Jump to content

Edit History

smok_wawelski

smok_wawelski

2 godziny temu, Misio napisał:

XXXL, XS czy mini to kwestia wielkości i każdy ma plusy i minusy...ale to już każdy wie widząc gabaryt...

Nie do końca - weź np. XS tak idąc od największych
Trafic, Scudo, któryś z pickupów, któryś z trojaczków SGA - czy wszystkie będą XS ?  czy mini ? czy mikro ? - wielkości różnią się znacznie, możliwości wyposażenia również. 

Definicja łazienki i kibla...też ma dużo mądrego w sobie, a określenie pojazd turystyczny nie jest wcale obraźliwe

Wg mnie nie - w analogii do polskiej nomenklatury prawa jeśli wziąć temat od tej strony, oczywiście że określenie nie jest obraźliwe ale jest niewłaściwe/niepełne/wieloznaczne
Pojazd turystyczny to nie jest zubożony kamper bowiem "turystyczny"  to przymiotnik określający przeznaczenie pojazdu a nie jego wyposażenie - czyli  to ten pojazd którym uprawia się turystykę - takim pojazdem turystycznym byłem ze 45 lat temu turystycznie w Jugosławii - był to Trabant 601 combi - czy był to pojazd turystyczny ?  A jeżeli jeżdżę turystycznie motocyklem to będzie to pojazd turystyczny ?

CamperVan,  ...  Alkowa, Półintegra, czy Integra

Ok zgoda blaszanki , już nawet przeboleję że mój nie Van bo żabojad  :)  
rodzaje zabudowy pudła to tak jak sedan czy kombi - tu nie ma wątpliwości

smok_wawelski

smok_wawelski

XXXL, XS czy mini to kwestia wielkości i każdy ma plusy i minusy...ale to już każdy wie widząc gabaryt...

Nie do końca - weź np. XS tak idąc od największych
Trafic, Scudo, któryś z pickupów, któryś z trojaczków SGA - czy wszystkie będą XS ?  czy mini ? czy mikro ? - wielkości różnią się znacznie, możliwości wyposażenia również. 

Definicja łazienki i kibla...też ma dużo mądrego w sobie, a określenie pojazd turystyczny nie jest wcale obraźliwe

Wg mnie nie - w analogii do polskiej nomenklatury prawa jeśli wziąć temat od tej strony, oczywiście że określenie nie jest obraźliwe ale jest niewłaściwe/niepełne/wieloznaczne
Pojazd turystyczny to nie jest zubożony kamper bowiem "turystyczny"  to przymiotnik określający przeznaczenie pojazdu a nie jego wyposażenie - czyli  to ten pojazd którym uprawia się turystykę - takim pojazdem turystycznym byłem ze 45 lat temu w Jugosławii - był to Trabant 601 combi - czy był to pojazd turystyczny ?  A jeżeli jeżdżę turystycznie motocyklem to będzie to pojazd turystyczny ?

CamperVan,  ...  Alkowa, Półintegra, czy Integra

Ok zgoda blaszanki , już nawet przeboleję że mój nie Van bo żabojad  :)  
rodzaje zabudowy pudła to tak jak sedan czy kombi - tu nie ma wątpliwości

• Create New...