Skocz do zawartości

Ile przejeżdzacie dziennie km. z przyczepką


fish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chory "rekord", to 1800km w 21 godzin. Bez przyczepy. Raz i nigdy więcej. Obecny standard, z przyczepą, to circa 1050 - 1100km w 13-15h jednego dnia i 750 -800 w 10-11h następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha było się piękny i młodym i głupim :yay:

 

Tomek, Ty do Brennej to zaplanuj na 2 dni dojazd do i 3 dni na powrot ;-);-);-) latka masz juz nie te i Żoneczka bedzie spokojniejsza... Kurde, tak mysle ze moze bede na weekend w Kluczborku to w moze "prawie po drodze" zajade na kawe i placka w drodze powrotnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Ty do Brennej to zaplanuj na 2 dni dojazd do i 3 dni na powrot ;-);-);-) latka masz juz nie te i Żoneczka bedzie spokojniejsza... Kurde, tak mysle ze moze bede na weekend w Kluczborku to w moze "prawie po drodze" zajade na kawe i placka w drodze powrotnej...

I to jest słuszna koncepcja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Patrz go jaki cwaniaczek! 5,7 litra i 360 kucyków pod maską to i tysiak pyknie. A Fordziną to biedaczek yno 700km robił???

Super Marku! Jeszcze chwila i po 1500km będziesz robił bo przyjemność z jazdy Twoją bestią pewnie zarąbista!

Średnie spalanie gazu czy benzyny? Wyśmienity wynik jak na takiego potwora. Jednak HEMI robi robotę?

Udanych ferii!!! Pełen relax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mandrol napisał:

Patrz go jaki cwaniaczek! 5,7 litra i 360 kucyków pod maską to i tysiak pyknie. A Fordziną to biedaczek yno 700km robił???

Super Marku! Jeszcze chwila i po 1500km będziesz robił bo przyjemność z jazdy Twoją bestią pewnie zarąbista!

Średnie spalanie gazu czy benzyny? Wyśmienity wynik jak na takiego potwora. Jednak HEMI robi robotę?

Udanych ferii!!! Pełen relax?

Heh. Niestety wynik sprzed tygodnia. Ferie były przyspieszone, teraz praca.

Wynik dla pb, gazu będzie 20l z dystrybutora z tego wyjazdu. Fordem wynik był 900,5 ale inną trasą, prawie 15 godzin.

To był przejazd zimowy, latem można dołożyć jeszcze spokojnie 3h jazdy czyli szansa na 1200-1250km jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Fordem zrobiłem chyba najwięcej jak do tej pory z przyczepką troszkę ponad 1000km od 8rano do 22:00 wieczorem z przystankami i obiadem, trasa z Niemiec przez Francję, ale jak dla mnie to już taki max i na siłę. 800km dziennie jest do zrobienia na spokojnie bez spinki. Oczywiście po autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Voku napisał:

Ja Fordem zrobiłem chyba najwięcej jak do tej pory z przyczepką troszkę ponad 1000km od 8rano do 22:00 wieczorem z przystankami i obiadem, trasa z Niemiec przez Francję, ale jak dla mnie to już taki max i na siłę. 800km dziennie jest do zrobienia na spokojnie bez spinki. Oczywiście po autostradach.

dokładnie, kwestia ruchu drogowego, autostrad, pogody i nastawienia. Ja ten rekordowy odcinek zrobiłem na zasadzie powrotu do domu, zestawem zimą. Jeżeli byłby to wyjazd letni to mógłbym ruszyć 2 godziny wcześniej i jechać 2 godziny dłużej, robiąc jeden czy dwa dodatkowe postoje w takiej trasie. Mając po południu ok 16-17 wizję, że na 20-tą będę na miejscu i koniec z jazdą na 99% zrobiłoby się i 300km więcej - tylko w idealnych warunkach oczywiście,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wiem ze dla mnie 1000 km to max, zajmuje mi to jakieś 14 godzin i wiem ze jestem w stanie od siebie z wlkp dojechać do granicy niemiecko austryjackiej, potem już mam dość. Może nowym holownikiem będzie inaczej bo i przyjemność jazdy nieporównywalnie większa...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej na raz zrobiłem 900 km z tym, że ponad 200 km poza autostradami, więc gdyby to były same autostrady to w tym czasie spokojnie pewnie i ponad 1000 bym wykręcił.

Ale mi się inaczej jedzie, bo ja mam z domu np. mniej niż 1000 km do Triestu, czy ciut ponad 900 do Rijeki (sorry - nie piszę tego, żeby znowu innych denerwować...;-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.