Skocz do zawartości

Nowe opłaty za korzystanie z dróg


kodi

Rekomendowane odpowiedzi

czyli co? czyli jak??... zgodnie z prawem moge pomykac bez tego ustrojstwa platnym odcinkiem...??

 

orientowalem sie co do terminu ewentualnego odbioru.... jak sie zarejestruje via net to za okolo 2 tyg :) najszybciej...

 

nad morze ruszam 9 lipca...

 

 

 

Pytałem inspektorków itd. Jedziesz teoretycznie płatnym odcinkiem - musisz mieć viabox. Jadąc innymi drogami - nIe musisz. Wozy itd wyposażone są w moduły mogące łączyć się w biegu z viaboxami, na wyświetlaczu mają wszystkie Twoje dane oraz informacje o gotowości działania, stanie konta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślalem sobe tak , co mia ta pojade przeż Cieszyn bo czasami na Zwardoń jest zatwardzenie wszak 5PLN nie robi na mnie wrażenia więc moge sie przejechac ekstra droga z informacjami na temat pogody oraz ruchu :]

Niestety zonk, próbuje poł dnia się zarejestrowac jako osoba fizyczna i dostaje taki oto komunikat :

 

 

"Numer NIP lub KRS sa juz zajete dla tego kraju, prosze zmienic kraj lub zmienic jedna z tych wartosci na poprzednim ekranie. "

 

tyle,że na poprzednim ekranie nie ma nic na temat NIP i KRS ... :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo... muszisz zadzwonic i przez tel sie zarejestrowac

 

dla pocieszenia jako osoba fizyczna rejestrujaca jedno urzadzenie pre paid... mozesz odebrac juz jutro :D

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wejdz na www i zaloguj sie i zmien sobie punkt odbioru - jesli dali Ci niewlasciwy

bo mozesz trafic na upierdliwego w punkcie i Ci powie ze inny wybrales...

 

zbacz jaki przypisal ;) bo ja mialem Szczecin :look:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę wracał z Lubiatowa w przyszłym tygodniu. Przed wyjazdem nie załatwiłem tego ustrojstwa bo był horror. Teraz czeka mnie spokojny przejazd bocznymi drogami.

Ponieważ będę z wnukami to i średnia prędkość będzie bombowa.:] Zamiast dwóch mogę jechać trzy dni :pad:

AH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie ktoś gdzie można zdobyć zaświadczenie o Emisi Spalin Euro ???

 

Wrzucili mnie z automatu do EURO 1 ale ja mam samochód na GAZ emisja spalin jest duzo mniejsza i nie wiedzą co zrobić ??:niewiem:

 

Powiedzieli mi abym dostarczył Zaświadczenie o Emisji Spalin EURO w jaka grupe łapie się moje auto z Stacji Obsługi Pojazdów ale tam nie wiedzą jak to zrobic ? Jak im to dostarcze to bez problemów przerzuca mnie u inna grupe EURO

 

Wie ktoś gdzie można zdobyć taki dokument ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie ktoś gdzie można zdobyć zaświadczenie o Emisi Spalin Euro ???

 

Wrzucili mnie z automatu do EURO 1 ale ja mam samochód na GAZ emisja spalin jest duzo mniejsza i nie wiedzą co zrobić ??:niewiem:

 

Powiedzieli mi abym dostarczył Zaświadczenie o Emisji Spalin EURO w jaka grupe łapie się moje auto z Stacji Obsługi Pojazdów ale tam nie wiedzą jak to zrobic ? Jak im to dostarcze to bez problemów przerzuca mnie u inna grupe EURO

 

Wie ktoś gdzie można zdobyć taki dokument ??

 

 

 

nie wazne na czym jezdzisz teraz... wazne jaka jest homologacja

 

tu napisalem jak znalezc i tak sie podaje przy rejestracji :D

http://forum.karawaning.pl/topic/7737-klasy-emisji-spalin-naszych-pojazdow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie można odebrać w dowolnym punkcie dystrybucji via-boxa, rejestrując się na stronie podaje się najbliższy tylko informacyjnie. Co zaś się tyczy klasy emisji spalin - należy przedstawić jakikolwiek dokument potwierdzający taką klasę, no. certyfikat "euro", wyciąg ze świadectwa homologacji. Rejestrowałem ponad trzysta aut, z tego do zarejestrowania kilkunastu aut wystarczyło ksero umowy leasingowej gdzie, w umowie była zawarta informacja o klasie emisji spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zazdroscic Grekom :serce:, tyle lat sobie radzili, maja w d... ten caly system, tylko szkoda, ze tak pozno sie obudzili, choc moze sie Im uda oswobodzic od kaganca, to bylby nasz spektakularny SUKCES jako kraju, ktory przewodniczy UE, ze ktos z niej wystapil za naszej kadencji i sobie znowu swoje pieniadze wprowadzil..

Byle szybko...:ee::ok: i jak juz dostana te obiedcane miliardy euro. ZUCHY!!!

 

Czas zaczac palic banki tak jak kiedys komitety partyjne,,,

W kazdym razie kciuki za nich trzymam, u nas pelna samokontrola i pytania gdzie to kupic/jak dlugo czekac/jest fajnie? hehe%281%29.gif

 

Kraj niewolnikow? Ale dlaczego znowu, juz sie raz buntowalem....

To nie bylo warto czy co?

 

No juz sam nie wiem, dobrze, ze ostatnio znowu marze o Niewiadowce, historia znowu zatoczyla kolo.

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.