Skocz do zawartości

Dethleffs


irekg1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna cepka!! GRATULACJE. Wiedziałem, że Ci się spodoba jak oglądniesz. Super, teraz się dopisuj na spotkanie kwietniowe w Kuźnicy w kwietniu 2017 ;) Klamka zapadła  :yay:

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałem odświeżyć swoje naklejki na dachu i postanowiłem napisać do :

 

http://www.dethleffs.pl/

 

Jest możliwy zakup naklejki 

 

1. Napis "Dethleffs" czerwony, 90mm z zimowym klejem, cena 15,00 EUR brutto/sztuka

 

 

 

Cena ...może wyższa niż w drukarni, ale jakby ktoś chciał to można :)

post-20084-0-62152000-1488817044_thumb.jpg

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz kupował czy już kupiłeś ?

A może mają też te "kreseczki" ?

 

Nie wiem czy kupię u nich...Niestety mają tylko czerwone i tylko tak jak wyżej- do starszych modeli już nie produkują jak mi odpisali. Misio, jutro będę miał info z drukarni za ile zrobią bordo i z kreseczkami, więc dam znać jak chcesz

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak już część może wie, zakupiliśmy Dethleffs 510DB 1998r.

Naszą starą przyczepkę miałam już całą rozpracowaną, a w tej ta "nowoczesna' technologia mnie przerasta.

Dlatego też pytanie do Was.

- jak to wygląda z oświetleniem, czy jest tam jakiekolwiek 12v? Czy np tylko nad zlewem i łazienka? Mąż ją przywiózł i tego nie sprawdzał, a teraz ja już chcę pod siebie porobić. 
Musimy dołożyć akumulator, stąd moje pytanie, gdzie najlepiej go umiejscowić? w szafce pod zlewem? Tzn tej najbardziej po prawej stronie? Czy lepiej w podkowie koło kuchni? Mamy tam magiczną przetwornicę, ale z tego co już się dowiedziałam, to pod nią aku nie podepniemy

Chcemy jeździć też na dziko, dlatego zależy mi na 12v

- mamy wtyczkę 7pin, ale przewód jest 11 żyłowy. czy wystarczy dokupić inną wtyczkę i je podpiąc? Z tego co czytałam, to można to jakoś przerobić na 13?

 

Dzięki za wszelkie uwagi i porady

 

 

post-19201-0-71744400-1489162793_thumb.jpg

post-19201-0-84120200-1489162802_thumb.jpg

post-19201-0-90991200-1489162817_thumb.jpg

post-19201-0-67820100-1489162834_thumb.jpg

post-19201-0-38556700-1489162836_thumb.jpg

post-19201-0-85697700-1489162843_thumb.jpg

post-19201-0-43830200-1489162846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak to wygląda z oświetleniem, czy jest tam jakiekolwiek 12v? Czy np tylko nad zlewem i łazienka? Mąż ją przywiózł i tego nie sprawdzał, a teraz ja już chcę pod siebie porobić. 

Musimy dołożyć akumulator, stąd moje pytanie, gdzie najlepiej go umiejscowić? w szafce pod zlewem? Tzn tej najbardziej po prawej stronie? Czy lepiej w podkowie koło kuchni? Mamy tam magiczną przetwornicę, ale z tego co już się dowiedziałam, to pod nią aku nie podepniemy

Chcemy jeździć też na dziko, dlatego zależy mi na 12v

- mamy wtyczkę 7pin, ale przewód jest 11 żyłowy. czy wystarczy dokupić inną wtyczkę i je podpiąc? Z tego co czytałam, to można to jakoś przerobić na 13?

 

Dzięki za wszelkie uwagi i porady

 

Jeszcze raz gratki z zakupu :)

Co do oświetlenia...masz 4 lata młodszą cepę, ale masz chyba to samo co ja w swojej- oświetlenie 12V tylko nad zlewem i kuchenką oraz w łazience.

My właśnie dokładamy ledy bo BartoszK i Mik media i Tec mnie zmusili, żeby na dziko pojechać od czasu do czasu. Ja zwykły aku w bakiście zamontowałem

Techniczny nie jestem, więc nie pomogę z Twoimi pytaniami kolejnymi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak już część może wie, zakupiliśmy Dethleffs 510DB 1998r.

He, he śliniłem się do niej,ale czas i miejsce tak się potasowały, że mam inną :) W swoim wątku o tym wspomniałem . Może to i dobrze wyszło, bo wszyscy są zadowoleni :) Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ogarnąć temat, kupić co trzeba i wyjaśnić mężowi co poczyniłam i co teraz on musi zrobić.

W poprzedniej sama montowałam taśmę ledową i byłam zadowolona,lepiej jak punktowe. Także teraz chyba też dołożę choćby na obu końcach nad oknem.

Tak się właśnie zastanawiam z tym aku, że może jednak do bakisty go wcisnąć. Chociaż docelowo też chcę solar. Chyba za tydzień pojedziemy z BartoszK na wyjazd i wtedy o  wszystko jego wypytam, albo podpatrzę u innych. Poprzednia była 30letnia i tam całkowicie inne rozwiązania były.


PS. wczoraj przenosiłam część rzeczy już do niej i stwierdzam, że wcale nie jest taka ogromna jak mi się to początkowo wydawało.

Poprzedniczka miała tylko 400ck, ta 510...chyba apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam z tym aku, że może jednak do bakisty go wcisnąć. Chociaż docelowo też chcę solar. Chyba za tydzień pojedziemy z BartoszK na wyjazd i wtedy o  wszystko jego wypytam, albo podpatrzę u innych. Poprzednia była 30letnia i tam całkowicie inne rozwiązania były.

 Jak solar to umieść żela, albo AGM gdzieś w środku na osi sobie. Ja na razie mam niskobudżetowe rozwiązanie najprostsze jakie może być, bo nie wiem jeszcze czy solary... Jak za tydzień jedziecie to się zobaczymy prawdopodobnie i będziemy podglądać :D

Daj znać ale dorobić sobie mogę w moich okolicach (pewnie połowę ceny), a jak byś kupował oryginał...to pomyślę...

 

Misio, nie będę kupował oryginalnej... Trafiłem do fajnej drukarni u siebie i zrobią mi z paseczkami, w idealnym  kolorze bordo za 40 PLN dwie sztuki :)

Jak chcesz mogę zamówić i Ci wysłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piszecie o takich naklejkach? Szukałem ich ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć. Kiedyś na allegro ktoś oferował jednak widać je już tylko w archiwum. Jeśli możesz zamówić jeszcze dwie takie jak na zdjęciu i w takim rozmiarze to byłbym zainteresowany.

post-21779-0-78197600-1489177532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piszecie o takich naklejkach? Szukałem ich ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć. Kiedyś na allegro ktoś oferował jednak widać je już tylko w archiwum. Jeśli możesz zamówić jeszcze dwie takie jak na zdjęciu i w takim rozmiarze to byłbym zainteresowany.

 

Tak, te z allegro długo wisiały i znikły. Żaden problem, do drukarenki mam 2 km, więc mogę powiedzieć, żeby drukował więcej. Ja zamawiam sobie bordo, bo w moim roczniku cepki ( 1994)  taki kolor był. Jaki chcesz kolor? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.