Skocz do zawartości

Nowe modele Niewiadów !!!


gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka !!!

Wysyłałem do niewiadowa zapytanie o wyciąg z homologacji do przyczep N-126e oraz N-132 i dzisiaj dostałem odpowiedź, że niestety nie da rady, bo homologacji z tamtych lat (ok. 1983r) już nie mają.

Jako, że w stopce w każdym majlu mam adsresy mojej strony www, oraz klubowej, napisali jeszcze że pomału przymieżają się do zakończenia produkcji laminatowych N-126 i N-126N i od czerwca wchodzą ze zmodernizowanymi N-375/390, oraz podpisali umowę licencyjną z ADRIĄ na produkcję wyższych klasą modeli.

 

Hmm... Tylko się zastanawiam, kto to będzie kupował, bo ceny pewnie będą ichniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany :D - produkowali je od 1973 roku. Pewnie jest to jeden z dłużej produkowanych modeli przyczepy kempingowej. Szkoda :D - ta przyczepa to historia polskiego caravaningu .

Dziwna polityka w tym Niwiewiadowie. W ostatnim numerze Polskiego Caravaningu jest jeszcze artykuł, o zmianie tylnego pasa w N126. Po co zmieniali go na kilka miesięcy :D.

 

Co do nowych N375 i N390 to jestem ciekawy jak to im wyjdzie. Jednak powinni wziąść pod uwagę, że jeśli znów ceny nie będą niższe w stosunku do cen producentów znanych marek to będzie to taki sam niewypał jak poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszą, że przymierzają się, to pewnie będą zaniżać produkcję, ale jeżeli nadal będzie zbyt, to pewni tak szybko nie zaprzestaną jej robić ?!

 

Swoją drogą, bogliby obniżyć cenę i zrobić generalny facelifting !!!

 

Bo w cenie nieco ponad 20.000zł to wybór w używkach, ale jak wypasionych jest ogromny !!!!

A nie oszukujmy się, że te ceny biorąc pod uwagę koszt budowy skorupy i pozostałego wyposażenia tych przyczep jest BARDZO zawyżony :D

 

No cóż.... pożyjemy zobaczymy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polska jest za słabym odbiorcą nowych przyczep :D I firma musi zawyżać tak ceny by utrzymać się na rynku. Pewnie marketingowcy dobrze wykalkulowali wszystko, że lepiej spzedać mniej po wyższej cenie, niż obniżyć cene i narobić zapas żyjąc w niepewności czy wogóle to kiedykolwiek zejdzie. A wyposażenie i wykończenie niestety strasznie odbiega od zachodnich przyczep i ludzie wolą używańca ale gustownego. Wydaje mi się że 126 lata świetności ma za sobą... a odnowa by pomogła wówczas jakby poprawili jakość materiałów i wyposażenia pozostając przy niezmienionej cenie. Ale pewnie z ceną nie dadzą rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... jeżeli chodzi o montowane obecnie kuchenki i zlewy, to wyglądają naprawdę bardzo ładnie na poziomie zachodnim i tu nie ma się czego wstydzić !! :D

 

A co do produkcji, to campingi nie są produkcją podstawową, a jedynie odgałęzieniem produkcji przyczep towarowych do różnego zastosowania.

 

No ale cóż.... nie my tam jesteśmy od decyzji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No ładnie! Sam chciałem wczoraj jakiegoś dzołka na forum zapodać - typu wiatr przewrócił mi przyczepe, ale na to, żeby ktoś mnie wkręcał to nie wpadłem :D.

Co jak co guciu - udało Ci się Nas wkręcić :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.