Skocz do zawartości

Nowe opłaty za korzystanie z dróg


kodi

Rekomendowane odpowiedzi

Petek - zbieramy na bardzo duza flaszke dla Twojego Znajomego, a jak nie lubi no to na cos innego, ale na co?

 

KTO sie przylacza?

O flagach i roznych innych gadzetach nie mowiac, co Mu sie naleza gratis jak psu buda od nas wszystkich (no prawie od wszystkich), ja moge NA PEWNO cos zasponsorowac.

 

Mialem juz powaznie skonczyc z tym calym karawaningiem, bo zaczelo sie robic idiotycznie i niesympatycznie o kosztach nie wspominajac.

A tak to jeszcze kiosku na razie nie oddaje na strozowke...

 

Petek, dzieki wielkie za zaangazowanie w temat i odpowiednie nastawienie Znajomego, jakby trzeba bylo gdzies pojsc i mowic o tym, nawet do telewizji tvn24, to ja moge pojsc i pare slow prawdy powiedziec a nawet z przyczepa jako krolik doswiadczalny przyjechac.

 

No miod na moje stare serce nalales, jakby Mikolaj przyszedl...

 

J. :dzieki: :dzieki:

 

Az mi sie znowu zachcialo na forum pisac, bo przez ostatnie miesiace to juz sie karawaningowcem nie czulem tylko wiezniem jakims i sie postanowilem od forum odzwyczaic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister czy jakiś podrzędny szef resortu transportu - ogłosił plany na Twitterze..... To już nie ma innych form przekazu?

Jeśli to wejdzie faktycznie - to już będzie milej, ale poczekajmy , czy nie dokręcą czegoś innego na boku

Edytowane przez MyBlue (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tego nie rozumiem. Rząd ten sam i nagle ktoś zobaczył, że nasze prawo różni się od Europy :niewiem:

Ciekawe gzie są Ci którzy napisali ustawę, pewnie wzięli za to niezłe pieniądze, no ale i tak dobrze, że przebudzenie następuje.

Miejmy nadzieję, że przed sezonem się wyrobią, a najlepiej tegorocznym :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nikt nie napisał o tych co płacili za osobówkę tyle co za tira, niezgodnie z prawem w Unii, wypadało by oddać

to co bezprawnie się wzięło. Pudełko jest przypisane do pojazdu i nie ma problemu sprawdzić kogo się wyskubało,

nie ma możliwości, że ktoś przełożył to badziewie do tira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem o tym w radiu kilka dni temu, tyle, że nie chciałem nikomu nadziei robić więc się nie odzywałem, a tu proszę - kolejne źródło, może jednak nie będę szukał holownika na styk poniżej 3500kg zestaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to na szczęście nie dotyczyło. Ale osobiście uważam, że to granda i czyste okradanie obywateli. Co to za p*%$@#!!!, że ktoś się pomylił? I przez pomyłkę opracował specjalne boxy do osobówek? Specjalne taryfy, specjalne przepisy? Ktoś tu opisywał, jak to się walnęli i dali mu boxa do tira, bo w tych do osobówek jest specjalny wyłącznik na jazdę z i bez przyczepy. I teraz będą się tłumaczyć, że ktoś się pomylił? Rok zdzierania kasy z obywateli poszło w plecy. Teraz wielce łaska, że zmienią przepisy. Jak zwykle - kierowca jest jedynym pewnym źródłem dodatkowego dochodu.

 

Sorki, ale jestem zły, kiedy widzę, że po raz kolejny nabija się obywateli w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit sądzisz, że będzie można odzyskać kasę :niewiem:

 

Kasy się nie da odzyskać, to tak samo jak z przyjętym, nawet nieprawidłowo nałożonym mandatem. Mandat przyjęty, podpisany ( lub zapłacony ) jest ważny. Jak nie odwołasz się w ciągu 7 dni do SR to " umarł w butach" - kasa stracona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit sądzisz, że będzie można odzyskać kasę :niewiem:

 

 

Tak jak powyżej Jurek pisze też myśle że sianko przepadło :niewiem: ale mam nadzieje że skończy sie ta popierdółka z kasowaniem osobówek z przyczepami :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.