniami to różnie bywa ;)

Zamówiłem 9 grudnia i jeszcze nie przyszła ?

Zobacz status zamówienia na stronie. U mnie okazało się, że nie zaksięgowali kasy bo coś padło w systemie. Najpierw chcieli mi oddać kasę ale w końcu się udało i zrealizowali zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 21:58, maarec napisał:

Pora wrócić do tematu, biznes mocno się rozkręca ;) a na poważnie to rodo itd mocno takie akcje może utrudnić.

Może masz Polskie znaki w adresie ;)

 

Kolega pewnie też ma mocno Polskie nazwisko czy adres... ;)

Nie mam żadnych polskich znaków,  tzn w nazwie miasta " Wrocław "  jest " Ł" ale jak zakładałem konto to wpiszałem " Wroclaw " i tak jest już trzeci rok, pozatym w latach ubiegłych karta przychodziła bez opóźnień ;)

1 godzinę temu, adamdiver napisał:

Zobacz status zamówienia na stronie. U mnie okazało się, że nie zaksięgowali kasy bo coś padło w systemie. Najpierw chcieli mi oddać kasę ale w końcu się udało i zrealizowali zamówienie.

sprawdziłem na stronie, status " Processing  " podobnie jak zamówienia z lat poprzednich które dawno już były zrealizowane więc chyba coś im to słabo działa :lol:

napisałem maila, zobaczymy czy odpiszą :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.01.2019 o 21:58, Benior napisał:
Chorwacja albo Grecja, nie zdecydowaliśmy jeszcze. Jeśli Chorwacja to Krk a Grecja to Chalkidiki.
Na Węgry bym karty nie kupował. Wtedy to pewnie Bogacs lub Berekfurdo ale kuszą mnie termy na zachodzie Węgier. 

Fajne plany.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.