Skocz do zawartości

Gadżety zlotowo/forumowe


szary11

Jakie gadżety chcielibyśmy mieć na Zlocie?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. J.W.



Rekomendowane odpowiedzi

A może jeszcze dodać kropkę, gdzie te Danowskie są i powiększyć jeszcze logo forumowe umieszczając bardziej między przyczepą a kamperem?

 

Zapraszamy do dyskusji!!! :-]

 

 

 

PS. Specjalnie dla "podpuszczacza" zamówione zostały otwieracze :-]

 

 

Witam.

Jako że nie będę mógł być z Wami na zlocie z racji mojego pobytu w terminie czerwiec-lipiec na Mazurach więc tą drogą proszę o wpisanie mnie na trzy naklejki zlotowe i trzy otwieracze do butelek na cele kolekcjonerskie.

Jeśli będę mógł prosić o takie gadżety to jeszcze proszę o ich wysyłkę za zaliczeniem. :pupa: a przy najbliższej okazji ;):pub: lub kufelek :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to ja poproszę o zaklepanie dwóch naklejek i trzech otwieraczy oczywiście. za zamówienie otwieraczy halba się należy.

 

z komórki emotikonków nie mogę wstawiać :-(

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz, jesteś wielki :pupa:

 

Koledzy, narazie nie będę robil żadnych list na gadżety. Po prostu brakuje mi czasu na ich prwadzenie. Ogólnie wszelkie dobra będą do nabycia na zlocie. Niemniej z pewnością co nieco zostanie i wtedy ogłoszę na forum i będę zamówienia przyjmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na zlocie na pewno po moje otwieracze zgłoszę, oczywiście z :pub:

 

Tak, z piwkiem, pewnie żeby sprawdzić, czy otwieracz działa :policja::yay:

 

... i pewnie pójdzie dalej z tym piwkiem :rolleyes::hmm::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie z takich to pewnie zdementowałby te pogłoski :>

 

No... smycze są, otwieracze są, naklejki niebawem listonosz też przyniesie :)

 

Apetytu nie będę nakręcał to na forum. Na żywo będzie ciekawiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie dementuję pogłoski. z piwem przyjdę i piwo pozostawię w geście wdzięczności za wysłuchanie postulatu dotyczącego otwieraczy. a próbę otwieraczy proponuję zrobić komisyjnie, komisja w skladzie 20 ochotników otworzy 20 butelek piwa i SZARY11 je wypije pod okiem szanownej komisji. dziękuję Waldku za obronę mego dobrego imienia.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie dementuję pogłoski. z piwem przyjdę i piwo pozostawię w geście wdzięczności za wysłuchanie postulatu dotyczącego otwieraczy. a próbę otwieraczy proponuję zrobić komisyjnie, komisja w skladzie 20 ochotników otworzy 20 butelek piwa i SZARY11 je wypije pod okiem szanownej komisji. dziękuję Waldku za obronę mego dobrego imienia.

 

Czego się nierobi dla przyjaciuł :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 ochotników otworzy 20 butelek piwa i SZARY11 je wypije pod okiem szanownej komisji

 

Kurde, chyba podszlifuje te otwieracze by nie dały rady otworzyć butelek ;) Takie przypadkowe pękanie :bevil: Chyba, że mi pomożecie te 20 "wygulgotać" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodobają spodobają, a jak sie nie spodobają to nie pomożemy z tymi 20 piwami. A starymi aparatami najlepsze fotki się robi, oczywiście mówie o aparatach analogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.