Skocz do zawartości

Wielka prośba o ocenę


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ten komis po prawej stronie przy wjazdówce do Skawiny (od obwodnicy) potraktuj raczej jako wizytę "rozpoznawczą" z cyklu jaki układ wnętrza najbardziej pasuje..

Ceny są tam wysokie a stan przyczep to sama zobaczysz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam:) Jakiś czas mnie nie było ale wróciłam i znowu będę marudzić:calus:

 

Te dwie mam "w zasięgu" i może zobaczę je za dwa dni, więc pytam, na co zwrócić szczególna uwagę w tych konkretnych przypadkach?

 

Pierwsza: http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-przyczepy-naczepy-SPRZEDAM-PRZYCZEP-KEMPINGOW-W0QQAdIdZ279881851

 

Druga: http://allegro.pl/avondale-waxwring-i1592445376.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta GRAU to chyba stoi przy NCK od jakiś 2 miesięcy :hmm:

chyba coś było robione na tym boku od strony drzwi, ta dolna kratka wentylacyjna to tak do niczego nie pasuje

była dziura i ktoś wstawił kratkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem na tej ścianie jest lodówka, ale kratka od niej jest poniżej małego okienka

a jak się przyglądniesz to widać lekkie wgniecenia poniżej tej drugiej dodatkowej kratki

 

oczywiście to nie przekreśla budki, ale trzeba się przyjrzeć dokładnie, budka jest dość świeża

acha, nie ma chyba ogrzewania ? nie widać na żadnym foto, nie ma kominka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego wprawnego oka Eksperta mi było trzeba :przytul:

 

A może widziałeś coś GODNEGO UWAGI w podobnej cenie (4 osoby, wc kaseta, do 1000 DMC, z przedsionkiem) w okolicach Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ta kratka jest związana z elektrycznym ogrzewaniem ...?

 

Nie, w poprzedniej przyczepie też takie karatki były i maskowały prawdopodobnie rozorane poszycie przyczepy. Ludzie w większości tak maskują przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza :

Mam poważne wątpliwości ale nie za bardzo znam Gruau, chyba tylko kibelek jest z podanego roku.

Zerknij na felgi, może tam być prawdziwy rok ich produkcji. Ogólnie prezentuje się ładnie. Oprócz uwag Kolegów, podjedź do gościa i jeśli masz odwagę to na sam początek zdementuj opis , bo bardziej to ona jest zapomniana niż zadbana. Brudna, zżółkłe klosze... potem rozmawiaj o cenie :)

 

Druga :

1994 to ona może tylko w DR mieć. W rzeczywistości max 1990. Liche fotki i mało. Celowo tak zrobione i jeśli jedna mnie nie zmyliła to nawet 1988. Uwaga. Uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza :

Mam poważne wątpliwości ale nie za bardzo znam Gruau, chyba tylko kibelek jest z podanego roku.

Zerknij na felgi, może tam być prawdziwy rok ich produkcji. Ogólnie prezentuje się ładnie. Oprócz uwag Kolegów, podjedź do gościa i jeśli masz odwagę to na sam początek zdementuj opis , bo bardziej to ona jest zapomniana niż zadbana. Brudna, zżółkłe klosze... potem rozmawiaj o cenie :)

 

kibelek mógł być dołożony, skoro nie ma trumy to i kibelka mogło nie być :hmm:

 

a co do wyglądu, jak pisałem stoi już od jakiegoś czasu na parkingu, a po ok miesiącu pojawiły się kartki z ogłoszeniem

więc po prostu jest brudna od czystego krk powietrza ;)

jak ją postawili to wyglądała dość świeżo i ładnie

 

tylko to mała przyczepka :hmm:

ale ten rocznik za taką cenę ... można pomyśleć, dołożyć trume i ma wszystko co potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.