Skocz do zawartości
pianim

Karta ACSI Camping Card

Rekomendowane odpowiedzi

chris_66
Napisano (edytowane)
W dniu 12.03.2018 o 09:18, Kajetan napisał:

Karta zamówiona 28.02 - minął tydzień i była na miejscu. :bravo:

w piątek pobrali sobie kasę , w poniedziałek list w skrzynce :brawo:podejrzewam, że mieli gotową przesyłkę, i puszczając ją pobrali z automatu kasę, niemniej brawo za realizację 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLopaPL
5 minut temu, jacekzoo napisał:

Jak to ładnie nazwałeś :) 

chyba że nie umiem jej użyć i nie znam funkcjonalności. Jak dla mnie to tylko spis campów zaznaczonych na mapie. Przykładowy zrzut, w coraz większym powiększeniu

CD91EB0E-9F33-47B8-ADCC-8EE4F75D64A3.png

8028CE60-E2C2-404C-853D-AA91469CBE9A.png

0CB0D356-DEFF-438F-813A-A8EA9EA0BB44.png

Wiesz, aspiruję do roli prezydenta na emeryturce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat
Napisano (edytowane)

Moja już się skończyła i muszę kupić na 2018 .I to jest niestety na rok ale tanie to pasi

Wcześniej było to na płycie do komputera na WIN . Mam to wgrane i chodzi do dziś .Wiadomo ze nie ma aktualizacji ,ale niewiele się zmienia 

Jeżeli masz appke na 2018 to otwórz i wejdź na mapę .Zrób przybliżenie i kliknij na pole namiotowe 2 razy szybko .Powinno ci się otworzyć dane pole i dalej wchodzisz i szukasz .Jutro może ściągnę appke to pokombinujemy .Idę spać :P

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

No faktycznie jest :) troche się poprawiła w moich oczach, tylko szkoda że nie ma fajniejszych kampów w acsi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, jacekzoo napisał:

No faktycznie jest :) troche się poprawiła w moich oczach, tylko szkoda że nie ma fajniejszych kampów w acsi

Wgrałem sobie tylko Gardę - darmowa do wytłumaczenia wam co i gdzie jest .Ci co nie maja 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.acsi.campingcard&hl=pl

Otwieramy i robimy zbliżenie ,po lewej mam mapę ,po prawej spis kempingów .Jak mapę przesuniemy góra albo dól to automatycznie zmieni się spis kempingów 

na spisie jak mamy pod danym kempingiem kwadracik i na niebiesko 2x cc to ma ulgi ACSI  od 11 do 19 euro

Ja na moim starym ACSI (czytaj z płyty wgrane na win ) jak ma ulgę to pisze ile jest do zapłacenia czy 11-13-15-17-19 euro .Na nowym tego nie widzę .Nie widzę też terminów (daty od do ) kiedy są te ulgi .Na moim starym mam daty ,a rożne terminy są .Może wy to znajdziecie   

Pod miejscowością Garda biorę pierwszy kemping   La rocca  Camping

Dusze na niego i z czerwonego wyskakuje zieleń .Jeszcze raz dusze na zieleń i wyświetlają się dane kempingu 

Cena -zdjęcia -od kiedy do kiedy otwarty -jak dojechać -opis kempingu -animacje itd 

Jak co to pytać :wub:

Fajne kempingi tez są np.latem zapłacisz 60 e a po sezonie na acsi tylko 19 e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
W dniu 14.03.2018 o 13:32, andiat napisał:

Wgrałem sobie tylko Gardę - darmowa do wytłumaczenia wam co i gdzie jest .Ci co nie maja 

Ok ... tylko żeby mieć dostęp do tej aplikacji trzeba już kupić kartę. 

Mimo to nie ma informacji w jakim okresie dany kemping akceptuje zniżki. 

Gdzie mogę sprawdzić przed zakupem karty, w jakim okresie które kempingi kartę akceptują? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
W dniu 25.02.2018 o 10:29, maarec napisał:

A tu darmowa wyszukiwarka campow że zniżką.

https://www.campingcard.co.uk

Upss ... już widzę, maarec podrzucał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
21 minut temu, gusia-s napisał:

Ok ... tylko żeby mieć dostęp do tej aplikacji trzeba już kupić kartę. 

Mimo to nie ma informacji w jakim okresie dany kemping akceptuje zniżki. 

Gdzie mogę sprawdzić przed zakupem karty, w jakim okresie które kempingi kartę akceptują? 

W interesie campingów nie jest chwalić się tym w cenniku, nie mniej jednak czasem da się to trafić właśnie tam. (na Zatonie w czerwcu doba z kartą lub bez w 1 linii to różnica ze 150zł na nockę).

natomiast całkowicie za darmo ode mnie link, z wyszukiwarką  https://www.campingcard.co.uk/

po wybraniu terminu pokaże tylko campingi ze zniżką, a po wejściu w każdy camping pokaże też okres obowiązywania zniżek. Wchodząc dodatkowo np na camping Cikat :

https://www.campingcard.co.uk/croatia/primorje-gorski-kotar/mali-losinj/camping-cikat-105223/

widzimy, że Niemcy mają w tym roku ferie 19.05 - 03.06 - gdyż dziwnym trafem w tym okresie zniżka Acsi nie działa.  Oczywiście ja ten termin omijam, planując Peljsac na campingu, gdzie zniżka nie obowiązuje, a cena bez niej jest przystępna.

Pamiętajcie - campingi w katalogu to te, które na czas przed sezonem chciały mieć większe obłożenie / reklamę. Te, które były już pełne nigdy do katalogu nie trafią.

3 minuty temu, gusia-s napisał:

Upss ... już widzę, maarec podrzucał.

:yes: uzupełnię jeszcze, że po zaznaczeniu w wyszukiwarce ikonki z dziećmi pokaże nam tylko campy gdzie pierwsze trójka gadziny jest w cenie :) na innych dopłata z cennika - a to czasem robi wielką różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat
Napisano (edytowane)

Hejka już wszystko jasne gusia 

Ja pisałem o appce i tam tak jest jak pisałem ,ale teraz zobaczyłem do książek które dostaje się z ACSI  

Tam są podane terminy i ile płacimy . Myślę ze teraz wszystko ok 

Gusia chcąc kupić apke  nie musisz być członkiem ACSI .Tą Garde  ściągnij sobie po to by zobaczyc co i jak . Jest darmowa ,ale tylko Garda

A appka też majątku nie kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
7 minut temu, maarec napisał:

natomiast całkowicie za darmo ode mnie link, z wyszukiwarką  https://www.campingcard.co.uk/

Tak! już ... albo może dopiero to ogarnęłam :lol:

Ogólnie to małe szanse są na to by w tym roku wyjechać w ostatnim tygodniu czerwca, we wrześniu już całkowicie bez szans no ale się przyglądam.

Jeszcze jedno pytanie na przykładzie kempingów PL (notabene zawrotna ilość) :lol:

Czy te informacje, które zaznaczyłam w ramkach to oznaczają minimalną i maksymalną liczbę dni pobytu, podczas których obowiązuje zniżka? Mam rozumieć, że na 3 pierwszych zapłacę po 15eu za dobę pod warunkiem, że będę na kempingu min. i max. 7 dób a na 8 dobę już nie obowiązuje? i analogicznie na ostatnim minimum 4 doby?

acsi.thumb.jpg.c2771877852b4240e7962d93a7916981.jpg

7 minut temu, andiat napisał:

Gusia chcąc kupić apke  nie musisz być członkiem ACSI .Tą Garde  ściągnij sobie po to by zobaczyc co i jak . Jest darmowa ,ale tylko Garda

No ściągnęłam, zainstalowałam i mi pierniczy farmazony "nie masz jeszcze dostępu do informacji o kempingu. Nie zakupiłeś dostępu lub nie zakończyłeś procesu zamówienia. Przejdź na naszą stronę internetową." :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat
Napisano (edytowane)

Sorki ale nie wiem co to to . Ja kupuje ACSI w sklepie Camperowym pod Wiedniem i oni nie mają moich danych , a appke ściągnąłem parę dni wstecz bez problemu do testu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Gusia - źle rozumujesz. Tam podają ilość dni, podczas których obowiązuje rabat. Musiałabyś przesunąć termin wyjazdu aby mieć 7/7. Akurat łapiesz się na początek lub koniec okresu zniżkowego.

W wyszukiwarce szczegółowej można zaznaczyć, że pokazuj tylko campy gdzie cały okres pobytu jest z rabatem. Będzie ich mniej oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
8 minut temu, maarec napisał:

Gusia - źle rozumujesz. Tam podają ilość dni, podczas których obowiązuje rabat. Musiałabyś przesunąć termin wyjazdu aby mieć 7/7. Akurat łapiesz się na początek lub koniec okresu zniżkowego

Aaaaaa ... dzięki za objaśnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat
Napisano (edytowane)

Gusia ten mareec pisze głupoty 

Ciekawe co napisze :narcyz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan
4 minuty temu, andiat napisał:

Gusia ten mareec pisze głupoty 

A to niby dlaczego ??? Dobrze napisał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi