Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z taka kartą: ACSI Camping Card?

Jeśli tak, chętnie poznam Wasze opinie na jej temat. Jak długo czeka się na przesyłkę po zamówieniu, czy naprawdę jest przydatna i honorowana na Campingach, itp.???

http://www.campingcard.co.uk/gb/en/home/uc33-l2-n641/

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi ja mam do czynienia z ACSI juz od 4 lat ,dostarczam ja tez dla czesci moich znajomych , jest to bardzo oplacalna rzecz ,ale tylko przed i po sezonie.

Nieszczegolnie do polecenia dla Chorwacji ,gdyz tam sezon zaczyna sie bardzo wczesnie , pomimo iz infrastuktura i pogoda , nie sa jeszcze na 100%w tym czasie .

Natomiast Wlochy ,Francja , i Hiszpania maja wydluzony prze-sezon do lipca i tam to jest bardzo oplacalne.Czesto jest tez promocja za 7 dni placisz tylko 6 lub za 14 placisz 12.

Na jednej nocy zaoszczedzasz od 15 euro.

 

 

DAKOTA

 

PS ..........................

 

 

 

Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z taka kartą: ACSI Camping Card?

Jeśli tak, chętnie poznam Wasze opinie na jej temat. Jak długo czeka się na przesyłkę po zamówieniu, czy naprawdę jest przydatna i honorowana na Campingach, itp.???

http://www.campingca...e/uc33-l2-n641/

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dostarczam ja tez dla czesci moich znajomych , jest to bardzo oplacalna rzecz ...

 

PS ..........................

 

 

 

hej, a czy wiesz może jak długo czeka się na taką kartę? Ja zamierzam wyjechać na początku czerwca i obawiam się, że gdybym teraz ją zamówił mógłaby nie dotrzeć do mnie na czas :( ... no chyba że masz jakieś "szybsze" dojście i gdybyś mógł a nie sprawiłoby Ci to problemu, byłbyś w stanie załatwić ją dla mnie w miarę szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie lipa i fotomontaz, i tak nie ma miejsc i postawia Cie kolo smietnika a policza jak na brzegu....

Wg. mnie nie warto sobie zawracac tym glowy, no chyba, ze lubimy jechac do kolchozu czyli do kempingu z parcelami...

 

J.

 

Poza sezonem warto, szczegolnie cenne jest zobaczenie miny pana w recepcji jak i tak daje nam miejsce za polowe ceny a i wtedy wyciagasz te karte

a pan mowi, ok, tylko masz wtedy zimna wode w prysznicu...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

1.z informacji zawartych na stronie ACSI i w ksiazce , karta nie dziala w sezonie wiec jak doszedles do takich stwierdzen """ nie ma miejsc , kolo smietnika""

 

2: Na ktorym lub na ktorych campingach znajduja sie tak inteligentne prysznice ktore rozpoznaja czy jestes gosciem na karte czy bez karty?

 

3.Czy ta karta dziala na zasadzie bankomatu ze wsuwasz i leci wtedy zimna woda czy jak??bo jezeli tak to jej nie wsuwaj i bedzie leciec ciepla woda.

 

4.Podaj kilka przykladow campingow "na brzegu" na ktorych dziala karta ACSI i nie ma parceli (ja takiego jeszcze nie spotkalem)

 

5.Podaj takze campingi "na brzegu" no, kilka na ktorych nie ma parcel wytyczonych i mozna w sezonie wziac w swoje posiadanie ponad 100m┬▓ nie placac dodatkowo.

 

pozdrawiam

DAKOTA

 

 

 

W sezonie lipa i fotomontaz, i tak nie ma miejsc i postawia Cie kolo smietnika a policza jak na brzegu....

Wg. mnie nie warto sobie zawracac tym glowy, no chyba, ze lubimy jechac do kolchozu czyli do kempingu z parcelami...

 

J.

 

Poza sezonem warto, szczegolnie cenne jest zobaczenie miny pana w recepcji jak i tak daje nam miejsce za polowe ceny a i wtedy wyciagasz te karte

a pan mowi, ok, tylko masz wtedy zimna wode w prysznicu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ACSI ale CCI działa we Włoszech obojętnie czy jest sezon czy go nie ma , jest zniżka 10-15% ja mam zawsze 15% .

Zimna woda to może być gdzieś we Włszczowej gdybym spotkał się z taką sytuacją to poprostu nie zapłace za cały pobyt.

Zniżki za 7 za 6 i 14 za 12 są poza sezonen prawie wszędzie bez względu na posiadane karty tak samo jak Camper Weekend.

 

CCI kupuję ze względu na to ,że nie muszę zostawić dowodu/paszportu na recepcji ,wystarczy właśnie ta karta która dodatkowo jest polisą OC

Podsumowując - koszt karty 45zł jeden wyjazd 14dniowy 2+1dziecko to oszczędność z kartą ok 180zł , zostaje więc 135zł przy tylko jednorazowym wyjeździe.

 

 

 

hej, a czy wiesz może jak długo czeka się na taką kartę? Ja zamierzam wyjechać na początku czerwca i obawiam się, że gdybym teraz ją zamówił mógłaby nie dotrzeć do mnie na czas :( ... no chyba że masz jakieś "szybsze" dojście i gdybyś mógł a nie sprawiłoby Ci to problemu, byłbyś w stanie załatwić ją dla mnie w miarę szybko?

 

CCI kupisz od ręki np. na przejścu graniczym w Cieszynie ,lub odziałach PZMot

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz może jak długo czeka się na taką kartę?

Kupowałem kartę CCI przez http://www.pzmtravel.com.pl/pzmsklep i przysłali mi ją w trzy lub cztery dni, więc do czerwca na pewno ją dostaniesz.

Kupiłem, m. in. po to, żeby nie zostawiać dokumentów po recepcjach kempingów, a jak przy okazji dostanę rabat, to karta się zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoją kartą CCI dostałem informator i listę kempingów ją honorującą.

Jedno wyszukiwanie przez wujka Google i proszę ( do karty CCI ) : http://www.anwbonlin...r_Campsite.html

I do karty ACSI : http://www.eurocampings.pl/pl/europie/grecja/

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoją kartą CCI dostałem informator i listę kempingów ją honorującą.

Jedno wyszukiwanie przez wujka Google i proszę ( do karty CCI ) : http://www.anwbonlin...r_Campsite.html

I do karty ACSI : http://www.eurocampi...europie/grecja/

 

:dzieki:

 

ale i tak mnie nie ratuje ;)

faktycznie kilka kempingów jest :yes:

szukałem przez FICC i nic nie mogłem trafić :bzik:

teraz widzę że jest tam link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.