Skocz do zawartości

Niewiadów czy zachodnia?


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i nie zgnije nic-ani się nie rozszczelni -jak zachodniaki:)

 

Czy jesteś tego pewien :hop1: 

 

Ale odgrzałeś kotleta (temat z 2006 roku) :pad:

 

:]  Mówią, że jak coś umiera, to już nieodwracalnie, a tu temat ożył i to po tylu latach :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale wpadłem na ofertę Niewiadowa, gdzie w promocji, przyczepka Niewiadów Sport 520 kosztuje 43k.

post-14545-0-57174600-1385402620.txt

Tak sobie myślę, że gdybym miał wolne 43 tysiące i porównując oferty które teraz są na rynku wśród używek...

Producent mógłby tylko pomyśleć o jakimś dodatkowym bonusie, może jakiś solarek, może klimka? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że kupno nowej przyczepki powoduje, że zaraz po wyjeździe z fabryki tracę jakieś 30%, ale zakładając korzystanie przez ładnych parę lat i gwarancję, święty spokój a dodatkowo fakt wspierania naszego przedsiębiorcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak a widziałeś na żywo tego Niewiadowa?

Ja w zeszłym roku na targach w Krakowie dosyć dokładnie go sobie oglądnąłem. Niestety według mnie poziom wykończenia bardzo odbiega od przyczep innych producentów. Jako przykład podam Ci prowadzenie kabli prądowych w plastikowych korytkach po suficie - dla mnie porażka.

Widać w tej przyczepie zew

Popatrz sobie na stronę firmową Niewiadowa z tym modelem. Przyczepa podobnie wykończona jak strona.

Bardzo mi przykro, że jedyny polski producent przyczep kempingowych nie jest w stanie na wolnym rynku konkurować z innymi firmami z Europy, tym bardziej, że przecież całe wyposażenie plus rama jest identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, nie widziałem, piszę tylko o tym, co widziałem na stronie. Oczywiście to tylko folder i piszę teoretycznie, ale gdyby producent potrafił zadbać o jakość, to sam rozkład i wyposażenie wnętrza wygląda nieźle. Strona jest biedna, to fakt, w zasadzie jakby to była jakaś spółdzielnia produkcyjna. Nie jestem natomiast zdziwiony, że polski producent nie jest w stanie konkurować, widząc w jakich powijakach jest karawaning w Polsce. Chodzi mi głównie o stan bazy kempingowej. Gdyby zainteresowanie było większe to myślę, że i podaż byłaby lepsza, a tak Niewiadów to chyba tylko przyczepki transportowe po dwa tysie góra, a kemping to chyba tylko widzimisię kogoś z zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.