Jump to content
fish

Ile przejeżdzacie dziennie km. z przyczepką

Recommended Posts

mac

Ostatnio od brzózek do domu w 10 godzin jakieś 610 km z przerwą za Warszawą 40 min.

mot

Chory "rekord", to 1800km w 21 godzin. Bez przyczepy. Raz i nigdy więcej. Obecny standard, z przyczepą, to circa 1050 - 1100km w 13-15h jednego dnia i 750 -800 w 10-11h następnego.

Cezarr

Ja jechałem 2600km non stop przez 48h w trzech kierowców, masakra :pad:

mac

Ja jechałem 2600km non stop przez 48h w trzech kierowców, masakra :pad:

rekord to 1900 holandia - Lublin 1900 19 godzin bez przystanku ( tylko siku) raz i tylko raz

Cezarr

rekord to 1900 holandia - Lublin 1900 19 godzin bez przystanku ( tylko siku) raz i tylko raz

Hahha było się piękny i młodym i głupim :yay:

BartoszK

Tomek, Ty do Brennej to zaplanuj na 2 dni dojazd do i 3 dni na powrot ;-);-);-) latka masz juz nie te i Żoneczka bedzie spokojniejsza... Kurde, tak mysle ze moze bede na weekend w Kluczborku to w moze "prawie po drodze" zajade na kawe i placka w drodze powrotnej...

Cezarr

Tomek, Ty do Brennej to zaplanuj na 2 dni dojazd do i 3 dni na powrot ;-);-);-) latka masz juz nie te i Żoneczka bedzie spokojniejsza... Kurde, tak mysle ze moze bede na weekend w Kluczborku to w moze "prawie po drodze" zajade na kawe i placka w drodze powrotnej...

I to jest słuszna koncepcja :]

mac

dobrze ujęte

maarec

Odkopuję.

1012km, 11h50 min jazdy. 45 min postoje. Łącznie niewiele ponad 12,5h zestawem. Prędkości 95-99kmh z tempomatem

IMG_20200104_195330.jpg

Edited by maarec (see edit history)

Mandrol

Patrz go jaki cwaniaczek! 5,7 litra i 360 kucyków pod maską to i tysiak pyknie. A Fordziną to biedaczek yno 700km robił🤣🤣🤣

Super Marku! Jeszcze chwila i po 1500km będziesz robił bo przyjemność z jazdy Twoją bestią pewnie zarąbista!

Średnie spalanie gazu czy benzyny? Wyśmienity wynik jak na takiego potwora. Jednak HEMI robi robotę💪

Udanych ferii!!! Pełen relax😉

maarec
8 godzin temu, Mandrol napisał:

Patrz go jaki cwaniaczek! 5,7 litra i 360 kucyków pod maską to i tysiak pyknie. A Fordziną to biedaczek yno 700km robił🤣🤣🤣

Super Marku! Jeszcze chwila i po 1500km będziesz robił bo przyjemność z jazdy Twoją bestią pewnie zarąbista!

Średnie spalanie gazu czy benzyny? Wyśmienity wynik jak na takiego potwora. Jednak HEMI robi robotę💪

Udanych ferii!!! Pełen relax😉

Heh. Niestety wynik sprzed tygodnia. Ferie były przyspieszone, teraz praca.

Wynik dla pb, gazu będzie 20l z dystrybutora z tego wyjazdu. Fordem wynik był 900,5 ale inną trasą, prawie 15 godzin.

To był przejazd zimowy, latem można dołożyć jeszcze spokojnie 3h jazdy czyli szansa na 1200-1250km jest.

Pozdrawiam

Voku

Ja Fordem zrobiłem chyba najwięcej jak do tej pory z przyczepką troszkę ponad 1000km od 8rano do 22:00 wieczorem z przystankami i obiadem, trasa z Niemiec przez Francję, ale jak dla mnie to już taki max i na siłę. 800km dziennie jest do zrobienia na spokojnie bez spinki. Oczywiście po autostradach.

maarec
4 godziny temu, Voku napisał:

Ja Fordem zrobiłem chyba najwięcej jak do tej pory z przyczepką troszkę ponad 1000km od 8rano do 22:00 wieczorem z przystankami i obiadem, trasa z Niemiec przez Francję, ale jak dla mnie to już taki max i na siłę. 800km dziennie jest do zrobienia na spokojnie bez spinki. Oczywiście po autostradach.

dokładnie, kwestia ruchu drogowego, autostrad, pogody i nastawienia. Ja ten rekordowy odcinek zrobiłem na zasadzie powrotu do domu, zestawem zimą. Jeżeli byłby to wyjazd letni to mógłbym ruszyć 2 godziny wcześniej i jechać 2 godziny dłużej, robiąc jeden czy dwa dodatkowe postoje w takiej trasie. Mając po południu ok 16-17 wizję, że na 20-tą będę na miejscu i koniec z jazdą na 99% zrobiłoby się i 300km więcej - tylko w idealnych warunkach oczywiście,.

borek6

Ja tez wiem ze dla mnie 1000 km to max, zajmuje mi to jakieś 14 godzin i wiem ze jestem w stanie od siebie z wlkp dojechać do granicy niemiecko austryjackiej, potem już mam dość. Może nowym holownikiem będzie inaczej bo i przyjemność jazdy nieporównywalnie większa...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zulos

Ja najwięcej na raz zrobiłem 900 km z tym, że ponad 200 km poza autostradami, więc gdyby to były same autostrady to w tym czasie spokojnie pewnie i ponad 1000 bym wykręcił.

Ale mi się inaczej jedzie, bo ja mam z domu np. mniej niż 1000 km do Triestu, czy ciut ponad 900 do Rijeki (sorry - nie piszę tego, żeby znowu innych denerwować...;-):-)