Skocz do zawartości

mikro kampery


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nikt rodzinie z dziećmi czegoś takiego nie wpiera, ale czepiać się ... nie politycznie

 

 

 

 

 

 

 

piotrekbb - przerabiałem sam - jeżeli masz pytania to wal śmiało :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powtórze pytanko z poprzednich moich postów;

 

Jakie mają konkretnie przeróbki takie samochody? bo to co na zdjeciach widać to oczywiste ale czy mają jakiś dodatkowy aku, instalacje, ogrzewanie postojowe itd??? ;) i jak są traktowane na kempingach? według jakich stawek liczone? :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mnie źle zrozumiał, to przeprasza. Może sprecyzuje. Mój post to odpowiedź na wypowiedź kol. Janusa:

 

a dla wielu osób i tak słuszna jest jedynie ich droga, a szkoda bo takie brak otwarcia na inne koncepcje po prostu ogranicza możliwości

Nie oznaczało to brak otwarcia generalnie, tylko wskazanie, że nie każdy może się otworzyć ...:pupa:

 

Przy okazji - z ciekawości pytanie. większość fotek przedstawiała auta typu R. Kangoo, C. Berlingo... czyli konkretne nadwozie. Czy spotkaliście się z taką zabudową na Vanie typu Sharan, Carnival, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się z taką zabudową na Vanie typu Sharan, Carnival, itp?

 

widziałem sharana na allegro w wersji "kamper" już nie pamiętam wnętrza, ale miał chyba taki podnoszony dach jak to berlingo

f967cadc7a32ac6060357e278ea2a506.jpg

http://www.camperpoint.de/index.php?page=Thread&threadID=167

http://cgi.ebay.ie/VW-Sharan-LHD-POP-TOP-Camper-Van-Mint-1999-Full-Service-/250794597425?pt=UK_Campers_Caravans_Motorhomes&hash=item3a6485dc31

 

i wiadomo że jest to rozwiązania dla 2 osób, no max 2+1

wysyłasz dzieciaki na kolonie, a Ty z żonką smyk sharanem objazdówkę Hiszpania-Portugalia, ew Grecja, Turcja itp ...

dzieciaki wracają, podpinasz budkę i smyk z całą rodzinką na wakacje :pupa:

 

nie wiem jak te inne auta, ale sharan miał fabryczne webasto więc temat ogrzewania mamy rozwiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powtórze pytanko z poprzednich moich postów;

 

Jakie mają konkretnie przeróbki takie samochody? bo to co na zdjeciach widać to oczywiste ale czy mają jakiś dodatkowy aku, instalacje, ogrzewanie postojowe itd??? :mlot: i jak są traktowane na kempingach? według jakich stawek liczone? ;)

 

 

 

 

Ja nie zastosowałem żadnych dodatkowych instalacji, ale są one możliwe, jednak do szybkiego podróżowania, ew. mieszkania na kempingach nie było to konieczne. Z ogrzewania stosowałem farelke, a w planie miałem listwy grzejne, jednak nie zdążyłem bo ... kupiłem kamperka :pupa:

 

 

 

 

 

Opłaty na kempingach przeważnie jak za sam. osobowy (chociaż raz musiałem płacić jak za kampera, a raz jak za 2 osobowy namiot + sam. osob.) :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja nabyłem ostatnio bazę do modernizacji, ale to nie jest mikro-kamper ;) Właściwie częściowo zrobiony kamper na Peugeocie Boxerze wymagający modernizacji pod moje wymagania. Na razie fizycznie nie mam go u siebie, ale jak tylko będę miał to się oczywiście pochwalę ;) Ciekawostką jest spanie, gdyż będę miał dla siebie 220cm w średnim kamperze zbudowanym na dostawczaku - ale szczegóły niebawem w "nasze pojazdy" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.