Skocz do zawartości

mikro kampery


kit

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Misio napisał:

Jak tam prace za Częstochową?

Idą pełną parą ale odcinkowy pomiar prędkości w tym miejscu to nie troska o bezpieczeństwo tylko o stałe wpływy do budżetu, dwa pasy ruchu w jednym kierunku w nocy kompletnie pusta droga i 70, gdyby nie tempomat nieraz bym się zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baltazar napisał:

odcinkowy pomiar prędkości w tym miejscu to nie troska o bezpieczeństwo tylko o stałe wpływy do budżetu

to wciąż jest plac budowy (jakby nie patrzeć), a trafiali się rajdowcy co ponad 200 km/h ganiali :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, qbek napisał:

to wciąż jest plac budowy (jakby nie patrzeć), a trafiali się rajdowcy co ponad 200 km/h ganiali :) 

Tak masz rację tylko pomiar jest na odcinkach gotowych gdzie jedzie się już nową nitką która jest odgrodzona od prawdziwego placu budowy.

to wciąż jest plac budowy (jakby nie patrzeć) idąc tym tokiem myślenia to teraz cała Polska jest placem budowy, a rajdowcy byli, są i będą chociaż ograniczenie było by do 20 km/h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację tylko pomiar jest na odcinkach gotowych gdzie jedzie się już nową nitką która jest odgrodzona od prawdziwego placu budowy.
 

Takie to sprawia wrażenie ale niestety wciąż obie nitki są placami budowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mimo wyjazdów z "zabudową" w wersji prowizorycznej (ostatni wekend na Czubatce) trwają prace modernizacyjne i testy różnych dziwnych wynalazków np: bojler 12V, 4l koszt całości 2,88zł, efekt wart dokładnie tyle ile kosztował: 4l wody grzało się 1h 10 min do akceptowalnej temperatury czyli ok 40 stopni, prądu nie zjadło jakoś strasznie dużo, ale aby było warto o tym myśleć potrzeba by było ok dwie takie operacje grzania więc z prądem może być różnie chyba że ktoś ma cały dach w solarach i aku ok 200Ah, ale dla mnie gra nie warta zachodu. Zakupiłem baterię ciepła zimna woda z dwoma niezależnymi mikrowyłącznikami, drugą pompkę wody i w szafce montuję drugi zbiornik wody z wlewem w środku do którego w razie potrzeby będę wlewać gorącą wodę z czajnika zagrzanego na kuchence, nas takie rozwiązanie satysfakcjonuje, kożystamy z niego już ok 8 lat, a przy okazji zbiornik wewnętrzny będzie zbiornikiem głównym w czasie zimowych wyjazdów kiedy woda w zbiorniku pod autem mogła by zamarznąć.  Natomiast wymyśliłem i wykonałem system wpinania szafki kuchennej w oryginalne grzybki montażowe środkowej kanapy która na czas jazd kamperowych zostaje w garażu. Wielkość szafki wymusiła zakup nowej mniejszej lodówki, w związku z tym nie planowanym zakupem mam do sprzedania fajną lodówkę kompresorową szczegóły w dziale ogłoszenia.

20210406_183851[1].jpg

20210406_183708[1].jpg

20210327_132838[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam po dłuższej przerwie. Przez pandemię kompletnie brakuje czasu bo ciągle w robocie, ale trzeba kraść chwile, udało mi się poskładać i wyposażyć szafkę kuchenną , jest już w pełni funkcjonalna, jeszcze tylko estetyka i będzie gotowa w całości. Plan był taki, że wyjeżdżamy z szafką dopiero jak będzie całkowicie skończona bo mamy świadomość, że prowizorka znowu może trochę potrwać, ale włóczęga była silniejsza i bez frontów blatu i innych bajerów natury estetycznej ruszyliśmy w trasę. Wyjazd krótki, trzy dniowy na dziko potwierdził słuszność koncepcji i projektu. Mocowanie szafki w oryginalne grzybki montażowe jest super, mocne i bezpieczne, zakup mniejszej lodówki a co za tym idzie zmniejszenie całego modułu też jest strzałem w dziesiątkę, teraz w aucie jest naprawdę dużo tzw. przestrzeni życiowej. Cieszymy się bardzo , że w końcu udało się zbudować ten moduł i poprawić mocno walory użytkowe naszego TrafiCampa.

20210826_175113.jpg

20210826_181219.jpg

20210826_205433.jpg

20210826_205453.jpg

20210827_141307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zbiornik to zbiornik wody, na razie główny ale docelowo ma to być zbiornik ciepłej wody, webasto mam podłączone do baku. Czytałem w innym wątku,że byliście w Łagowie, to znowu się minęliśmy.

20210611_160944.jpg

20210612_154812.jpg

20210613_082735.jpg

19 minut temu, janekorka napisał:

Ładnie, estetycznie to wygląda.

Estetyki jeszcze nie ma żadnej, fronty i blat będą jesionowe wtedy powinno być "ładnie i estetycznie" ale już radości daje mnóstwo.

Tak nam się spodobała mobilność naszego "kamperka", że przyczepa z pod wiaty wyjechała dopiero jeden raz w tym sezonie i wiele wskazuje na to, że będzie to ostatni, a podróżujemy w tym sezonie sporo, nawet przeszła nam myśl o sprzedaży przyczepy ale jeszcze nie jesteśmy w stanie jej podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.