Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa ponad 5 m


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem gdzie w pobliżu bielska stoi wielki Tabbert , byłem nawet w środku i było suchutko. Oglądałem ją w zeszłym roku jak kupowałem moją (niestety DMC).Gość trzyma ją w ogrodzie i nieużywa.Mówił ,że przywiózł kiedyś dla siebie i teraz żal sprzedać.Jak pamietam to powiedzial 15tys

Niestety nie pamietam który to rocznik ale na 99% powyżej 1990, przyczepa była dwuosiowa ,ogromna z dwoma pokojami .Napewno ma ponad 5m

 

na 99% taka jak ta:

http://www.przyczepy...ges/image1.html

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem ktoś nie wybiera się:dzieki: na południe Niemiec? Upatrzyłem tam coś takiego: http://szukaj.pl.mob...pl&pageNumber=1

Ciekawe czy budka jest w stanie takim, jak wygląda na zdjęciach?

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na to warto popatrzeć? http://allegro.pl/sterckman-575-6-os-2003r-stan-bardzo-dobry-i1516977868.html

Cena niby dobra, do Płocka bliżej niż do Holandii hehe%281%29.gif. Marka mało znana i ta szerokość 250cm... Tiry będą musiały uciekać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się wahałem, ale przyszedł czas, by poważnie zająć się sprzedażą swojej przyczepy i poszukiwaniami nowej :(.

Założenia są takie:

Długość: od 5 do 6 metrów (samej budy)

MC: 1200 - 1800kg

Ładowność: ((MC - MW) znacznie powyżej 250 kg

Łóżko piętrowe + łóżko małżeńskie (lub dwa łóżka stałe) + stolik na środku z siedziskami z boku

Rok: młodsza niż 1991

Nie angielka

Wyposażona w WC kasetowe

Przyczepa nie rozbita, lub z niewielkimi i niegroźnymi uszkodzeniami łatwymi do naprawy

Mile widziana drabinka i relingi dachowe

Nie musi mieć przedsionka

Miele widziana lokalizacja gdzieś w okolicy Dolnego Śląska do 200 km (na przeciwne końce Polski nie chce jechać), bo podczas wszystkich dalekich wyjazdów nacinałem się na wielkich kłamców :(, dla których przyczepy po dachowaniu i rolce były nówkami spod igły.

Kwota jaką chcę wydać to przedział od 10 do 22 tysięcy

Idealne byłoby coś takiego (w sensie układu i wyposażenia), ale to z aukcji jest powypadkowe i kiepsko zrobione. Podaję ją tyko jako wzór układu, którego szukam: http://otomoto.pl/ho...e-T2183729.html

Prosiłbym o wszelkie informacje pochodzące spoza Allegro, gdyż oferty tam zamieszczone przeglądam codziennie i raczej wyłapuję wszystko co się pojawia.

Za różne podpowiedzi będę wszystkim wdzięczny :).

Andrzej - 606 28 64 73

 

myślę ze mam coś co spełnia Twoje oczekiwania

 

rok 1999

5,8m

piętrowe z tylu

łoze z przoru

przedsionek

 

umywalka , prysznic ,ogrzewanie

instalacja TV oświetlenie led i 230V

kuchnia gazowa,lodówka , zlewozmywak , kuchenka mikrofalowa

zarejestrowana ,ubezpieczona

przyczepa stoi w Częstochowie u mnie na placu

post-2830-0-01548700-1300572261_thumb.jpg

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie pragnę Was poinformować, że dzisiaj w południe, po bardzo długich poszukiwaniach i sześciu wyjazdach terenowiec kupił za Płockiem wymarzoną przyczepę:(. Tepa ma 545cm, 1500DMC, piętrowe łóżko, ciepłą wodę, łoże małżeńskie, na środku ławeczki i stolik, dwa przedsionki, stabilizator, oddzielnie toaletę i umywalkę. Ponadto jest to budka z 2003 roku i kosztowała niecałe 20 tysięcy. Teraz terenowiec idzie spać, bo zrobił dzisiaj 750 km i może zacząć pleść głupoty :(. Jak się wyśpi i odwali dwudniowa robotę, która go czeka, to Wam napisze więcej o tym co kupił.

A później...? Później terenowiec, z terenówą, terenówką i terenówkiem zaczną się szykować do zlotu w Czerwonej Wodzie.

oto link do aukcji z której terenowiec tepę kupił: http://allegro.pl/sterckman-575-6-os-2003r-stan-bardzo-dobry-i1516977868.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem na sile nic sugerowac...

ale chyba przed wyjazdem przeczytales moje slowa :(

 

GRATULACJE

 

p.s. wywal wreszcie ten zielony podpis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio nie zdążyłem, gdyż w drogę wyjechaliśmy dzisiaj o 4.30 rano. Większość normalnych ludzi jeszcze spała.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.