Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa ponad 5 m


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek Chrysler , można też trafić uczciwego !! sprzedawcę który napisze ,że jest uszkodzona ... delikatnie uszkodzona :sex:

I naprawdę ciężko znaleść te delikatne uszkodzenie a jeszcze trudniej znaleść co nie jest uszkodzone.

http://otomoto.pl/kn...e-T2227177.html

 

Jezu Chryste, przepraszam że Ciebie Panie wzywam o pomstę w Niebie za tego handlarzynę w inteligencję ubogiego o łaskę jego i moją błagając, własne grzechy odpokutuję po trzykroć , ale chroń mnie przed kontaktem z tak obłudnymi ludźmi, tyranami obiektywizmu, bezczelności i drwiny z nas rozumnych dzieci Twoich jakże różnych...:swiety:

 

O M I J A J C I E O T O M O T O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B A N D A K Ł A M C Ó W !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gfizyk coraz bardziej o tym myślę. Z wielomiesięcznego obserwowania ogłoszeń zauważyłem, że przyczepy które mnie interesują trafiają się 1 - 2 razy w miesiącu. Z tego połowa to ukryte miny (kilka niestety sprawdziłem osobiście). Ponadto część ogłoszeń to odległe krańce Polski. Przyznam, że 2 oferty w ostatnich tygodniach były fajne i obie zostały mi sprzątnięte (raz nie mogłem pojechać - bo praca, drugim razem w Wyszkowie - bo choroba). Pozostaje mi czekać na kolejną okazję, albo brać tą z Grodziska Mazowieckiego. Już wiem, że ponad 5 metrowej przyczepy z ładownością >250kg i z łóżkiem piętrowym nie znajdę poniżej 15 tys. Jednak wydanie 25 tysięcy to zamach na prowadzone inwestycje.

A czy ktoś ma jakiś namiar na pana Darka, bo wpisując w Google "Pan Darek Częstochowa" - wychodzą różne rzeczy hehe%281%29.gif. Dałem sobie jeszcze marzec na polowanie. Jak nic nie upoluję, to w kwietniu, zbliżający się sezon, zmusi mnie do kupienia tego, co będzie, bez możliwości wyboru. Trudno, takie to ryzyko.

A czy macie jakieś zdanie na temat rynku niemieckiego, szczególnie ofert pochodzących z byłego NRD... Czy warto tam jechać, jak się coś znajdzie? Czy jest tam więcej kombinatorów, niż na naszym oto moto? Czy słyszeliście, by ktoś w tej części Niemiec coś kupował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki znam i mam na miejscu osobę, która zna niemiecki. W Hamburgu mam darmowy nocleg. W Holandii się nie dogadam i nie znalazłem tam żadnej taniej oferty. Kolega pojechał do Holandii w ubiegłym roku w ciemno. Jeździł 3 dni i nic nie znalazł. Jest tak zawiedziony, że chce mi dopłacić bym i ja nie padł ofiarą darmowego wyjazdu. Tylko mając w Holandii kogoś zaufanego i znającego branżę zdecydowałbym się na taki wyjazd. Krótko mówiąc Holandia zdecydowanie NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT otóż był tam Kolega z forum :) i oglądał ją na miejscu. Knaus w Grodzisku jest fajny i zadbany :rolleyes:. Problemem jest tylko zbyt wysoka dla mnie cena. Ciągle liczę, że gdzieś uda mi się coś znaleźć, nie za 22 tysiące (bo to są bardzo wygórowane - maksymalne założenia), lecz trafię cepkę za 15 - 18 klocków. Gdyby mi się to udało, to mam zaoszczędzone na kupę czekających mnie już wiosną wydatków inwestycyjnych. Grodzisk to ostateczność, a jak już pisałem, cena 24 tysiące jest ostateczna i nie podlega negocjacji. Właściciel powiedział, że jak chcę taniej, to nie mam po co przyjeżdżać bo nie opuści. Jest zdeterminowany trzymać tą cenę, bo uważa, że sezon dopiero się zaczyna.

Wierzę, że mi się coś w końcu trafi. Ot taki Wilk, którego oglądałem wczoraj i którego polecam innym. Jest super, tylko dla mnie akurat ciut za krótki - o jakieś 20 - 30 cm. A cena wywoławcza to 12 tysięcy :(! Widać okazje są, tylko trzeba trafić!

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać o podróżach i cepkach i śledzę w miarę na bieżąco ogłoszenia, to jak coś napotkam to dam cynk.

Pod nosem mam STAMSERWIS, ale oni raczej przywożą mniejsze przyczepy. Teraz ponoć też są w Holandii, więc coś nowego będzie w weekend.

Pozdrawiam.

 

A to widziałeś? http://www.s-camp.pl/podglad.php?id=60

Masz bliżej, kwestia, ile zdołasz utargować :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.