Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa ponad 5 m


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Terenowiec - angielski będzie potrzebny .... Przynajmniej podstawowy.

Kali mieć, Kali chcieć ;-)

 

Nadkole rzuca się w oko. Być może ktoś nim zahaczył...

 

A ta druga propozycja może być ciekawa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do Was pytanie o tego sprzedawcę, a dokładnie o to, gdzie jest ten Ostrów? Może ktoś coś wie na temat lokalizacji (po nicku). Oto jedna z ciekawszych ofert: http://allegro.pl/burstner-super-edycja-99-rok-pietrowy-7m-mod-00-i1457549231.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Lewe nadkole coś nie tego. Brakuje takiego plastikowego elementu i takie jakby taśmy wiszą. Przy dyszlu tak jakby coś oderwane było, są takie zardzewiałe "kikuty". Trochę przeraża mnie ten śnieg i zmarzlina. Ja mam złe wspomnienia z przyczepą kupioną w takim stanie, ale to tylko moje, być może subiektywne odczucie, ale na zadbaną to ona nie wygląda.

Pozdrawiam

 

Oprócz tych "kikutów" na dyszlu to jak popatrzymy na urządzenie najazdowe to jest to AL-KO do którego jest przykręcony zaczep westfalia !! a to zestawienie nie jest już orginalne. Zresztą patrząc na zaciągnięty hamulec ręczny to w takiej pozycji hamulce w przyczepie mamy do regulacji o ile będzie ona wykonalna bo w przeciwnym wypadku będą kolejne koszty.

 

 

IMO to propozycja jankesa odnośnie tego Eiffelanda jest naprawdę interesująca .Warto powiedzieć jeszcze ,że przedsionki nie byly i nie są standartowym wyposażeniem przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terenowiec, ten sprzedawca jest z Ostrowa Wielkopolskiego. Znam go akurat, kupiłem kiedyś od niego Burstnera. Ściąga przyczepy z Holandii, ale bierze takie, które mają dobrą cenę, a jak sam zauważyłeś tam zadbana przyczepa jest droższa niż u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rover to nigdy nie była moja mocna strona :niewiem:, ale z z pozostałą częścią języka polskiego radzę sobie całkiem nieźle hehe%281%29.gif. Obiecałbym poprawę, jednak kłamał nie będę, że się uda, skoro nie udało się przez 40 la :thank: .

Wracając do przyczepy z Ostrowa, http://allegro.pl/burstner-super-edycja-99-rok-pietrowy-7m-mod-00-i1457549231.html to wydaje mi się, że tak wyglądającej budki z Holandii sam nie sprowadzę, dodając, że musiałbym tam jechać z kimś, kto też za darmo by nie jechał.

To w Ostrowie to pewnie jeszcze sporo do zbicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Według mojej oceny układ łóżka piętrowego i możliwość zastosowania dolnej części jako obszar do załadunku jest niewielki. Będzie obciążona oś na jedną stronę. W układach w poprzek zawsze można pomyśleć do wielkich drzwiach załadunkowych na jednej ze stron, a tu nie ma takiej możliwości.

Myślę, że kogoś z handlujących samochodami byś znalazł. Dajesz na paliwo, on za darmo przywiezie sobie auto na lawecie, a przyczepę na haku. Może ktoś z Forumowiczów ma kogoś do plecenia, importującego samochody na idywidualne zamówienia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec, gdybyś zdecydował się pojechać do tego Ostrowa, to oglądaj bardzo dokładnie te przyczepki. Co prawda ja byłem u niego parę lat temu, ale prawie każda przyczepa w jakimś stopniu nie była ok. Nie mówię tu o drobnostkach eksploatacyjnych, ale część z nich była po prostu zawilgocona. Naprawdę cieżko jest kupić w Holandii przyczepę w dobrym stanie za okazyjną cenę. Bądź ostrożny, przy ewentualnych oględzinach...

Sam sprzedający jest sympatyczny i kontaktowy, ale posprawdzać wszystko trzeba...

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przyczepy-kempingowe.com.pl/ - to jest strona internetowa tego sprzedawcy, w Ostrowie Wielkopolskim jest to wylot z miasta w kierunku Krotoszyna dokładnie w miejscowości Lamki.

 

piszę, bo btw również jestem z Ostrowa ale nigdy nic tam nie oglądałem więc opinii nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa przez Was zaproponowana, niestety, już poszła sciana.gifallegro

Dodam, że miała coś, na czym bardzo mi zależy, a mianowicie fakturę VAT

Edytowane przez Tomii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.