Jump to content

Edit History

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

Możecie wymyślać dziesiątki nazw, ale ja vana, w którym można spać będę nazywał kamperem, bo nie chce mi się lingwistycznie używać takich wielosylabowych wygibasów jak "samochód turystyczny" (która to fraza i tak większosci znajomych nic nie mówi) W zamian będę użwał dwusylabowego zwięzłego "kamper" bo każdy wie o co chodzi i do czego służy. Nawet jak nigdy się nie zetknął bezpośrednio z tego typu wypoczynkiem, czy pojazdami.

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

Możecie wymyślać dziesiątki nazw, ale ja vana, w którym można spać będę nazywał kamperem, bo nie chce mi się lingwistycznie używać takich wielosylabowych wygibasów jak "samochód turystyczny" (która to fraza i tak większosci znajomych nic nie mówi) gdy mogę użyć dwusylabowego zwięzłego "kamper" i każdy wie o co chodzi i do czego służy.

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

Mnie to wali, co kto sobie myśli o jakimś pojeździe. Możecie wymyślać dziesiątki nazw, ale ja vana, w którym można spać będę nazywał kamperem, bo nie chce mi się lingwistycznie używać takich wielosylabowych wygibasów jak "samochód turystyczny" (która to fraza i tak większosci znajomych nic nie mówi) gdy mogę użyć dwusylabowego zwięzłego "kamper" i każdy wie o co chodzi i do czego służy.

• Create New...