Skocz do zawartości

Wielka prośba o ocenę


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na temat ale ostatnio sprzedawalismy auto z 60000 tys przebiegiem

 

60 000 tyś = 60 000 000 km

 

Jest auto które tyle jest w stanie przejechać icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lap za słowa a jak sie pisze 60 tyśięcy czegos nie kumam nie napisałam 60 milionow ale ja sie chyba nie znam na waszych madrosciach

 

Nie nazywał bym liczb słowami oslabiony.gif. Nie łapie za słówka.

 

W Twoim poście było 60 000 tysięcy. Nie wiem może mam braki w matematyce, chociaż w dzieciństwie raczej chodziłem do szkoły ale dla mnie 60 000 tysięcy to będzie 60 milionów. Dla mnie nie ma jednak nic dziwnego w tym że auto z takim przebiegiem nie chciało się sprzedać zlosnik.gif, bo pewnie potencjalni kupcy też łapali za słówka. Brawo za odwagę i przyznanie się do błędu ok.gif. Miłego dnia 30.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mamy nauczkę i nie dziwcie się że handlarze oszukują znają potrzeby rynku i do nich sie dopasowują

stąd igiełki przyczepy i autka szemrane grunt to prawda ale nie w Polsce :zlo:

 

 

tylko że to jest takie tłumaczenie od d..y strony za przeproszeniem ... a gdzie jest prawo się pytam ?

czemu w większości krajów za takie przekręty jest :banned: (kręcenie licznika, zatajanie stanu tech. wypadkowości itp) ?

 

chyba normalne że każdy chce kupić jak najtaniej i w jak najlepszym stanie ?

a sprzedawca powinien cenę dostosować do stanu towaru, a nie pięknej gadki i różnego rodzaju oszustw :(

u nas ze wszystkiego trzeba robić doktorat, chcesz kupić dom, pilnuj czy deweloper ni puści się z torbami pod most

chcesz kupić auto/przyczepę, zrób doktorat z technik blacharskich, mechaniki i kij wie czego, chcesz założyć gaz, trzeba pół internetu przerzucić :bzik:

 

:mlot: dla mnie to wszystko stoi na głowie hehe

dobrze że już tylko 3tyg do wakacji :) a po drodze jeszcze zlot w pajęcznie i taplanie w błotku :yay:

 

a tak żeby nie było negatywnie, to chciałem pochwalić NFZ w Krk, wydanie karty EKUZ 5min i to 4 szt, z dowodami dla dzieciaków też poszło sprawnie :-]

może kiedyś będzie normalnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcy niestety dostosowują swoje cuda do potrzeb polaków 250 tys km za dużo damy 90 tyś to za mało bo ktos nie wierzy damy 180 tys i tak sę kreci u nas w komisach liczniki kręcą się jak zegarki niestety w Niemczech tak nie jest chcesz 10 latka masz z orginalnym przebiegiem z wadami nikt tam się tego nie wstydzi ale on też kosztuje do nas przyjeżdżają igły cudowne jedyne takie tylko skąd sie biorą ci nasi handlarze to ludzie wybrani a jak czlowiek chce uczciwie sprzedać to go biorą za kłamcę dlatego nie wierzę komisom :czerwona: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem, ale powtórzę!

W Polsce WSZYSCY mają prawo do szczęścia. Niestety, nie każdy ma szczęście do prawa .. ;-)

 

Korekta/naprawa/wymiana liczników!

Proszę bardzo:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=korekta+licznik%C3%B3w

 

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co te kłótnie :niewiem:

na temat przyczep sprzedawanych w polsce mozna by tomy powieści napisać

Budka budce nierówna to i ceny różne

Jak można mówić że ktoś przepłacił a ktoś kupił taniej liczy się stan przyczepy i za dobrą warto dodac trochę wiecej

Mało zdjęć absurd przyczep nie kupuje się ze zdjęc tylko samemu trzeba oglądnąć i powąchać

Problem polega na tym że i kupujący i sprzedający są sobie równi

Samochody i przczepy sprowadzane w dobrym stanie muszą kosztować bo niemcy i holendrzy nie są frajerami i dobry sprzęt sobie cenią a dziadostwo na ktorym nawet najlepszy karawanignowiec sie nie pozna można sobie negocjować

Prawda boli ale ja uważam ze każdy komis ma coś za uszami niestety każdy chce żyć i zarobić i niestety raz się traci a raz się udaje :gitara:

 

 

 

 

Popieram! My myślimy ( Polacy) że jesteśmy mistrzami handlu .Nie!!! my jesteśmy mistrzami kombinacji ! Oczywiście są wyjątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem, ale powtórzę!

W Polsce WSZYSCY mają prawo do szczęścia. Niestety, nie każdy ma szczęście do prawa .. ;-)

 

Korekta/naprawa/wymiana liczników!

Proszę bardzo:

http://allegro.pl/li...+licznik%C3%B3w

 

:niewiem:

Oszustwo sprzedam. Oficjalnie, bez wahania, z premedytacją. Najwyższa jakość zrobienia gościa w jajo. Gwarancja lub zwrot gotówki jak się nie uda. Wystawiamy faktury VAT.

Polak. Tel:123456789

Nie rozumiem tego syfu :niewiem:

To już kibole są mniejszą plagą a już dobierają im się do tyłka a oszuści prosperują bezkarnie.

Korekty liczników powinny być prawnie zabronione :banned: , bo co to zmienia? Czemu to służy? Kto na tym zyskuje? A płaci podatki?

Ale wiecie co, trochę zeszliśmy z tematu. Proponuję zakończyć dyskusję bo temat się zakorzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.