Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie też same pozytywy , dzięki za przypomnienie trzeba zamówić ;)

nie wiem skąd te narzekania, w sumie będę korzystał dopiero trzeci sezon  ale nigdy nie zdarzyło się nam żeby coś się nie zgadzało z opisem w katalogu ( w sensie ceny i terminy w których kemping udziela zniżki) , w sumie nawet na + bo na niektórych kempingach nie musieliśmy płacić za dzieci pomimo że w w regulaminie karty jest napisane że zniżka obejmuje tylko dwie osoby , nas jeździ czwórka większość kempingów liczy cenę z karty + za dzieci wg cennika ale na kilku kempingach nie liczyli nam nic za dzieci pomimo że zawsze zgłaszamy .

Tak czy inaczej , dla nas spora kasa zaoszczędzona :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, biorąc pod uwagę że koszt karty na cały rok zwraca się przy dosłownie jednorazowym noclegu na w zasadzie dowolnym kempingu w sezonie. Dla mnie to jest rewelacja, całe szczęście że dzięki forum dowiedziałem się o jej istnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dudek_t napisał:

Szczególnie, biorąc pod uwagę że koszt karty na cały rok zwraca się przy dosłownie jednorazowym noclegu na w zasadzie dowolnym kempingu w sezonie. Dla mnie to jest rewelacja, całe szczęście że dzięki forum dowiedziałem się o jej istnieniu.

zgadza się, w roku 2013 spaliśmy w czerwcu na Zatonie po 69E za dobę, mając kartę wyszłoby 19E. 50E dziennie w kieszeni, starczyłoby na obiad, nawet z winem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vrs napisał:

Widzę że jednak muszę tę kartę rozważyć...

Ktos może polecić którą wersję zamówić?

Subskrypcję z apką? 

Najlepiej, od razu wiesz czy w twojej obecnej lokalizacji jest kemping akceptujący kartę ACSI. Bez wertowania katalogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apka przydaje się jak ktoś korzysta namiętnie ze smartfona , jak nie to  apka nie potrzebna i wystarczy sama karta, to co w apce masz za darmo na stronie :

https://www.campingcard.co.uk/

 

apka ma jeszcze jedną zaletę jak używasz smartfona do nawigacji to  możesz jednym kliknięciem wyznaczyć trasę z Google Maps , zadzwonić lub napisać maila do przeglądanego kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vrs tylko poprzeglądaj sobie kampy przed zamówieniem. Nie wiem jak w chorwacji, ale we Włoszech nic ciekawego dla nas nie znalazłem. Ale zaznaczam dla nas, bo szukaliśmy z atrakcjami typu basenu i w miare blisko plaży. I były albo w głębi lądu albo samo pole z kibelkami. W tym roku nie zauważyłem i z automatu przyszła na ten rok, odsprzedałem dalej i subskrypcję anulowałem. 

 

W sumie w tamtym roku, tzn w tym co się kończy, nie wykorzystałem jej ani razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, w Włoszech (na północy) też nic ciekawego z katalogu ACSI nie znalazłem (założenia takie same jak Jacek powyżej) i buliliśmy normalnie x3 w stosunku do cen z kartą.

Za to Chorwacja to już naprawdę jest w czym wybierać + kempingi tranzytowe i jakby nie patrzeć  dla nas w tym (minionym sezonie) oszczędnośći min kilkaset € 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

potwierdzam, w Włoszech (na północy) też nic ciekawego z katalogu ACSI nie znalazłem (założenia takie same jak Jacek powyżej) i buliliśmy normalnie x3 w stosunku do cen z kartą.

Za to Chorwacja to już naprawdę jest w czym wybierać + kempingi tranzytowe i jakby nie patrzeć  dla nas w tym (minionym sezonie) oszczędnośći min kilkaset € 

W Chorwacji w sezonie wakacyjnym karta ACSI jest praktycznie mało użyteczna bo tylko kilka kempingów nad Adriatykiem pozwala z niej skorzystać przez kilka pierwszych dni lipca i to mało atrakcyjnych. np; Banjole Pula do 7/7, lazovac Sibenik do 8/7,  Ninska Laguna Nin do 10/7,  Galeb Omis do 1/7, Peros Zaton/Nin do 10/7, i to praktycznie wszystko w 2019 roku.

Podobnie jest na Węgrzech gdzie karta ACSI w lipcu 2019 roku obejmuje zniżkami tylko Zugligeti" Niche" Camping w Budapeszcie do 15/7, Camp[ing  Panorama w Cserszegtomaj do 15/7, camping Castrum Keszteli do 4/7, Siocamping KFT Siofok Sosto /Somogi do 3/7 i to wszystko.

Na Węgrzech w wykazie jest tylko 15 kempingow .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, o czym ta dyskusja? Karta z zasady dotyczy korzyści POZA sezonem. Koszt karty na rok jest pomijalny przy jednym krótkim wyjeździe poza sezonem. Nie wiem na co tu można narzekać czy marudzić, serio. Chociażby dla samej aplikacji z bazą sprawdzonych kempingów warto. Reszta to już wartość dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucek26 napisał:

W Chorwacji w sezonie wakacyjnym karta ACSI jest praktycznie mało użyteczna bo tylko kilka kempingów nad Adriatykiem pozwala z niej skorzystać przez kilka pierwszych dni lipca i to mało atrakcyjnych. np; Banjole Pula do 7/7, lazovac Sibenik do 8/7,  Ninska Laguna Nin do 10/7,  Galeb Omis do 1/7, Peros Zaton/Nin do 10/7, i to praktycznie wszystko w 2019 roku.

Podobnie jest na Węgrzech gdzie karta ACSI w lipcu 2019 roku obejmuje zniżkami tylko Zugligeti" Niche" Camping w Budapeszcie do 15/7, Camp[ing  Panorama w Cserszegtomaj do 15/7, camping Castrum Keszteli do 4/7, Siocamping KFT Siofok Sosto /Somogi do 3/7 i to wszystko.

Na Węgrzech w wykazie jest tylko 15 kempingow .

 

Taki sekret tej karty, że ma zapewnić ruch na campingach przed sezonem. Gdzie dla nich interes w dawaniu zniżek 60% w pełni sezonu? Do tego camping płaci grubą kasę za obecność w katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucek26 napisał:

W Chorwacji w sezonie wakacyjnym karta ACSI jest praktycznie mało użyteczna bo tylko kilka kempingów nad Adriatykiem pozwala z niej skorzystać przez kilka pierwszych dni lipca i to mało atrakcyjnych. np; Banjole Pula do 7/7, lazovac Sibenik do 8/7,  Ninska Laguna Nin do 10/7,  Galeb Omis do 1/7, Peros Zaton/Nin do 10/7, i to praktycznie wszystko w 2019 roku.

Podobnie jest na Węgrzech gdzie karta ACSI w lipcu 2019 roku obejmuje zniżkami tylko Zugligeti" Niche" Camping w Budapeszcie do 15/7, Camp[ing  Panorama w Cserszegtomaj do 15/7, camping Castrum Keszteli do 4/7, Siocamping KFT Siofok Sosto /Somogi do 3/7 i to wszystko.

Na Węgrzech w wykazie jest tylko 15 kempingow .

 

Bo ACSI nie działa w sezonie. Na sezon warto sobie wyrobić CCI, gdzie mamy od razu ubezpieczenie. A jeśli jedziemy do Słowenii i Chorwacji to warto wyrobić kartę avtokampi.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.