Skocz do zawartości
Tomii

Tomaszów Mazowiecki - Alexcamp

Rekomendowane odpowiedzi

Tomii

Firma Alexcamp

Ul. Ujezdzka 6

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Strona internetowa: www.Alexcamp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbek

wypożyczałem przyczepę - miła, konkretna rozmowa. Wybór może i nie za duży, ale jak dla mnie było OK, bo jako świeżynka w temacie przyczep za wiele nie wiedziałem. Pomimo, że o tym nie rozmawialiśmy to w dniu odbioru przyczepy dostałem extra stolik i dwa fotele turystyczne (może i szczegół, ale ile musiałem sam się nachodzić żeby od kogoś pożyczyć ;-)) Kaucję otrzymałem z powrotem zaraz po oddaniu przyczepy. Ogólnie oceniam pozytywnie i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ula59

Witam.

Kupiłam tu przyczepę. Miła, konkretna, profesjonalna obsługa. Przyczepy oferowane do sprzedaży sa naprawdę w dobrym stanie. Właściciele chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania - nawet po zakupie. Potrafią telefonicznie doradzić, wyjaśnić.        Polecam zakupy właśnie tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Witam.

Kupiłam tu przyczepę. Miła, konkretna, profesjonalna obsługa. Przyczepy oferowane do sprzedaży sa naprawdę w dobrym stanie. Właściciele chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania - nawet po zakupie. Potrafią telefonicznie doradzić, wyjaśnić.        Polecam zakupy właśnie tu.

wrzuć fotkę tej kupionej przyczepki i pochwal się w dziale nasze pojazdy.. :)

Ciekawość to straszna cecha lecz pochwal się którą wybrałaś. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ula59

wrzuć fotkę tej kupionej przyczepki i pochwal się w dziale nasze pojazdy.. :)

Ciekawość to straszna cecha lecz pochwal się którą wybrałaś. :)

Kupiłam Dethleffsa: http://www.alexcamp.pl/galeria.html

Pozdrawiam i polecam ten model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ula59

Nie dodałam, że odnośnik podawy wyżej dotyczy galerii sprzedanych przyczep. Moja to Dethleffs z 2001 r. - dł. całkowita 715 cm.

A może zdjęcia:

1.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arturo43

Ladniutka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bertosz

Witam, dwa tygodnie temu zakupiłem w Alexcampie swoją drugą w historii przyczepkę, a że podobno przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, to znów Knaus...Tym razem Sport 500FDK 2007 (przesiadka z Sudwinda M 485M 1995)

Przyznaję, przyczepki w Alexcampie są w dobrym stanie, może nie najtańsze, ale w mojej ocenie warte grzechu...;-) Gospodarze mili i profesjonalni... Podsumowując polecam... a dodatkowy atut to bliskość od W-wy i dobra droga... (godzinka drogi)...

post-1631-0-70719200-1490436084_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mac
Napisano (edytowane)

W styczniu zakupiłem przyczepkę w Alexcampie. 

IMG_20180111_104139.thumb.jpg.c70a5e07e37a83c9b43650687dce31d3.jpg

Adria Altea 512 DT. Po rozmowie telefonicznej decyzja jadę oglądać.

Stan przyczepy zgodny z ogłoszeniem i rozmową (wielki plus).

Oględziny i decyzja o zakupie. Przyczepa zaklepana (bez zaliczek, zadatków...) i odebrana tydzień później.

Oglądałem kilka innych (pobieżnie) na placu i stan ich nie wzbudzał zastrzeżeń.

Także poszukującym polecam podjechać zobaczyć pogadać, można coś wybrać.

W dniu 25.03.2017 o 11:03, bertosz napisał:

Przyznaję, przyczepki w Alexcampie są w dobrym stanie, może nie najtańsze, ale w mojej ocenie warte grzechu...;-) Gospodarze mili i profesjonalni... Podsumowując polecam... a dodatkowy atut to bliskość od W-wy i dobra droga... (godzinka drogi)...

Zgadzam się z bertoszem.

p.s. Jest inny adres Spalska 8

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz
On 25.03.2017 at 11:03 AM, bertosz said:

Witam, dwa tygodnie temu zakupiłem w Alexcampie swoją drugą w historii przyczepkę, a że podobno przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, to znów Knaus...Tym razem Sport 500FDK 2007 (przesiadka z Sudwinda M 485M 1995)

Ogladalem ludzaco podobna budke jak przyjechala w deszczu z rozwalonym przednim naroznikiem. Kupujacy nawet niczym nie zabezpiezyl jej.... Wlasnie do Alexcampa. Nawet mam chyba jej zdjecia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bertosz
51 minut temu, ufolz napisał:

Ogladalem ludzaco podobna budke jak przyjechala w deszczu z rozwalonym przednim naroznikiem. Kupujacy nawet niczym nie zabezpiezyl jej.... Wlasnie do Alexcampa. Nawet mam chyba jej zdjecia. 

Może mówisz o tej... Jest cały czas w ofercie i miała robiony przedni lewy narożnik (wstawione kratki wentylacyjne...)

Moja miała uszkodzony lewy tylny narożnik - wyglądało na plastiki...

IMG_0502-500x375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Pewnisci nie mam, ale zgadza sie lewy naroznik. Byl rozpruty po sama listwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M_M

Witam !

Nasza następna przyczepa została zakupiona właśnie tu - w Alexcampie - Adria Adora 423PS stan 100% zgodny z opisem , życzyłbym sobie i innym takie podejście do klienta. 

Oczywiście cena odzwierciedla stan , więc poszukiwacze tanich  perełek raczej nic tu nie znajdą , ceny są zbliżone do cen na zachodzie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbek

Miesiąc temu kupiłem dethleffsa - generalnie stan zgadza się z opisem i tym co mówił sprzedający. Na obecną chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń, sprzedający miły, konkretny i profesjonalny, polecam :)

IMG_1867.thumb.JPG.7030a8f87759ae67c91f9deefd4520a0.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi