Skocz do zawartości

Legalizacja i napełnianie butli koło Bielska-B.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - ja dzisiaj odbieram butlę (5kg) po legalizacji.Czas oczekiwania ok. 2 tygodnie. Do legalizacji oddałem w punkcie gdzie napełniają butle,oni z kolei zawożą gdzieś ? do legalizacji.Koszt 25 zł płaci się z góry.

 

Pozdro,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wittam - chętni na butlę 5 kg - dzisiaj widziałem za 65 zł brutto w SERGROSIE ,tam trzeba kartę ale można przez kogoś itp. to jest najtańsza cena butli w tej pojemności,,,,wszędzie ok.100zł.

 

Pozdro,,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to jak kolego npełniają czy wimieniają ? Mam prawie nówki niemieckie i chcę napełnić , nie chce wymieniać gdzie to zrobię w bielsku ?

 

Z tego co mi wiadomo to chyba nigdzie nie nabijesz butli bo teraz to mogą robić tylko w rozlewni.

Ostatnio widziałem nowy punkt wymiany butli na gen. Maczka za skarbówką po lewej stronie jadąc w stronę Żywca, możesz się spytać czy ewentualnie nie wezmą Twoich butli do nabicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co mi wiadomo to chyba nigdzie nie nabijesz butli bo teraz to mogą robić tylko w rozlewni.

Ostatnio widziałem nowy punkt wymiany butli na gen. Maczka za skarbówką po lewej stronie jadąc w stronę Żywca, możesz się spytać czy ewentualnie nie wezmą Twoich butli do nabicia

 

Byłem dzisiaj w tym punkcie i nabijają butle. Znaczy się musisz zostawić butlę rano i popołudniu albo na następny dzień będzie do odebrania nabita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w tym punkcie i nabijają butle. Znaczy się musisz zostawić butlę rano i popołudniu albo na następny dzień będzie do odebrania nabita.

 

Witam a ilu kilowe są te butle i jaki koszt napełnienia?

 

pozdro,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bartosz, to pewnie ten sam gość który nabijał kiedys obok nowej straży , tyle,że ja chce nabić 11 kilówki

 

edit . może jednak pisanie tu o tym nie jest dobre bo gośc przestanie nabijać :niewiem:

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bartosz, to pewnie ten sam gość który nabijał kiedys obok nowej straży , tyle,że ja chce nabić 11 kilówki

 

edit . może jednak pisanie tu o tym nie jest dobre bo gośc przestanie nabijać :niewiem:

 

To nie jest ten sam gościu, i on nie nabija na miejscu tylko wysyła do rozlewni. Ja mu przywiozłem butle o 8:05 (otwarte mają od 8:00) i powiedział mi, że po winne być przed 16:00. Ten przy nowej PSP nabijał wtedy na poczekaniu.

A zabrał mi butle do nabicia bo stwierdził że nie ma takiej nowej jak ja na wymianę a nie chce mi dawać starej.

Przynajmniej tak mi się wydaje że nie ten sam, chyba że teraz ma pracownika :niewiem:

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic podjadę zapytać, ciekawe ile chce za 11kg bo cos drogo to wychodzi...

 

Czy ja wiem czy drogo :hmm: W czerwcu jak nabijałem butle na Beskidzki to płaciłem podobnie coś koło 50 PLN za 5KG plus legalizacja wtedy, ale faktycznie jak sobie tam podjedziesz i się sam dopytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic podjadę zapytać, ciekawe ile chce za 11kg bo cos drogo to wychodzi...

 

Witam 11 kg butle się nie nabija- bo się w ogóle nie opłaca. 11 kg butle się wymienia koszt 50-55 zł., wymienia się prawie na każdej stacji benzynowej lub innych przydomowych punktach. A nabicie za kg kosztuje 8 zł - przynajmniej w Krakowie. Chyba ,że masz te butle inne niż te które występują w Polsce. Jeżeli tak to się trzeba ich pozbyć.Kupić polskie używane za parę zł.i wymieniać.

Ja w tym m-cu wymieniałem za 50 zł. ale te małe sam sobie nabijałem z 11 kg.Ale trzeba mieć przelewkę i umieć to robi

 

pozdro,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niemieckie 11kg idealne jak ze sklepu z waznym atestem, nie chce jeździc pordzewiałą butlą po wymianie gzie atest to tylko formalność , nawet zaworu nie sprawdzą.

 

Bez przesady - one mogą być poobijane ale muszą być sprawne .Ja też kiedyś kupiłem nową i też było mi żal jej wymieniać i też chciałem nabijać. Ale jak przeliczyłem to się nie opłacało. W każdym razie można sobie wybrać butlę najładniejsza ,a i tak przy następnym razie będziesz miał z nowu inna itd..i tak w kółko - ja już się tym nie przejmuję,wymieniam i korzystam.

 

Pozdro,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.