Skocz do zawartości

Dethleffs


irekg1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dołączam się do sympatyków Dethleffsa, od zeszłego roku posiadamy Campera 560 SK z 2005 r.

Kilka drobnych wyjazdów i jeden większy (Włochy, maj/czerwiec tego roku) za nami. 

Jest pojemny (6-cio osobowa rodzinka mieści się doskonale), prowadzi się rewelacyjnie, do manewrowania sprawiłem sobie moover.

Jesteśmy zadowoleni na maksa (oprócz drobnych problemów z zasileniem z auta - wszystko OK)

 

Poniżej kilka fotek zestawu z ostatniej wyprawy

 


Poszukuję schematu elektryki do mojej cepki

post-20621-0-07377800-1467407280_thumb.jpg

post-20621-0-25471200-1467407396_thumb.jpg

Edytowane przez MBogdan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

super!!!!! jeszcze naklekjki by przydalo sie zrobic

Może to bylo dawno ale nalepki nie ma do dzisiaj.

Może coś takiego by pasowało?

Dołączona grafika

 

 

red@tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Poszukuję danych nt. właściwego rozmiaru opon do przyczepy Dethleffs RD6 inaczej Nomad 485T z 1992 roku o DMC 1200kg. Czy ktoś posiada może taki bądź podobny model i mógłby podać co ma ta tabliczce znamionowej albo prościej założone na swojej przyczepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ale nie wiem...

że to są koła 185R14 czyli 185/80r14

Jeżeli tak to ja bym zamontował 205/70r14 lub przynajmniej 195/75r14

Koła będą stanowczo mniej się zapadać na grząskim kempingu i częściej rant opony wyhaczy asfalt przejeżdżając nad dziurą w jezdni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szerokoscia w gore wole nie przesadzac poniewaz przy nadkolu jest zdecydowanie za malo miejsca.

Dzisiaj dostalem odpowiedz od polskiego Dethleffsa i proponuja rozmiar 185/70 ind. 88 i 185r14(czyli profil 80) z indeksem 102. Ze wzgledu na niska nosnosc pierwsza odpada i chyba druga jest bardziej pod moja przyczepke. Jednak jesli beda dostepne w rozmiarze 185/75r14c w rozsadnych pieniazkach to chyba pojde w ta strone bo obawiam sie troche odleglosci od nadkola.

 W kazdym razie dziekuje za pomoc. Nawet nie myslalem ,ze tak szybko znajdzie sie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ciut większej przyczepie też miałem 185 i po przejściu na 205 jestem bardzo zadowolony...i się zmieściły, ale oczywiście wszystko lepiej sprawdzić... a fabryczny rozmiar na pewno nie jest zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,była przyczepka Dethleffs,potem Hobby a od tygodnia znowu Dethleffs ale już Kamper.Jesteśmy pozytywnie zakręceni po pierwszym testowym wyjeździe weekendowym.Chociaż wiem że jest to Forum głównie dla użytkowników przyczep,to mam nadzieję że i dla mnie nadal będzie tu miejsce.A więc dzielę się z Wami naszą radością i wklejam kilka zdjęć

 

post-4934-0-57783400-1480420152_thumb.jpg

post-4934-0-31675800-1480420185_thumb.jpg

post-4934-0-92164800-1480420206_thumb.jpg

post-4934-0-50014500-1480420246_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.