Skocz do zawartości

Pierwsza wyprawa do Chorwacji - jaki kemping na Istrii


Rekomendowane odpowiedzi

Ufolz zależy kiedy pojedziecie Bielsko-Zwardoń w ciągu dnia duży ruch mniejszy w nocy i w niedzielę pamiętaj że od Przybędzy gdzie kończy się trasa szybkiego ruchu do Kamesznicy jedziesz dosyć wolno i mało komfortowo /traktory,rowery itp/ potem do Zwardonia trasa szybkiego ruchu i tu nie ma zbytniego ruchu za Zwardoniem do Cadcy mały komfort wąska droga i wolna jazda ograniczenia slowackie i droga złej jakości

Bielsko-Cieszyn dwupasmówka i spoko droga dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko-Cieszyn dwupasmówka i spoko droga dalej

 

Tylko z tego co mi wiadomo to od początku roku odrazu od przejścia po czeskiej stronie obowiązuje winietka, którą trzeba zakupić na granicy bo potem do Frydka Mistka nie ma ani jednej stacji po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co mi wiadomo to od początku roku odrazu od przejścia po czeskiej stronie obowiązuje winietka, którą trzeba zakupić na granicy bo potem do Frydka Mistka nie ma ani jednej stacji po drodze.

 

nic podobnego. już był wałkowany temat na innym forum i nawet najnowsza automapa pokazuje darmo.

co więcej - na czeskich mapach jest jasno pokazanych że na drogę na cadace nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic podobnego. już był wałkowany temat na innym forum i nawet najnowsza automapa pokazuje darmo.

co więcej - na czeskich mapach jest jasno pokazanych że na drogę na cadace nie obowiązuje.

 

Widać z tego mam sprzeczne info :-) jak nie jest płatna to tylko się cieszyć :D, ale jakoś i tak mnie nie przekonuje jazda do Cadcy przez Czechy, na Zwardoń nie lecą TIRy dzięki czemu od praktycznie Żywca do Cadcy jedzie się wolną drogą od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać z tego mam sprzeczne info :-) jak nie jest płatna to tylko się cieszyć :D, ale jakoś i tak mnie nie przekonuje jazda do Cadcy przez Czechy, na Zwardoń nie lecą TIRy dzięki czemu od praktycznie Żywca do Cadcy jedzie się wolną drogą od nich

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5198-wyjazd-do-chorwacji/page__st__60__p__162213#entry162213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ci tiry przeszkadzają przecież są wszędzie :niewiem:

 

A jakoś jadąc bocznymi drogami mam do nich uraz po tym jak ostatnim razem mi podmuch zza tir-a złamał lusterko, na szczęście tylko to dodatkowe.

 

Swoją drogą to chyba zaczynamy odbiegać od tematu :tuptup:

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu poczekamy na pierwszych podróżników co jechali na Cadce przez Zwardoń i Cieszyn?

A gdzieś na cro.pl doczytałem że w Czechach jest płytowa autostrada na trasie do Chorwacji?

Czy to jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu poczekamy na pierwszych podróżników co jechali na Cadce przez Zwardoń i Cieszyn?

A gdzieś na cro.pl doczytałem że w Czechach jest płytowa autostrada na trasie do Chorwacji?

Czy to jest prawda?

Z tego co kojarzę to jest dość długi kawałek w kierunku na Brno -> Austrię, o ile mnie pamięć nie myli to chyba od wjazdu na autostradę za Olomouncem.

Tam się nawet przejeżdża taką fajną prostą która jest zrobiona z pasa lotniska, ze składaną barierą po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i to jest dosyć dłuuuugi odcinek. Jak leciałem w zeszłym roku to myslałem że mi szpachle popękają :krzykacz: To jest odcinek na drodze miedzy Pragą a Brnem. Ja wjechałem na tą drogę(chyba nawet autostradę) mniej wiecej w połowie odcinka Praga-Brno(jeśli mnie pamięć nie myli) tak puściła mnie nawigacja. Droga fatalna z tym że nie ma dziur tylko płyty nierówno ułożone. Efekt jest taki, że każda kolejna płyta betonowa jest niżej niż poprzednia. Jedzie się nie przyjemnie i hałas w aucie straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga fatalna z tym że nie ma dziur tylko płyty nierówno ułożone. Efekt jest taki, że każda kolejna płyta betonowa jest niżej niż poprzednia.

 

Ja ostatni raz jechałem tam w grudniu na szczęście samym autem bez przyczepki, bo w tych płytach zaczęły im już dziury wypadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.