Skocz do zawartości

mikro kampery


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy kolegów, tak się składa że jesteśmy w posiadaniu takiego wynalazku- jak zwał,tak zwał może być "mikro kamper"- ale z kamperem to nie ma nic wspólnego.Przy zakupie vana wykorzystaliśmy jego plus -to że ma jeszcze dodatkowe funkcje.Przydatność tych dodatkowych opcji nie została przez nas jeszcze sprawdzona - z dachowego spania cieszą się najbardziej dzieci ( 10 i 4lata ) jeśli chodzi o osoby dorosłe to słabo to widzimy (figle nie wskazane),szafka z pseudo zlewem i stolikiem została już przez nas zdemontowana.Mamy nadzieję ,że w pełni wykorzystamy możliwości tego modelu na krótkim wyjeździe i wtedy może napiszemy coś więcej.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mamy fotki ... ale na forum zaspanej rodzinki nie wrzuce :nono: pare osób widziało część Naszej "wyprawówki" w ten weekend, więc może wypowiedzą się jak ich zdaniem wyszły moje przeróbki :hmm: czy jest to jakiś pomysł, czy mają sens te przeróbki i jak wyszły, może jakieś pomysły sugestie ... wszystko jest w trakcie prac więsz wszelakie modyfikacje i przeróbki jeszcze możliwe :-]

 

jak zobaczysz na żywo to zaraz natchnienia do tworzenia dostaniesz :-]

 

 

najważniejsze jest to że nie jest to ala kamper ani w niczym nie przypominia to auta które może służyć do podróżowania ... poprostu zwykły vanik nie rzucający się w oczy Ma to ogromne zalety w momencie gdy coraz częściej pojawiają się zakazy parkowania, wjeżdzania itp zestawom i kamperom Nawet wyłapują już Westfalki i blaszaki przeróbki Nie ukrywam że jest to extremalne podróżowanie ale jak się nie ma co się lubi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... nie liczylem na jakieś intymne fotki z życia Kitów :serducha:

Ale widze ze się nei chcesz pochwalić tym waszym spankiem....

Ja wene mam do tworzenia... tylko jak już stworze to bedzie amen.... jeszcze jest szansa coś zmienić...

:dzieki: Zawsze warto zapytać :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce kilka fotek microtworów które stacjonowały po sąsiedzku z Nami podczas tegorocznej alpejskiej majówki :-] Temat jakos nie kwitnie :hmm: a taki sposób turystyki mimo że nie wątpliwie ekstremalny ma sporą rzesze zwolenników :] drobne przykłady poniżej ... było tego znacznie więcej ale nie zawsze było jak foto zrobić itp lub nawet nie domyśliłem się że to microkamperek :hmm: najtrudniej rozpoznać pełne blaszanki cfaniaczek.gif

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam coś ciekawego... z racji że ciągnie mnie daaaaleko... i chciałbym trochę szybciej pokonywac odległości niż z budką.... rozpocząłem małe przygotowania....

 

Przedewszystkim izolacja... i adaptacja żeby blaszak był bardziej przyjazny.

 

Narazie wygląda to tak: (nie zwracajcie uwagi na bałagan... to roboczowóz na codzień)

Macie jakieś pomysły żeby tanio i szybko zrobić z niego trzy gwiazdkowy namiot? tzn.... Micro Kamper? Jest tylko jedno ale... zabudowe musze montowac w miarę szybko bo potrzebuje auto na codzień.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Najlepsza dla Ciebie chyba to zabudowa na wieszakach "odwrócona dziurka od klucza" . Ja miałem w telepiącej się Bostonce więc u Ciebie zda to lepszy egzamin.

 

 

Możesz to jakoś bardziej obrazowo opisać? bo trudno mi sobie wyobrazić jak się śpi w "odwróconej dziurce od klucza" :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Witaj.

Najlepsza dla Ciebie chyba to zabudowa na wieszakach "odwrócona dziurka od klucza" . Ja miałem w telepiącej się Bostonce więc u Ciebie zda to lepszy egzamin.

 

Pasjonacie, czy mógłbyś opisać co to za wynalazek, ta odwrócona dziurka od klucza ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.