Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ

Stare Czarnowo to ten sam gość kturego poleciłem - Piotr.

Zawsze mówie jak ktoś chce kupić auto - kupujesz samochód czy rocznik

Przybywa liczba ogłoszeń o sprzedaży, ceny raczej nie wzrosną,ale rośnie również zapotrzebowanie i ciężko będzie o okazjie , a przyczepa mieśiąc w ogłoszeniu z atrakcyjną ceną to żadna okazjia .

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MAQ a ja myslałm ,ze jeszcze jakis inny,cały czas mi chodzi po głowie tamta przyczepka z 94 r własnie od Piotra zapewniał ,ze nie bedzie przeciekac i wszystko jest z nia ok ,ale nie wiem :-] w kazdym badz razie jestesmy z nim umowienie na telefon jak cos przyjedzie ma dzwonic

 

Lukasz1221 dzieki za info skoro tak długo sprzedaje to moze jest cos z nia nie tak ,albo poprostu trudno sprzedac przyczpe ,mysle jednak ,ze gdyby byał dobra to ,az tak długo ,by sie nie sprzedawała

 

szary11 oj to dlugo szukałes ,ale musi byc sliczna skoro zdecydwałes sie na zakup w ciagu 20 minut :-]

 

ja przyczepki jeszcze nie mam ,ale juz miesjce na nia jest ,mężus bedzie musiał tylko jakas wiatę sklecic :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz1221 dzieki za info skoro tak długo sprzedaje to moze jest cos z nia nie tak ,albo poprostu trudno sprzedac przyczpe ,mysle jednak ,ze gdyby byał dobra to ,az tak długo ,by sie nie sprzedawała

 

 

Bardzo prawdopodobne, jak juz tyle stoi... :-]

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co myslicie o tej ? Troszke za stara :-]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=165997010

 

 

To jest identyczna przyczepa jaką ja posiadam tyle że moja jest z 84 roku.

Nie mogę się za bardzo wypowiadać na temat jej eksploatacji bo to dopiero przede mną :-]

Ogólnie mogę powiedzieć że jest to najlepsza przyczepa na świecie, bo moja pierwsza :-]

Kolega effendi miał bardzo podobną (troszkę inny model) i napisał mi że był z niej bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Buerstner ma 667 MW i DMC 900 4,5 m długości i 2,25 szerokości. Wnętrze faktycznie drewnopodobne ale nam się podoba jest przytulnie Bardzo spodobał nam się układ sypialnia z trzema miejscami do spania można zamknąć (2+ piętrowe fabryczne zmodernizowame przezemnie)

Powiem szczeże że niespodkałem jeszcze przyczepy na którą bym ją zanienił mimo, że w tym roku stuknie jej dwódziestka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawwl ja waslnie szukam czegos co ,by miało dwa osobne łozka i jedno dwuosobowe obojetnie i czy pietrowe czy nie,byleby oosobne .Jak dotad nie widziałm jeszcze takiej choc natknełas sie chyba raz na tka na allegro ,ale wiadomo ,by kuic trzeba zobaczyc ,a ona byała dosc dlaeko odemnie na drugim koncu polski.Mam nadziej ,ze w moich okolicach tez cos takiego znajde.

 

affa wałanie one wszystkie sa chyba w drewnie?Te strsze i nowsze?Masz sliczne coreczki jak zniosły wakacje w przyczepie jak było ze spniem itp?

 

Maciej gdyby ta z allegro jeszcze miała zamiast podwojnego dwa osobne łozka ,byłby to ideał i miałaby wszystko czego szukam.

 

szary11 mam nadije ,ze podobnie ze mna bedzie ,ze decyje podejme w ciagu 20 minut ,bo ja bardzo niezdecydowna jestem.Mój slubny w goracej wodzie kapany i on by chiał juz od razu ,a ja jestem zdania ,ze poi nie ma jeszcze ciepłej wiosny moge szukac.

 

Przegladam ogłoszena i szukam .Jesli cos rzuci mi sie w oczy to sie Was poradze.

 

Ja caly czas wrcam do tego zacieku co pisałm wczeniej czy jak jest malutki i sprzedawca twierdzi ,ze zrobiał sie przez niego ,bo dokleił jakis plastik ,ale zaraz wysuszył ,uszczelnił i nic sie nie dzije i moze szlauf nawet dac bysmy lali ,myslicie ze warto cos takiego kupic czy lepiej dac sobie spokoj?Przyczepka byała z 94 za 9000 moze ciut by spuscił.była bardo ładna ,ale nie dosc duza i nie spaleniała moich ocekiwn wzgledem łozek miała jedno tryoosobowe i jenno takie na mje oko na połtorej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciej gdyby ta z allegro jeszcze miała zamiast podwojnego dwa osobne łozka ,byłby to ideał i miałaby wszystko czego szukam.

 

hmm :-] ale ona przecież ma dwa łóżka.

Chyba że chodzi Ci o to żeby z jednego dwuosobowego zrobić dwa mniejsze.

W którymś z postów (już nie pamiętam w którym) była mowa o zrobieniu dodatkowego - piętrowego łóżka. Może to rozwiązałoby problem.

Oczywiście jeżeli Twój mąż lubi majsterkować...

 

Znalazłem link do łóżek piętrowych: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=549&highlight=pi%EAtrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej wałsnie o to mi chodziło ,bo wolałbym ,by dzieci spały osobbno ,by starsza nie zgniotła małej no i mała ,by nie przyzwyczaiłaby sie spac z kims.Bede musiała pokaza cto mezoi jestem cikekawa czy ,by umiał taie cos zrobic.

 

Znalazłam ta przyczepe co wczorej ogladlismy ma ona ten mały zaciek bardzo mi sie podobała ,ale chyba bedzie ciut za mała http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=164751601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcia: ja kupiłem przyczepę z piętrowymi łózkami, ale dziewczyny mają 2 i 4 lata. a w ciągu maksimum 10 lat musimy zmienić przyczepę.

 

jeżeli teraz kupisz z piętrowymi, to mniejsze będzie spało z pewnością na dole, wtedy starsze Cię znienawidzi za ciasnotę pod sufitem :-]

jak położysz je na odwrót to starszemu na dole też będzie ciasno...

 

łóżka pojedyncze mają te same wymiary co piętrowe, ale można na nich swobodnie siedzieć, czytać książki, bawić się, itp.- w końcu przyczepa nie służy tylko do spania :-]

 

o dzieciach na kempingu napiszę w osobnym temacie, ok? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do przyczepy z zaciekiem to ja osobiście bym się nie bał jeśli szybko zostało osuszone miejsce i zabezpieczone. Niemniej trzeba dobrze to obejrzeć, bo ponowne lanie wody może nic nie wykazać a pod spodem mimo to coś się dzieje... trzeba dobrze "opukać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

affa chyba njmniej jest przyczep z osobnymi łozkami ,albo ja nie umiem szukac :-] .Mam nadzieje ,ze wkoncu cos znajde .Cekam z niecierpliwoscia na temat o maluszkach na kempingu

 

szary11 tak mowił sprzedawca ,ze odrazu to osuszył i zbaezpieczył ,ze on to uszkodził yciagajac plastyk.Ta przycepka z zaciekiem ładna ,ale troszke mała,wiec szukam dalej :-]

 

[ Dodano: Pon 19 Lut, 2007 17:28 ]

Ta mi sie bardzo podoba wysłałm zapytanie o ilosc łozek

http://www.tanikemping.pl/index.php?id_vehicle=213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ta przyczepe co wczorej ogladlismy ma ona ten mały zaciek bardzo mi sie podobała ,ale chyba bedzie ciut za mała http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=164751601

 

Ciut za mała co ty ma wszystko 2 wyra wc z prysznicem i kształt który zapewnia lepsze prowadzenie mnie się bardzo podoba a co do piętrowego łóżka to jeszcze taki prosty patent http://www.fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/ciekawostki_niewiadow/hamak.html

 

Ta mi sie bardzo podoba wysłałm zapytanie o ilosc łozek

http://www.tanikemping.pl/index.php?id_vehicle=213

 

To ta jaką widziałem za 5500,mój typ chętnie bym kupił a co do firmy to kolega tam kupował i poleca,ale niestety ta będzie 2+1 ale widziałem identyko z pietrowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.